За устните...

  • 7 093
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
Izvinqvam se za latinicata... ei sega 6te preinstaliram Embarassed

Predi vreme ima6e edno krem4e na Oriflame specialno za ustni,koeto sled prodaljitelna upotrepa pravi ustnite po-ubemni i uveli4ava kontura.
No.... az dokato se natutkam da go pora4am i te vzeha 4e go sprqha ot prodajba #2gunfire
Ta ne6to ot tozi rod tarsq... to sigurno nqma da ima efekt....ama nali sam si nqvila Rolling Eyes Laughing

# 31
  • Мнения: 3 248
Ползвам гланцове, червила и новото ми откритие гланц-червило , което стимулира произвеждането на колаген и ефекта е Heart Eyes

Сподели малко за този гланц-червило. Praynig
Напоследък само гланцове ползвам, докато преди бях основно на червила. Peace

# 32
  • Мнения: 194
Не слагам нищо по-специално на устните си,освен червило,гланц и балсам.

И аз  Peace

# 33
  • Мнения: 1 241
Ползвам гланцове, червила и новото ми откритие гланц-червило , което стимулира произвеждането на колаген и ефекта е Heart Eyes

Сподели малко за този гланц-червило. Praynig
Напоследък само гланцове ползвам, докато преди бях основно на червила. Peace


и аз искам да знам за това откритие

# 34
  • Мнения: 5 103
Ползвам гланцове, червила и новото ми откритие гланц-червило , което стимулира произвеждането на колаген и ефекта е Heart Eyes

Сподели малко за този гланц-червило. Praynig
Напоследък само гланцове ползвам, докато преди бях основно на червила. Peace


На клиник е , някак си седят напомпани устните, а вече месец го ползвам и са малко по-обемни, доволна съм.

# 35
  • Мнения: 2 829
Мирела----дай ако имаш възможност линк на гланца на клиник Praynig Praynig

# 36
  • Мнения: 5 622
И аз имам нещо подобно, но така и не видях резултат..При мен подобни продукти определено не работят..На моят гланц пише, че"няма лъжа, няма измама, наистина работи"  hahaha

# 37
  • Мнения: 5 103
http://www.clinique.co.uk/templates/products/sp_shaded.tmpl?CATE … DUCT_ID=PROD71978

Бубе тебе те знам, че не ти действат, само инжекциика при тебе Wink

# 38
  • Мнения: 158
Ползвам гланцове, червила и новото ми откритие гланц-червило , което стимулира произвеждането на колаген и ефекта е Heart Eyes

Сподели малко за този гланц-червило. Praynig
Напоследък само гланцове ползвам, докато преди бях основно на червила. Peace


На клиник е , някак си седят напомпани устните, а вече месец го ползвам и са малко по-обемни, доволна съм.
Това е най- новият гланц на Клиник, който е с напомпващ ефект и след редовна употреба стимулира производството на колаген в устните.  bowuu

# 39
  • Мнения: 5 622
http://www.clinique.co.uk/templates/products/sp_shaded.tmpl?CATE … DUCT_ID=PROD71978

Бубе тебе те знам, че не ти действат, само инжекциика при тебе Wink

Мда. Така е  #Cussing out  Crossing Arms

# 40
# 41
  • Мнения: 4 053
за какво те е яд  newsm78

# 42
  • Мнения: 374
моите са много сухи ходя винаги с балсам4ета на нивеа а като съм в къщи ги мажа с мед понякога

# 43
# 44
  • Мнения: 6 461
Аз използвам балсам или червило.
Не съм правила нищо по особено с устните си.

Общи условия

Активация на акаунт