Кафяво течение между овулацията и менструацията.

  • 17 673
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 902
Хариела, д-р Методи Генов нищо не разбира от стерилитет. Най-добре си потърси нов лекар.
Не пий Клостил без направена цветна снимка. понторете спермограмата в клиника по стерилитет.
Късмет.

# 16
  • Мнения: 820
здравейте,момичета.Искам да попитам на някоя от вас случвало ли и се е един-два дни преди да и дойде истинската менструация да получи нещо като кафеникаво течение.На мен на почти всеки цикъл взе да ми се получава това и се притеснявам да не би някой хормон нещо да не е наред.Ако някое от момичетата и се е случвало или знае нещо по въпроса да ми пише.Предварително ви благодаря.

Аз знам, че зацапване 1-2 дни преди цикъл е нормално, но нищо не ти пречи да си пуснеш едни хормони, цитонамазка и микробиология, както и да направиш един преглед на ултразвук.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
White, кажи, моля те, от къде си толкова сигурна за д-р Генов? Да не си ходила и ти при него? Ако наистина не е добър, да го сменям, докато е време.
А знаете ли дали Дуфастона действа на телесното тегло? Повишава ли го?

# 18
  • Мнения: 902
Да, имала съм среща с този доктор. По това време вече имах доста опит и бях при него само за консултация по съвет на познат. Втори път не съм ходила.
Според мен е добре поне да се консултираш с още един лекар.
Късмет.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Момичета, моля ви, посочете ми тогава някой наистина добър гинеголог. За д-р Райчева какво ще кажете?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Благодаря ти, White, ще те послушам. Само незнам към кого да се насоча.

# 21
  • Мнения: 902
Мога да препоръчам д-р Персенска за този случай. Тя работи в екип с д-р Стаменов, но програмата й е по-свободна.
Друг добър вариант е д-р Владимиров.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Благодаря много, White!  bouquet

# 23
Момичета,който е в момента на линия -моля ви дайте ми телефон на д-р Генов.Раждах при него преди 4 години и сега пак съм бртеменна,а загубих телефона му.Моля Ви и Ви благодаря!

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Телефона на д-р Методий Генов е 0889112640, работи в М.Ц. "Вяра", ж.к. "Св. Троица" 347, там телефонът е 02 828 42 18.
Моля те, кажи ми нещо повече за този доктор. Доволна ли си от него? Вероятно е така, щом пак го търсиш. Аз от скоро го посещавам, защото имам проблеми със забременяването и искм да попадна на добър лекар. Ако не е такъв, по-добре да потърся някой друг. Би ли била така добра да ми разкажеш нещо повече за него...?! Praynig Praynig
Предварително благодаря!!!

# 25
  • Мнения: 9 093
по-добре да потърся някой друг
Сменай го, докато е време, освен ако не искаш да губиш време в лутане между диагнози и лекарства без резултат Peace
Горе са ти дали имената на страхотни лекари.

Общи условия

Активация на акаунт