От коя марка пюрета купувате?

  • 3 655
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 005
С Хип се зареждаме основно,иначе е пробвала на Гербер-пиле със спагети.Хареса й.
Блонди, има ли сайт за да погледна Данон какви пюрета имат?Може пък скоро да започнат да ги внасят   Thinking

# 16
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
всички без бг пюрета - отначало започнах да взимам Хип, после Хаме, Гербер, Сънвал, Бебевита, Нестле

# 17
  • Мнения: 1 049
Една продавачка в Била каза веднъж, че майките купували в началото пюренцата на HIPP, a като започнели бебетата да ядат по много купували Ганчев...  smile3514 newsm62 Но майтапа настрана... ние купуваме само HIPP и ALETE. Фаворит ни е обаче определено ALETE!  newsm10

# 18
  • Мнения: 574
Аз давам от една седмица плодови пюрета на Ганчев,яде ги и не сме имали проблеми досега!  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 701
Основно Хип, но трудно се намират големи зеленчукови и постепенно преминавам на Ганчев /рядко, защото повечето съдържат мляко/, Ам-Ам /днес каква гадория й дадох...  Sick/, Сънвал /много хубави, но с малък асортимент/, Хаме /плодовите закуски с грис, извара, бисквити/ и чат-пат Нестле /не ги харесва особено, а са ми и скъпи/. В общи линии - пробвам почти всичко, каквото мине...  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 701
Една продавачка в Била каза веднъж, че майките купували в началото пюренцата на HIPP, a като започнели бебетата да ядат по много купували Ганчев...  smile3514 newsm62
Ми така си е...  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 298
Когато се захранихме - основно Хип и понякога Семпер. След 6 месеца съм взимала няколко пъти на Гербер и зеленчукови на Нестле Алете - последните защото Хиповските и Семперските за тази възраст са само месни, а аз редувах месни със зеленчукови. После минахме основно на Семпер, бяха й по-вкусни тези за над 8 месеца. Сега когато се налага (при пътувания) - от манджите на Семпер.
Пробвала съм плодови на Ам-Ам и Хаме - не ги хареса.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 634
Хип,Гербер,Семпер и Алете.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Сънвал,Нестле и Ганчев.

# 24
  • Мнения: 270
Давам на Ганчев.Сега купувам само плодови.

# 25
  • Мнения: 209
Засега само на Хип и от време на време на Нестле съм давала.
Не мисля да ги сменям, освен ако не вкарат нещо по-добро.

# 26
  • Мнения: 241
Хип Peace
Някой купувал ли е SUNVAL  във Варна  и от къде??

# 27
  • Мнения: 6 461
Ганчев,Хаме и др
Всеки път вземам различна марка..зависи все пак от това какво ще хапва детето. Peace

# 28
  • Мнения: 3 500
Основно Хип и Гербер, понякога Сънвал, Семпер и Нестле.

# 29
  • Мнения: 630
В началото докато се захранвахме купувах основно хип и гербер. сега след като вече е посвикнала й взимам и сънвал, бебевита и семпер освен горните две. Хапва ги всичките. Тя е отказвала определени продукти на различните марки -напр. карфиол и картоф на сънвал не й хареса изобщо, но карфиола на хип го яде. Български не съм купувала и няма и да го направя, просто нямам доверие на контрола в България ако изобщо има такъв.

Общи условия

Активация на акаунт