Вярвате ли на половинките си?

  • 2 577
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 951
Засега да, но ако второто ни дете бъде момиче.....как мислите?  Thinking

# 46
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Вярвам му.Кажете сега,че не съм добре. Mr. Green
За 9 год.съвместен живот,не ми е дал повод нито веднъж да се усъмня в него за каквото и да било.

# 47
# 48
  • Мнения: 2 491
Отговорих с ДА, но не и "винаги и безрезервно".
Винаги си имам едно на ум.
Но като цяло-ДА.

И аз така Peace

# 49
  • Мнения: 27 524
Принципно вярвам, но съм се съмнявала понякога за нещо, разбира се. Хора сме все пак  Grinning

# 50
  • Мнения: 793
Това му е хубавото на одъртяването, че все повече започваш да вярваш на половинката.  Mr. Green
Иначе съм привърженик на лафа: Нека да си вярваме, че ако не си вярваме, ще започнем да се дебнем. А започнем ли да се дебнем, все някога ще се хванем!  Wink Laughing
И за н`ам си колко с`тинки, няма да си разваляме семейството, я!  Naughty  Laughing

ПП Не ми вярвайте, че ми е широко около врата - имам син!  Mr. Green

на същото мнение съм, ама си и вярвам Peace нищо че дъщеря имам Laughing

# 51
  • Мнения: 2 407
Вярвам м, но съм имала съмнения.

# 52
  • Мнения: 390
Моя мъж все  повтаря че момичето се прави с либов,а момчето по погрешка hahaha

# 53
  • Мнения: 871
Ми как да му вярвам. Аз принципно не вярвам на никой дори и без повод( и аз съм скорпион)
Първо имам 2 момичета, второ и той е скорпион, тия две неща са достатъчни за цял живот съмнения Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 54
  • Мнения: 3 405
Вероятно от хремата ми се е размекнал мозъка, но изтървам връзката между пола на децата и дали вярваме на половинките си newsm78

# 55
  • Мнения: 871
Вероятно от хремата ми се е размекнал мозъка, но изтървам връзката между пола на децата и дали вярваме на половинките си newsm78


Кръшкачите правили женски Joy Joy Joy По тая логика, ти няма за какво да се притесняваш Hug

# 56
  • Мнения: 2 220
Аз пък го знам, че един баща прави едни деца. Така че ако някой има момче и момиче, явно има намесен и трети  Mr. Green
На въпроса - вярвам му 100%!

# 57
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Точно така - таткото на момче бил майстор, таткото на момиче - художник, а на разнополови - рогоносец Mr. Green

# 58
  • Мнения: 7 474
Доверявай, но проверявай викат някои  Whistling Whistling

# 59
  • Мнения: 480
ВЕрвам му!
Хайде, да не се следим, че да не се хванем  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт