Червени яйчица ще боядисват БУРГАСКИТЕ слънца!

  • 13 108
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 356
Хей, madllen , я по-ведро, всичко ще е наред, не се натоварвай излишно. Остава ти съвсем малко, така че спокойно. Бебчо има нужда мама да е спокойна. Аз когато бях в 7-ми мес. също ме наплашиха, че водите ми били много, че ако изтекат по-рано ще се случи нещо лошо с бебока. Но да ми е жив и здрав, нищо не се случи. Така че мисли си само хубави неща и не дърпай дявола за опашката! Късмет!!!

# 31
  • Мнения: 1 701
madllen , аз през цялата бременност нямах никакъв корем и доктора не спираше да ми повтаря, че бебето е много малко, развива се бавно, изостава със седмица-две, че дори и три. Как ли не ме шашкаха. През главата ми минаваха какви ли не мисли за недоразвито дете. Последния месец дори сънувах ужасни неща и мислех за такива ужасни изходи от бременността си че да не ти разправям. Предния ден преди да родя на прегледа доктора ми каза"приготви се за малко бебенце" Едва ли не "приготви се за кувиоз" ...Луда работа. А то какво?! Пламен се роди 51 см. 3400гр. Според мен съвсем нормално дете.
Плацентата верно изтънява от цигарите ама не мисля, че за две седмици си и повлияла толкова, освен това съвсем нормално е плацентата да изтънее накрая. Бебето расте все пак. То и за това започваме да усещаме бебетата по-осезаемо накрая. Чак крачета се очертават. То всичко ти изтънява от опъването! Simple Smile
Настрой се позитивно, изгони черните мисли от главата си и мисли само за здравото бебе което ще гушкаш съвсем скоро! Simple Smile

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Мадлен,знам,че е трудно след като са ти казали такива неща,но наистина настрой се позитивно и си пожелавай всеки ден всичко да е наред.Много помага позитивното мислене.

Друго ,не винаги познават теглото.на мен ми казваха ,че ще е голям 3,500-3,600,а той се роди 2,800 .Вярно,че в началото на 9 м.,но не мисля,че щеше да порасне толкова много за 25 дена,все пак накрая най-малко растат бебетата.За плацентата защо не отидеш и при друг лекар да види,може да не е толкова страшно, а да е нормално да е така.Ако беше фатално,може би щяха да изтеглят секциото по-рано Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 6 461
Опс!!!  oopsДими извинявай smile3525,тя заслугата била твоя!Ама щото бързам да си споделя мъката и не допрочетох предишната темичка.
Хе...заслугата е на всички тук ,че темичката я има  bouquet
Успешен ден на всички мами ,а на бременлийките желая много ритничета Mr. Green

# 34
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
madllen - мисли и се настрой положително, важно е за бебчо  Peace Не забравяй, че и той изживява много от нещата, които ти чувстваш  Hug ...
А Галхен е права  Peace, ако наистина проблема ти беше чак толкова сериозен, нямаше да ти остават секциото за толкова далечна дата, а цяха да го насрочат веднага дето се казва за утре/....

Лек и мноооого усмихнат ден на всички  Hug

# 35
Хей здравейте,
и аз да се запиша към бременлийките. Термин 23.10. - първа бременност!

Мадлен  няма страшно, всичко ще е наред! Само не се притеснявай, трябва да си спокойна! Вярвай в твоя бебок, както аз в моя и затова дойдох на веселбата, а и на диско. Добре е детенцето, ще е финно като майка му! Ще е красиво и нежно! Heart Eyes Hug

Райна,  wavey  bouquet

# 36
Vania_ ip въобще не се сърдя за заглавието, аз не съм от тези  Wink. напротив заглавието както казах вече много ми допада!

# 37
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Да се разпиша и аз в темата.На бременните препоръчвам само спокойствие и разходки.И моето дете се роди 2.500 дори я преносих 5 дни, но да е жива и здрава настигна връстниците си още на първата консултация .Лек ден на всички и по-малко притеснения. Hug

# 38
  • Мнения: 1 111
 И аз да се запиша в новата тема.Сменяхме РС-тата вкъщи и нямахме няколко дни достъп до нета. Laughing
 
 

# 39
  • Мнения: 5 183
Привет и от мен отново - готова да досаждам пак с въпроси за детските градини в Бургас  Embarassed
Но ще се въздържа този път. Не 4е няма да питам. Ще си питам, естествено, но първо искам да се представя, както си му е реда.
Гледам нови майки се вклю4ват. Моми4етата се представят, а аз нахлух миналата седмица с моите си дертове и питанки ... май доста нахално  Rolling Eyes
Та зна4и, аз съм Бургазлийка, която от 5 години живее много дале4 от родината. Имам намерение скоро да се връщам за по-дълго. Синът ми Томас е роден тук, в Нова Зеландия, и е на 4 години и 4 месеца.

# 40
  • Мнения: 1 111
Синът ми Томас е роден тук, в Нова Зеландия, и е на 4 години и 4 месеца.
А знае ли български?

# 41
  • Мнения: 1 701
Aз пък искам снимки да видя от там ...  Blush

# 42
  • Мнения: 5 183
Допреди 8 месеца говореше САМО на български и дори игнорираше хората, които му говорят на английски, въпреки 4е по реакциите му ставаше ясно, 4е разбира. Откак траъгна на градина проговори и английски. Та сега ги смесва амлко, но у дома се говори само български. Даже книжките, които 4етем ве4ер, ако са на английски, иска да му ги превеждаме на български. Той си е свикнал и си знае, 4е с мама и тати на български /"бъдалски"/, както и с приятелите ни българи, а в детската градина и навън - английски. В детскатамного им се стараят, много съм доволна. Пише си името, някои букви и цифри, рисува, занимават ги. Всеки вторник имат джим, всяка сряда таекуондо, а всеки 4етвъртък занимания по музика. Но вси4ко това ще свърши скоро - по-то4но през ноември, когато той ще стане на 5, а тук на 5 са ве4е у4еници. Лятната ваканция запо4ва към края на ноември и свършва в края на Февруари. Та "на есен с песен" тук е февруари месец  Laughing

# 43
  • Мнения: 252
Имам едно въпрос4е някой знаели за колко време минават афтите  Praynig

# 44
  • Мнения: 1 111
Имам едно въпрос4е някой знаели за колко време минават афтите  Praynig
За 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт