При кого стоят парите в семейството? А?

  • 3 411
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 633
И моят отговор го няма...  Cry - При бирниците!  Sick

Иначе мъжът ми има теория за баланса в семейството. Че един трябва да вкарва, а друг да изкарва. Аз нали съм будала, само изкарвам...  Tired

# 46
  • Мнения: 408
Най-точният отговор е - при мама в банката  Mr. Green Аз съм човекът с твърдата заплата, а сега си извоювах и повишение, така че основно аз се грижа за бюджета, така де финансист не само на книга, а и по рождение  Joy

# 47
  • Мнения: 6 167
На майтап обичам да казвам, че няма жена, която да позволи на мъжа си да отговаря за финансите на семейството.

не ме познаваш мен. мъжът ми е финансовия министър в нашето семейство и сме супер.

# 48
  • Мнения: 150
Еее, няма угодия... Все точно техния отговор го нямало Simple Smile Па напишете го, де!

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Парите са в сейфа, зад оригинала на "Дамата с хермелина".
Мъжът ми купува по-често и повече неща от мен, аз не си падам по покупките. Не си правим забележки. Решила съм, изкарала съм кинти, купила съм. Същото важи и за него.

# 50
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Мъжът ми като истинска глава на семейство управлява финансите (като ме пита ако примерно реши да ми продаде колата  Mr. Green).
След като общата сметка погълне голямата част от приходите и кредиторите са задоволени, всеки си прави каквото си иска с неговите си пари.

# 51
  • Мнения: 619
У нас няма каса, нито има мои и твои пари. Стоят си на определено място и всеки си дърпа от там, колкото му трябват.
Когато трябва да се купува нещо по-едро се съветваме двамата и обикновено го купуваме заедно.
Звучи ми смешно някой от двама ни да държи парите и да дава джобни на другия Rolling Eyes
Joy
Мен хич не ми звучи смешно.
Мойто бъдещо мъжленце хич неможе да се оправя милото с парите.Даже вече сам ме кара да му прибирам парите Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 022
На майтап обичам да казвам, че няма жена, която да позволи на мъжа си да отговаря за финансите на семейството.

не ме познаваш мен. мъжът ми е финансовия министър в нашето семейство и сме супер.

Хихи, Лени, и при нас е така Simple Smile Ако бях аз - не ми се мисли... При мен пари трудно се задържат. Той оперира с банкоматите, аз поръчвам какво, по колко и от къде. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 353
  Седят в шкафа. Който е най-бърз, той печели. Обаче ако някой е по-бърз от мен го бият.

# 54
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy Joy Joy

# 55
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
 hugНашите пари са на едно място мисля че двамата заедно трябва да решават финансовите проблеме.Така де нали сме семейство и трябва да споделяме всичко.

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нашите са винаги в обръщение.

# 57
  • Мнения: 6 993
При който си ги е изкарал. Неговите - негови, моите - мои.
И ние така.

# 58
  • София
  • Мнения: 7 097
Всеки си ги стопанисва, а когато някой от нас /разбирай мен.../ остане без средства, се обръща към другия за съдействие...  helpuu

# 59
  • Мнения: 3 537
В мъжът ми са повечето.Моите като свършат си искам допълнително. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт