Толкова раздразнителни ли сте в действителност ?

  • 4 645
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
    Тук разполагаме само с букви и емотикони. Няма мълчаливо тряскане на врата, слагане на габърчета върху стола, пуфтене и прочие показалки, затова понякога сме по-конкретни в яда си. Емоциите са същите, изразните средства - не.
Така си е  Simple Smile За да докарам обичайния си лош поглед, трябва да строя една редица от тези:  #2gunfire #2gunfire #2gunfire   Grinning
Хората разтоварват тук. Форумското дразнене е лесно, безопасно и без последици, за разлика от другото. Много хора използват форума с терапевтична цел - милото те е ядосало (свеки, шефът и т.н.), но понеже не смееш нищо да му кажеш, влизаш тук и почваш да режеш глави. Или пък профилактично изпускаш парата от време на време тук, без конкретен повод.

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз пък съм мила и добра bowuu Рядко паля метлата. Защото съм откровена в реалния живот и си казвам какво ме дразни. Което, според мен,  е по-добрия начин. Не си лекувам депресиите във форума, не си вдигам адреналина, нито пък кръвното.

# 17
  • Мнения: 1 418
Рядко се ядосвам истински.Дори
и в реалния живот.А тук е само
моментно,има теми,в които просто
не мога да се въздържа.И да
избухна,кво ми пука,нито ви
познавам,нито вие мен.Голяма
работа!

# 18
  • Мнения: 5 577
Хм, честно казано май не си спомням да съм се дразнела от нещо.  Thinking
Май веднъж, за една дето се оплаква от свекърва си, пък и живее в къщата, там малко се издразних и развихрих.  Blush
И в темите в "нашите деца" понякога съм се дразнила, но общо взето рядко.

В реалния живот пак се дразня често от разни неща - последно от вчера, когато една форумка ми раказва какво се случва на детето и в яслата. И колежката ми изяде двата банана (аз съм занесла за нея и за мен по един, тя изяла двата  Shocked ). Ей такива неща, дреболии ме дразнят, но в нормални граници де, приемам на майтап почти всичко.

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Аз съм от дразнещите се  Wink Лесно се паля и за хубаво и за лошо. С възрастта се понаучих да си пестя нервите, но не съвсем. Благородно завиждам на всички хора, които умеят да не обръщат внимание на  разните "дразнещи неща"...

# 20
  • Мнения: 793
Аз съм от тези които не се дразнят, нито във форума,нито в реалния живот, но пък от друга страна съм се впрягала  на някои изказвания в форума,но  отивам пия една биричка и ми минава  Crazy

# 21
  • Мнения: 1 629
Тутти е писала последна, така че ще използвам нея за илюстрация. Не познавам=не ми пука.
Не е честно така. Това, че контактът е виртуален, не го прави измислен. Срещу всеки монитор седи човек, който  чете и преживява написаното. Това, че не му говорим в лицето, не означава, че не му влизаме в мозъка.
Не знам защо виртуалното общуване се бърка с нереално такова. Напълно реално си е.

# 22
  • Мнения: 5 577
Съгласна съм с Мю. Ревала съм с някой виртуално в тежките му моменти и съм се радвала на успехите му. Седяла съм до 1 през ноща за да разбера детето на Х свали ли 40 градуса Т или не. Доста форумци са ми влязли в мозъка, както и аз на тях.

Аз съм от тези които не се дразнят, нито във форума,нито в реалния живот, но пък от друга страна съм се впрягала  на някои изказвания в форума,но  отивам пия една биричка и ми минава  Crazy

Ако ти бяха изяли банана щеше да откачиш, сигурна съм.  Crossing Arms

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не знам защо виртуалното общуване се бърка с нереално такова. Напълно реално си е.
Ами не е съвсем реално. Защото аз мога да си измисля конфликти, за да се правя на интересна в Дом и семейство. Ама там, пред истинските приятели, не мога, защото ще трябва да замеся някого, когото познават.
И, както вече ти казах, Мю, аз в разговор не употребявам бе. Не мога да го докажа, ама и ти не можеш Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 418
Рядко се ядосвам истински.Дори
и в реалния живот.А тук е само
моментно,има теми,в които просто
не мога да се въздържа.И да
избухна,кво ми пука,нито ви
познавам,нито вие мен.Голяма
работа!
Тутти е писала последна, така че ще използвам нея за илюстрация. Не познавам=не ми пука.
Не е честно така. Това, че контактът е виртуален, не го прави измислен. Срещу всеки монитор седи човек, който  чете и преживява написаното. Това, че не му говорим в лицето, не означава, че не му влизаме в мозъка.
Не знам защо виртуалното общуване се бърка с нереално такова. Напълно реално си е.
За мен общуването тук не е реално.
Още повече,че като видиш човек
очи в очи,в повечето случаи образът
му се разминава с виртуалният многокранто.
Много хора оттук не са това,за което се
представят.

# 25
  • Мнения: 5 577
Много хора оттук не са това,за което се
представят.

Аз познавам доста лично, и са точно това, за което се пресдтавят, затова може би ми е трудно да те разбера. Не си представям обратния вариант.  Thinking

# 26
  • Мнения: 1 629
Така е, тук си скрит зад ник и аватар. Можеш да си измислиш самоличност. Дори и в този случай зад маската има човек. Когото е възможно да си обидил.

Ванче, и аз не говоря на де, но написано ми гали окото Grinning

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 829
Аз съм от спорещите се по принцип. Готова съм да споря на дадена тема от принципна гледна точка, даже да не поддържам същата в личните си възгледи - примерно последно за абортите беше... Може и да не поддържам аборта като такъв, но със зъби и нокти бих защитавала правото на някой да го направи, ако това е информираният му избор. Не обичам стадния принцип, макар че някой път се оказва, че все пак сме заедно със стадото, какво да правиш Grinning
Иначе в реалния живот понякога паля бързо. А понякога съм с биволско търпение и железни нерви. Зависи.
Но - не бива да се бърка спорът с ядосване/раздразнителност. Това са различни неща. Защото мога да споря много, но се ядосвам рядко.


Не знам защо виртуалното общуване се бърка с нереално такова. Напълно реално си е.
Мюр е права, Де Ваня не е.

# 28
  • Мнения: 1 418
Много хора оттук не са това,за което се
представят.

Аз познавам доста лично, и са точно това, за което се пресдтавят, затова може би ми е трудно да те разбера. Не си представям обратния вариант.  Thinking
И аз.Затова го твърдя.

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В спора се ражда истината Mr. Green Аз обичам да споря, а всъщност не съм конфликтна.

Общи условия

Активация на акаунт