Когато лютеницата падна във вентилатора

  • 3 724
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Аз много съжалявам, ама още не схващам за какво иде реч в темата. Кой с какво си е играл като малък ли?

Аз поради тази причина, ще се огранича само със заглавието, тъй като предизвиква в мен дълбоко философски размисли.

( Re: Когато лютеницата падна във вентилатора )

И така, не знам защо се сещам за Дали, темата ми навява разни сюрреалистични мисли. Петна и цветове, човекът и неговата шапка, дали да спра на този ъгъл или на следващия? newsm78
Когато лютеницата падна във вентилатора се сетих, че съм си забравила чадъра. И после пак си тръгнах, докога, омръзна ми вече. Не, този път ще бъда сериозна,  ще погледна и ще видя, вижда ли се нещо от низината. Върховете и звездите са толкова високо, колко ниско трябва да падна, за да ги видя?

# 31
  • Мнения: 46 516
Не. Обратното беше при нас, аз бях уплашена  Confused живеехме заедно от много години, бяхме женени от 3, той искаше, аз не- беше ме страх. Направих си теста в офиса и го пратих с резултата да го види в тоалетната, да не припадне пред колегите, върна се ухилен  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 417
Оф,тук всички са мъжки момичета.Не си си играли на кукли, хайде бе!Като вземете да пишете като папагали и се забравяте някой път.

# 33
  • Мнения: 1 299
Оф,тук всички са мъжки момичета.Не си си играли на кукли, хайде бе!Като вземете да пишете като папагали и се забравяте някой път.
Ами съжалявам, че не припадах по кукли и не играех на майка. Имах си колекция от колички и умирах за всякакъв вид конструктори. Нещо лошо ли има в това????

# 34
  • Мнения: 3 405
В клюто Барбита няма, Стоянчо. Имаше едно, но то май е без достъп до клюкарника. Изразява се като най-зарибената фенка на любовния роман, тип "Арлекин", но с грешки. Питай в ДиС, там ще намериш друг развой на събитията.
Тук сме само мъжки момичета.

# 35
  • Мнения: 11 314
Аз не знам към кои се броя - четях криминалета Joy
А лютеницата като падна аз изпаднах в паника, а виновника каза - сега му времето hahaha

# 36
  • Мнения: 3 537
Второто беше планувано,но първото ни падна като гръм от ясно небе. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 185
Първото беше нарочно-мъжо да ме върже,за второто 5 години ми дудна и накрая пак постигна своето.Не съжалявам за нито едно от двете си деца-да са живи и здрави! Grinning

# 38
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
 hahaha
аз си играех само с кукли; след като прочетох чичотомовата колиба си играех на плантация- разпарях плюшените играчки, вадех им памука и го разпръсквах по килима, за да могат куклите негърчета да го събират. тях остригах до гумата, а надзирателят им беше една бяла парцалена кукла без коса, която се наричаше лаурицен

Хи хи.. Аз също съм си играла с кукли – хранех ги, но им бях разцепила устите от ухо до ухо, за да поемат по-добре ‘храната’, която приготвях с такова старание..  Crazy После намерих едни игли и спринцовки и открих лекарски кабинет. Там какви операции правех е едно тъпо ножле, ония от ‘кръцни-срежи’ пасти да ядат  Mr. Green Mr. Green

# 39
  • Мнения: X
Един слънчев ден ми светна ,че не ми е  идвало два месеца.
-Трябва да си направя тест-казах аз на гаджето си.
-Няма смисъл.Бременна си  и бебето ще е момиченце-каза той.
 След извесно време ми стана съпруг и се оказа абсолютно прав.

Второто дете беше плесница и за двамата, защото пиех противозачатъчни.
Той беше сигурен, че ще е момче.
И пак се оказа прав.

Ако скоро лютеницата падне във вентилатора ,той е сигурен ,че ще са близнаци. Rolling Eyes
По тази причина ядем лютеница изключително внимателно.  Wink

# 40
  • Мнения: 150
Тео, сега що ме караш да пиша дълги постове и да си развалям лежерната неделя вечер? Ъ? Пусто женско любопитсво! Пусто сърце мъжко, юнашко, дет` не трае... аре стига цитати.
Дълъг пост:
Да си представим сега паднала във вентилатор лютеница... Голяма беля, нали? Всъщност оригинала е на Вонегът, там не е лютеница, а лайно, и така той обрисува Втората световна, но... подробности. Та значи имаме голяма беля, нали така? А сега да си представим мъж (не съвсем момченце, ама те мъжете така и не порастват), който си живее спокойно, от време на време пие бира с приятели (всъщност доста често), фука се пред тях със сексуалните си подвизи, даже от време на време я води и приятелката си да пие бира с тях... Е, представихме ли си сега двете картинки.
Та един ден приятелката му заявява, че е бременна!!! Край, падна лютеницата във вентилатора Simple Smile

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 19:50 от 100jan

# 41
  • Мнения: 179
Бях на 20г. След 3 теста осъзнах, че съм бременна. Спокойствие. Реших и се обадих на таткото (тогава 30г). Разговорът тръгна ведро и неангажиращо. В един момент той ме попита, как съм и сякаш буца застана на гърлото ми. За секунди се разревах, както малко момиченце за куклата си. Ронейки сълзи успях да кажа, "Мило, не ми дойде." Той помълча за секунда и каза, "Е, сега ще ревем ли? Нали има тестове?" А после добави, "Ще си го гледаме".
 Връзката ни бе едва на 5 м. На 8м. (връзка) се оженихме и така вече 7г. и половина.
 Сега стискаме палци, пак да сме бременни. Hug

# 42
  • Мнения: 494
 Що не го написа направо по вонегътски,Стояне,щеше да си е съвсем на място Mr. Green...??? Мен лично много ме радва тоя човек-точно,ясно и напълно красноречиво...
Сега по темата:
 Ами, при нас стана по друг начин-мъжът ми,като разбра, че съм бременна, започна да подскача на един крак, да прави нелицеприятни физиономии и да издава наушеприятни звуци, като междувременно се обаждаше по телефона на когото се сети, за да се похвали(тва всичкото от бурна радост-и двата пъти!!!), на фона на моята тиха скръб и спечена, като цяло, същност Confused ooooh!...
 Не че не исках деца, ама и двата пъти стана точно когато не ми беше удобно(айде,първият път- млада бях...ама вторият път си беше от спукан презерватив да му се не види... Thinking).
 Сега си мисля,че мъжът ми,сигурно е платил на фирмата да ни го продадат спукан тоя презерватив(щото аз го отварях и предварителна намеса, лично от неговите ръчички , няма как да е имало...) Laughing Laughing
 Както и да е-така стана при нас и само се чудя сега защо толкова съм се страхувала от тези събития и защо толкова съм се притеснявала дали и как ще се справям, като се оказа, че съм родена да гледам и да се справям с момчета(каквито се оказаха и двете ми деца) и на всичкото отгоре, това ме прави адски щастлива!!! newsm64 smile3540 smile3540

# 43
  • Мнения: 449
С кукли съм си играла много...
Когато "лютеницата падна" бях на 30 без 10 месеца, а си бях поставила за цел да стана мама преди 30. Една вечер тръгнах да се обличам за поредния коктейл с поредната делегация и нищо от наскоро купуваните официални дрехи не ми стана. Седнах на дивана отчаяна и казах: кога успях да стана толкова дебела? А гаджето ми / живеехме от 4 години, понастоящем съпруг/ се захили и отговори: откога на бременните им казват дебели...Била съм на 6 седмици, за първи път откакто имам цикъл не бях отбелязала датата в календара. За хубаво е било, каквто и да се случило. Днес съм щастлива с 2годишния си син.Ааааа, и успех, родих 1 месец и 3 дни преди рождения си ден Flutter

# 44
  • Мнения: 4 195
Хайде сега, мъжкарана.  Crossing Arms Мъжко момиче, по-готино звучи. Laughing
А за лютеницата - подписахме в Гражданското и хукнахме да правим Самуил. Вече съм се женила заради бебе, не исках и втория път да е така.
Много двойки около нас не могат да имат деца и доста се притеснявахме. И втория път се притеснявахме.
И двата пъти мъжът ми беше в чужбина, когато разбрах със сигурност, че ще имаме бебе. Бяха прекрасни моменти, голяма радост.
слушай ей, с това проблеми можеш да си докараш, разсмя ме, добре че поне баткото съм виждала, ама той прилича на теб де, я давай снимки на малкия Цар Heart Eyes Laughing
по темата, за да не спамя - ноември 2003 г, правим секс и съществото върху мен забравя да ме пази - на въпроса ми - какво правиш бе човек - правя дете, на жената, която обичам Whistling и успя, ама чак след ...... абе сле някой и друг месец Laughing

Общи условия

Активация на акаунт