По колко време цъкате из форума?

  • 1 340
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 128
Да си призная голяма краста ми е тоз форум.Сутрин вместо да слушам лекций,слагам едно такова многоразбиращо лице уж 4е слушам,оба4е все към екрана ме вле4е.Имам много за у4ене,но има моменти,в който нищо не е възможно да ме вдигне от компютъра.Ето сега например мъжлето ве4еря сам,а аз във форума.Как е при вас,4е запо4нах да се притеснявам за себе си?

# 1
  • Мнения: 1 526
Познато чувство!
Вися когато, колкото мога, но определено не си доспивам  Mr. Green!
Милото се дразни от време на време, че губя представа за времето!
А децата прекрасно познават в кой подфорум съм и аватарите на съфорумките, с които често си пишем  bowuu!

# 2
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
напоследьк не много, ама докато бременеех беше  ooooh! Whistling Crazy

# 3
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Доста  Embarassed. Правя-струвам, и все тук човъркам  hahaha

# 4
  • Мнения: 1 436
Аааа, форумът е отворен от сутрин до вечер и от време на време както си работя  Embarassed, хвърлям по едно око  Mr. Green.

# 5
  • Мнения: 1 363
По- рано много цъках, докато детето беше бебе и спеше по цял ден. Сега, не чак толкова често. Не пиша много често, но непрекъснато дебна за интересна тема. Помага ми да изключа  и абстрахирам от ежедневието ми за някой  час.

# 6
  • Мнения: 3 932
Преди по-често, сега поразредих визите...

# 7
  • Мнения: 619
Понякога от работата само чета,
вечер около час,след като децатa заспят. Grinning

# 8
  • Мнения: 1 860
До скоро не излизах от тук. От едно известно време влизам само да видя дали имам ЛС и излизам. Рядко се застоявам, още по-рядко чета и пиша.

# 9
  • Мнения: 1 238
Аз харесвам този форум. За съжаение съм на работа всеки ден и няма как да взлизам, но когато почивам съм тук!

# 10
  • Мнения: 1 959
Аз работя от вкъщи така че понякога съм по щял ден във форума. Blush

# 11
  • Мнения: 3 388
Аз работя от вкъщи така че понякога съм по щял ден във форума. Blush

И аз съм така, долу-горе  Crazy Сега, докато си бременея съвсем!

# 12
  • Мнения: 4 212
преди стоях по4ти нон стоп, ама и беше разли4но.
Не бях влизала пове4е от половин година, паролата си бях забравила.
И това ще ми е влизането за тази година  Sunglasses
За следващата 2008 още незнам Mr. Green
бе не ми е интересно ве4е.

# 13
  • Мнения: 3 423
Когато върша нещо на компютъра,
винаги имам и един форумски прозорец
отворен. Понякога трае часове. Дни.

# 14
  • Мнения: 7 914
От както съм бременна и не работя... доста часове...добре ,ч е го има форумаааа Party

# 15
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
В началото неработеща, без дете бях по цял ден. След това с бебка на ръце беше трудно да вися тук. Сега вече поотраснахме и мога да се вклЮчвам по-често. А иначе компа и бг-мама са по цял ден вклЮчени.

# 16
  • Мнения: 2 825
Винаги когато ми е пуснат компютъра, ми е отворен и форума. Чета, когато мога, пиша по -рядко, че все не успявам да стигна до там  Tired

# 17
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Аз отначало влизах доста рядко...макар, че ми хареса от раз Hug Hug Hug Peace
А откакто съм на новата работа - всеки ден влизам...ако не на всяка манджа мерудия, то поне да попрочета Peace Thinking Naughty

# 18
  • Мнения: 1 100
Хм, докато бременеех буквално се събуждах и лягах с форума Embarassed Спомням си как веднъж комп. беШе блокирал  за 20 мин. и аз изпаднах в криза как Ще я карам този ден #Crazy Добре, 4е после се оправи. ooooh!

Напоследък влизам по няколко пъти на ден, но незабаво "излизам", рядко пиШа...

# 19
  • Мнения: 811
уфффф,все съм ТУК  Mr. Green.
Май станах зависима.Правя какво правя и все поглеждам.И на мен ми е все отворено едно прозор4е с форума  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 817
Все се сещам за нещо, което искам да погледна, а после се самозабравям Laughing !
Но се старая да го правя, когато съм сама в къщи или когато скъпият ми мъж също е на компютъра, или гледа телевизия. Забелязала съм, че се дразни, макар и да не го показва!
Иначе сигурно съм по 1-2 часа на ден тук...

# 21
  • Мнения: 3 461
Повече отколкото ми се иска. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 184
По 25 часа на ден  Twisted Evil. Нон-стоп съм тук, а дори и нещо друго да разглеждам, едната ми страница е заредена с форума.
/След като отказах цигарите това е другата ми страст  Mr. Green/

# 23
Преди много често, но си дадох сметка, че е пълна загуба на време да прекарвам толкова
часове тук/дори и да ме развлича/.
Нещата извън това пространство са много по-реални и могат да бъдат бъдат супер развлекателни. И най-важното в реалният живот имаш поне малък контрол върху това как
хората се опитват да те контролират и цензурират.
Така че, моят съвет е: колкото по-рядко и за кратко, толкова е по-здравословно.

Predi mnogo chesto, no si dadoh smetka, che e pulna zaguba na vreme da prekarvam tolkova chasove tuk/dori i da me razvlicha/.
Neshtata izvun tova prostranstvo sa mnogo po-realni i mogat da budat budat super razvlekatleni. I nai-vaznoto v realniat zivot imash pone maluk kontrol vurhu tova kak horata se opitvat da te kontrolirat i tzenzurirat.
Taka che, moiat suvet e: kolkoto po-riadko i za kratko, tolkova e po-zdravoslovno.


Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 21:20 от Дивиана

# 24
  • Мнения: 811
Преди много често, но си дадох сметка, че е пълна загуба на време да прекарвам толкова
часове тук/дори и да ме развлича/.
Нещата извън това пространство са много по-реални и могат да бъдат бъдат супер развлекателни. И най-важното в реалният живот имаш поне малък контрол върху това как
хората се опитват да те контролират и цензурират.
Така че, моят съвет е: колкото по-рядко и за кратко, толкова е по-здравословно.

Predi mnogo chesto, no si dadoh smetka, che e pulna zaguba na vreme da prekarvam tolkova chasove tuk/dori i da me razvlicha/.
Neshtata izvun tova prostranstvo sa mnogo po-realni i mogat da budat budat super razvlekatleni. I nai-vaznoto v realniat zivot imash pone maluk kontrol vurhu tova kak horata se opitvat da te kontrolirat i tzenzurirat.
Taka che, moiat suvet e: kolkoto po-riadko i za kratko, tolkova e po-zdravoslovno.


Моля, пиши на кирилица!

Това антифорумска агитация ли е  newsm78.
Регистрирай се и тогава давай съвети...Ако ти стиска  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 475
Когато върша нещо на компютъра,
винаги имам и един форумски прозорец
отворен. Понякога трае часове. Дни.

и при мен е така

# 26
  • Мнения: 3 425
много  Embarassed ,зависима съм  Embarassed

Като включа компа първия прозорец,който отварям е форума и последен го затварям  Crazy

# 27
alest,
Казвам реалността за мен.Отне ми време и нерви да я открия за себе си, но :по-добре късно, отколкото никога. Така имам повече време за истински неща, а другото си беше вредно пристрастяване и доста често мазохизъм.
А дали да се регистрирам или не: личен избор.

# 28
  • Мнения: 113
 Докато бебчо беше по-малък по няколко часа на ден,а сега по-малко.Понякога сядам само за 10-15 мин. , но отива час ,час и нещо.

# 29
  • Мнения: 3 478
Като съм на работа нон стоп. От вкъщи време не ми остава хич от както се е родила малката.

Общи условия

Активация на акаунт