триумя се каква кола

  • 5 182
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 663
А, защо наистина не провериш в Мерцедес, базовата цена на А класата не е кой знае колко висока, но пък за сметка на това, аз съм се убедила, че Мерцедес са едни от най-добрите.
И доста по-скъпи за поддръжка то другите

# 31
  • Мнения: 492
Гласувах за Астра.Карам такава от 2 години.Само наливам гориво и сменям масло и филтри.Да, гние, но ръжди се правят с 300 лв, а ходова част  - с много повече.Успех в избора и леко и безаварийно!

# 32
  • Мнения: 998
А, защо наистина не провериш в Мерцедес, базовата цена на А класата не е кой знае колко висока, но пък за сметка на това, аз съм се убедила, че Мерцедес са едни от най-добрите.
И доста по-скъпи за поддръжка то другите


Колкото и парадоксално да звучи, повече пари давах за ремонти за Пежото, отколкото за Мерцедеса. Вярно е, че са му по скъпи консумативите, но пък не се налага да сменяш толкова често резервни части и да правиш ремонти  Peace

П.П. konstans, къде се загуби от отчетните?

# 33
  • Мнения: 2 663
А, защо наистина не провериш в Мерцедес, базовата цена на А класата не е кой знае колко висока, но пък за сметка на това, аз съм се убедила, че Мерцедес са едни от най-добрите.
И доста по-скъпи за поддръжка то другите


Колкото и парадоксално да звучи, повече пари давах за ремонти за Пежото, отколкото за Мерцедеса. Вярно е, че са му по скъпи консумативите, но пък не се налага да сменяш толкова често резервни части и да правиш ремонти  Peace
Ако Мерцедеца е от по-старите модели съм сигурна, че е така.Няма лош Мерцедес до 124-ката.След това дават проблеми, не толкова колкото другите марки, но дават повече в сравнение с преди.Здрави коли са, да.Но смяната на масло и накладки е доста по-висока във фирмените им сервизи, ние си гледаме колите само в такива.Скоро на МЛ-а сменяхме дискове, а е на година, на която и друга кола от трите да го направих ще е под половината цена
А за Пежото съм сигурна!

# 34
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Аз съм за голфарата, това е колата както и Ауди Crossing Arms Други марки няма в автомобилостроенето Naughty
Опела гние, а френското си е френско  Confused

# 35
Я, пък аз си мислех, че брандингът е "измислен" дял в икономиката! Радвам се, че има хора, които плащат за етикети и емблеми.

# 36
  • Мнения: 1 120
избери възможно най-новата кола  Peace
кола не се взима ''тази ми харесва,тази не''(освен ако не си надиплила пачките).
отиди в някой авто сервиз и сподели намеренията си с момчетата-ще ти кажат при кое как стоят нещата.аз бях харесала опел тигра.при въпроса ми за нея,работниците ми се изсмяха и казаха,че опел и форд са...  Sick обясниха ми за частите,за евентуално страничо чукване какво става,за челно и т.н.
 Peace

п.с. аз бих избрала ситроена

# 37
  • Мнения: 1 564
Ситроен  Simple Smile
Защото съм фен на френските коли  Sunglasses
smile3521

# 38
  • Мнения: 817
100% най-добрия избор е Астра, след това Голф и веднага ще обясня защо:
1.Ситроен е кола, чиято поддръжка не е за Бг
2.Разтропва се много лесно, която я прави негодна за нашите пътища-баща ми имаше лимузина , която още в гаранция издаде багажа
3.Опел предлага най-доброто съотношение цена-екстри.Можеш да си кушиш Астра с активно окачване, DVD навигация, кожа, би-ксенон и т.н. за много добри пари мога да кажа и колко с точност ако някой се интересува, мой приятел проучваше за такава съвсем скоро
4.Голфа си е екстра, само дето като му сложиш това-онова и цената става като за лимузина, а плащаш съвсем друг клас кола.
5.Опел са много лесни за поддръжка и със сравнително евтини части
6.Опел си пооправиха ламарините, но има какво да се иска още, което е единствения минус, но нямат нищо общо с преди.След 10-тата година може да почне да гние
Провери какви гаранции дава всяка фирма-това е много важно

Някой веднага ще се заяде, за това да кажа, не съм фен на Опел и няма нищо общо с тази марка, просто разбирам от коли и се интересувам от пазара.Мъжа ми обаче е фен на опел и от него знам много

Сори , ама не съм съгласна.Аз лично имам Ситроенче С3 и съм страшно доволна.дори мисля сега да си взема С4 ,защото нещо ми е малка като помъкна и двете деца с багажите ................. .
А ,забравих да допълня/предполагам ,че ще е нова и гаранционна/ ,много съм доволна от обслужването и подръжката ,по точно от отношението защото не ми се е налагало да му правя още нищо ,дори и масло не съм му сменяла.Но преди 10тина дни големия си беше играл  нещо вътре и беше натискал наред копчета и аз не знам какво и беше задал някакви странни неща на компютара и като добавка беше настроил езика на испански Rolling Eyes ,отидох в сервиза на АМК , в Дианабад и за 5 минути ми я оправи едно момче ,всички бяха много усмихнати и вежливи и не ми взеха и лев/не ,че беше нещо кой знае какво за правене ,но все пак........../

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 14:57 от mam4e_mia

# 39
Citroena-a e napravo otvrat. Izviniavam se na karashtite Citroeni. Nie imahme chisto nov, koito edin mesez sled tova se prodade. As lichno i v rabotata karam nov Citroen. Ami otvratitelni sa. Opelite sa si nai-evtinite koli i s nai-prost dizain.
Opela,Forda si ostavat nai-evtinite koli. No satova si ima i prichini.
Ako si progitvila povechko parichki prosto se zamisli za BMW, VW, Audi.. Pone tova sa koli, koito si ostavat klasika.

# 40
  • Мнения: 2 663
100% най-добрия избор е Астра, след това Голф и веднага ще обясня защо:
1.Ситроен е кола, чиято поддръжка не е за Бг
2.Разтропва се много лесно, която я прави негодна за нашите пътища-баща ми имаше лимузина , която още в гаранция издаде багажа
3.Опел предлага най-доброто съотношение цена-екстри.Можеш да си кушиш Астра с активно окачване, DVD навигация, кожа, би-ксенон и т.н. за много добри пари мога да кажа и колко с точност ако някой се интересува, мой приятел проучваше за такава съвсем скоро
4.Голфа си е екстра, само дето като му сложиш това-онова и цената става като за лимузина, а плащаш съвсем друг клас кола.
5.Опел са много лесни за поддръжка и със сравнително евтини части
6.Опел си пооправиха ламарините, но има какво да се иска още, което е единствения минус, но нямат нищо общо с преди.След 10-тата година може да почне да гние
Провери какви гаранции дава всяка фирма-това е много важно

Някой веднага ще се заяде, за това да кажа, не съм фен на Опел и няма нищо общо с тази марка, просто разбирам от коли и се интересувам от пазара.Мъжа ми обаче е фен на опел и от него знам много

Сори , ама не съм съгласна.Аз лично имам Ситроенче С3 и съм страшно доволна.дори мисля сега да си взема С4 ,защото нещо ми е малка като помъкна и двете деца с багажите ................. .
А ,забравих да допълня/предполагам ,че ще е нова и гаранционна/ ,много съм доволна от обслужването и подръжката ,по точно от отношението защото не ми се е налагало да му правя още нищо ,дори и масло не съм му сменяла.Но преди 10тина дни големия си беше играл  нещо вътре и беше натискал наред копчета и аз не знам какво и беше задал някакви странни неща на компютара и като добавка беше настроил езика на испански Rolling Eyes ,отидох в сервиза на АМК , в Дианабад и за 5 минути ми я оправи едно момче ,всички бяха много усмихнати и вежливи и не ми взеха и лев/не ,че беше нещо кой знае какво за правене ,но все пак........../


Ами може, късметлийка си !Нашата беше чисто нова, специално изпълнение по поръчка Ц5 и на по-малко от година започна да дава проблеми, специално по окачването.Ремонтите и възлизаха на повече от половината стойност на автомобила и ако не беше в гаранция щяхме да сме дали пари за 2 такива ситриена- е не мерси!

Citroena-a e napravo otvrat. Izviniavam se na karashtite Citroeni. Nie imahme chisto nov, koito edin mesez sled tova se prodade. As lichno i v rabotata karam nov Citroen. Ami otvratitelni sa. Opelite sa si nai-evtinite koli i s nai-prost dizain.
Opela,Forda si ostavat nai-evtinite koli. No satova si ima i prichini.
Ako si progitvila povechko parichki prosto se zamisli za BMW, VW, Audi.. Pone tova sa koli, koito si ostavat klasika.

Какво да ти кажа всеки се простира според чергата си- защо да си купува изброените от теб коли и да им слугува.Това би било снобария, малко са хората в България, които наистина могат да поддържат качествено такива коли, повечето купуват само защото са еди какви си като марка и да ги гледат другите.Вярно първите 5 години в повече случаи няма кой знае какво да се прави , но пак ще кажа , че само смяната на масло и накладки дава разлика в пъти.

# 41
  • Мнения: 5 228
Сега се сещам, че преди няколко години моя приятелка се триумеше горе-долу като теб. Накрая си купи Тойота Корола и до сега си я кара с кеф. Много добра кола, не е влизала в сервиз, икономична, красива.... А ако ти се петуми, виж и офертите за Мицубиши Колт - същия клас, но нещо доста по-добро.

# 42
  • Мнения: 2 677
Аз съм за Голф! Това ми е любимата кола.  Heart Eyes

# 43
# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 241
АСТРА, стига вече да са отстранили проблема с ръждясването на праговете.

Общи условия

Активация на акаунт