Малка ли съм за дете?

  • 4 733
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 468
В това на 20 години да имаш дете, няма нищо лошо, дори според мен е хубаво. Но първо намери МЪЖА, който е готов да има дете.

# 46
  • Мнения: 619
В това на 20 години да имаш дете, няма нищо лошо, дори според мен е хубаво. Но първо намери МЪЖА, който е готов да има дете.
Peace

# 47
  • Мнения: 345
 За всяка жена желанието за дете идва по различно време. Това, че си на 20 г. не е болка за умиране, но и бебто си е сериозна отговорност.  baby_neutral Просто си задай въпроса дали си готова да отглеждаш дете? Да се лишаваш от много неща и да подчиниш цялото си време на него. Когато отдовора на тези 2 въпроса е 100% - ДА, тогава значи наистина ти е дошло време за бебе. Hug

# 48
  • Мнения: 1 364
Едно бебе не е импулсивна прищявка. Трябва добре да се обмисли подобна стъпка.
  Grinning

Peace



Какво значение имат годините....???

# 49
  • Мнения: 151

Моя съвет е НЕ ОТЛАГАЙТЕ ДОРИ И ДА НЕ РАЗПОЛАГАТА С МИЛИОНИ, НА ВАС ВИ ТРЯБВА МИНИМАЛНОТО НУЖНО Е САМО ДА ИМА МНОГО ЛЮБОВ, СЕ ЩЕ СЕ СКАЛЪПЯТ РАБОТИТЕ,НО ТРЯБВА ДА СЕ ПОДКРЕПЯТЕ  bouquet Peace
newsm10
smile3501 newsm10 newsm10 newsm10

# 50
  • Мнения: 1 800
Заложено е в природата и психиката на всяка жена да иска да бъде майка, съпруга , да се грижи за дом(или поне в повечето случаи). Така че не мисля че е ненормално на тези години да искаш дете, по важното е дали си готова за това. Това е отговорност за цял живот, не само да се храни и да се обича, това е друго човешко същество за което си отговорен до края на живота си! Определено не си луда, нито за психиатър. Важното е да си подредиш приоритетите в жuвота. Кое е по важно в момента...Моята баба все ми казваше(беше да не бързам да се женя) че женена ще бъда, но мома няма да бъда пак Grinning...и малко да го перефразирам за твоя случай-майка ще бъдеш, но никога няма да бъдеш на 20 отново, казваш че си минала през много неща, така че се наслаждавай  на младостта и живота сега и използвай това време да се подготвиш един ден да бъдеш майката, за която мечтаеш да си!И най важното е да срещнеш човека, с който да остареете заедно и да се радвате на вашите деца! Peace

# 51
  • Мнения: 406
Имам чувството, че този форум действа по този начин... Аз съм почти на 21. От около половин година си мисля за бебче.  baby_neutral  Имам си сериозен приятел, с който живеем заедно... Много ми се иска да си имам бебо и още повече откакто влизам в този форум...
И желанието си го имам, и кандидат татко си имам, и той би се радвал колкото мен ако евентуално месечния цикъл реши да ме прескочи за 9 месеца... Но и двамата сме все още студенти...  Thinking
И аз споделих с приятелки, че искам бебе и мен ме отрязаха, че съм луда и не знам какво говоря...   Crazy В интерес на истината аз момента с малък бебо  baby_neutral в къщи го преживях преди 7 години когато мама роди на 33, а аз тогава бях на 13. И естествено голяма част от грижите по мъника ги поех аз като добра кака. Така че знам какво значи един такъв малък бандит в къщи, защото все още живеем под един покрив... (Ей тоя дребосък на аватарчето ми)  Знам от какво бих се отказала в името на малкото същество, но знам и каква радост носи то в къщи...
Така че се чувствам готова за бебо, но не мога да се откажа току-така от следването...  Confused
И така... Живеем си с кандата който съм си харесала за татко... Изживяваме си ходенето по джумбарета, кръчми и дискотеки и като завършим след 2 години тогава ще мислим сериозно за бебче...  Peace

# 52
Hei, az sam na 29 godini i sega teparva zapochvat da mi se prokradvat idei za bebe. Ot dve godini sam omagena i mnoooooogo stastliva. Imam hubava rabota, hubav dom... edinstvenoto koeto lipsva e bebche. Problemat e obache, che po plan e za sled tri godini i za sagelenie sega naistina njma da imam nito vreme, nito vazmognost za se griza za nego.
Maika dobre mi kazva6e razdai dokato si na po 20-25 che posle vse ste olaga6 i mai taka stava. Tai che momicheta, slu6aite sarcata si. Ako mislite che ste gotovi za bebche deistvaite

# 53
  • Мнения: 6 924
И аз съм на 20 и искам бебе Grinning Всъщност поисках след като започнах да влизам тук, а от тогава минаха почти две години. Но напълно осъзнавам какво искам и знам от какво ще се лиша. Имам си и кандидат татко, но и двамата сме студенти. Имаме къде да живеем (поне на първо време за едно дете е напълно достатъчно), но не сме финансово независими и това ме спира. Надявам се обаче, че това скоро ще се промени.
Така че не, не мисля, че си малка или нещо такова Wink

# 54
  • Мнения: 451
Напълно подкрепям казаното от Рожбо

# 55
  • Мнения: 2 422
Разбира се, че не е лошо да си мислиш за деца, какво като си на 20 Grinning
Има обаче една подробност: това дете трябва да си имам и тати, така че не се ослушвай Flutter
Когато намериш подходящия мъж и когато и двамата го искате - тогава мисля, че моментът ще е подходящ наистина.
  bouquet
Не ти е рано за дете - стига това да не е моментна прищявка, а осъзнато решение . . .
Аз до преди година и половина дори не си и помислях за дете, в случаите на закъснение с треперещи ръце държах тестовете, молейки се чертата да е една . . . сега обаче нямам по-голямо желание от това да разбера, че чакам бебче . . .
Много е индивидуално - при някои това осъзнато желание и решение идва по-рано, при други, като мен - по късно . . .

# 56
  • Мнения: 617
Не годините са важни за да искаш дете. Важни са условията, който може да му предоставиш за да расте спокойно и щастливо.

# 57
  • Мнения: 1 817
Нормално е на 20 да искаш дете. Аз съм на 24 и много искам дете. За съжаление по медицински причини ми се налага изчакам малко...
Теорията на майка ми е, че една жена иска да прави много секс първо, когато е на 20-21 и след това, когато е на 24-25. И точно тогава си мисли, че иска да има дете, а всъщност иска да прави любов. Аз приемам твърдението й за вярно, тъй като при мен беше (е) така.
Мисля, че като откриеш човека, с който искаш да бъдеш дълго време заедно, детето ще стане от самосебе си. Е, от вас си зависи де. Но не бързай! Поживей си първо. За всичко има време.  Hug

# 58
  • Мнения: 619
Нормално е на 20 да искаш дете. Аз съм на 24 и много искам дете. За съжаление по медицински причини ми се налага изчакам малко...
Теорията на майка ми е, че една жена иска да прави много секс първо, когато е на 20-21 и след това, когато е на 24-25. И точно тогава си мисли, че иска да има дете, а всъщност иска да прави любов. Аз приемам твърдението й за вярно, тъй като при мен беше (е) така.
Мисля, че като откриеш човека, с който искаш да бъдеш дълго време заедно, детето ще стане от самосебе си. Е, от вас си зависи де. Но не бързай! Поживей си първо. За всичко има време.  Hug
newsm78
Без да ми се обиждаш ама изобщо не съм съгласна с това !!!

# 59
  • Мнения: 1 919
Разбира се, че не е лошо да си мислиш за деца, какво като си на 20 Grinning
Има обаче една подробност: това дете трябва да си имам и тати, така че не се ослушвай Flutter
Когато намериш подходящия мъж и когато и двамата го искате - тогава мисля, че моментът ще е подходящ наистина.
  bouquet
Подкрепям!  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт