Еднократна помощ за бременност!!!

  • 2 067
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 139
Момичета, наистина има такава сума, която касае хората с доходи до 200 лв. Аз го проверих, защото също имах много чуденки. За тези, с по-високи доходи остава само сумата за раждане - при получаване на акта за раждане! Леко и бързо на всички!

# 31
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Момичета, наистина има такава сума, която касае хората с доходи до 200 лв. Аз го проверих, защото също имах много чуденки. За тези, с по-високи доходи остава само сумата за раждане - при получаване на акта за раждане! Леко и бързо на всички!

Естествено, че има такава помощ, но тя се полага не сама по себе си, а при изпълнение на някои условия. Четете закона  Naughty

# 32
  • София
  • Мнения: 14 677
Точно така-току-що говорих със социални грижи-еднократната помощ се отнася САМО за неосигурени майки-другите си взимат обещетения от болничните.
Горещ телефон на Социални грижи-935 05 50

# 33
  • Мнения: 164
Хора наистина ме объркахте.Ще взимам майчинство от фирмата в която се осигурявам ,тя е на баща ми.Но дохода ми е до 200 лв. на член от семейството.Когато си получа парите ще ви пиша пак.И аз се обърках.......

# 34
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Хора наистина ме объркахте.Ще взимам майчинство от фирмата в която се осигурявам ,тя е на баща ми.Но дохода ми е до 200 лв. на член от семейството.Когато си получа парите ще ви пиша пак.И аз се обърках.......

Няма място за объркване  Stop
Щом си осигурена и ако имаш поне 6 месеца осигурителен стаж, то нямаш право на помощ за бременност - 150 лева, а само 200 лева еднократна помощ за раждане

# 35
  • Мнения: 164
Прави сте, днес ходих да питам .Заблудили са ме.Нямам право на тези пари.Само неосигурени и неработещи.Извинявам се!!!!!!!!!!

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Прави сте, днес ходих да питам .Заблудили са ме.Нямам право на тези пари.Само неосигурени и неработещи.Извинявам се!!!!!!!!!!

Мерси, има защо.

# 37
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
На мен отказаха да изплатят помощ преди раждане.Подадох си документите,бях на фиктивна заплата 150лв(по тогавашната минимална) и ми казаха, че няма да ми изплатят нищо, не ми се полагало.В последствие,като на самотна майка ми изплатиха 40лв.
Мизерници.
Добре, че не съм разчитала на тази помощ.
Пфууу живеем в ужасна държава.

Общи условия

Активация на акаунт