Помага ли половинката в домакинската работа?

  • 5 871
  • 163
  •   1
Отговори
# 135
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Помага ми, особено сега като съм бременна, даже повече от мен Embarassed.

# 136
  • Мнения: 447
Да и то много  Grinning Най хубавото е,че сам поема инициативата  Whistling

# 137
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
О, да!
Без него съм за никъде....

# 138
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
моята половинка е просто като виелица... готви, чисти, пере и простира, единственото, което не му се отдава е гладенето, ама аз кусури не намирам  Mr. Green

# 139
  • Мнения: 288
Винаги и без да му напомням Grinning

# 140
  • Мнения: 183
Да особено сега като съм бременна , но не винаги , трябва да му кажа , че да направи нещо.Вчера изми съдовете направо направи реклорд час и половина Simple Smile

# 141
  • Мнения: 1 426
Моят помага от време на време, така че не съм се чудила какво да избера, но все пак каква е разликата между "не" и "никога"?

# 142
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
А бе нещо от 1 месец се разсейва , а ма ще хапва бой

# 143
  • Мнения: 917
винаги помага - без него не чистя или само в извънредни случаи. преди единствения ден в който бяхме заедно в къщи беше неделя и само тогава чистихме. той с прахусмукачката, аз праха и кухнята. така се оправяме. както си го свикнеш в началото. за пране и гладене не ми помага, но за чистене, миене на чиние няма грешка и със стирката минава. разпределили сме си задълженията. само ме е яд че няма желание да се научи да готви, а винаги съм харесвала мъже дето готвят

# 144
  • Мнения: 1 817
Помага даже по собствено желание! Май аз съм по-мързеливата и разхвърляна в къщи. Но какво от това...Нали аз трябва да бременея, раждам, кърмя. Ако оправям и къщата сама, той за какво ми е? Joy

# 145
  • Мнения: 198
Никога не ми помага. Така е възпитан-майка му е вечната домакиня,а баща му изкарвача на пари. За него задълженията на мъжа се свеждат до това да изкарва пари и нищо др

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Помага, ако го накарам (само може да сготви-като му дойде музата, което е рядко и  много, много рядко може да се случи да измие чиний, с 300 зора, молби и т.н. или да избърше пода). Tired

# 147
  • Мнения: 219
Ако аз му кажа,понякога и сам е предлагал но общо взето трябва да му се каже.

# 148
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Помага често
А бе нещо от 1 месец се разсейва , а ма ще хапва бой
Joy rotfImbo

# 149
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Нашия татко доста пътува ,но като се прибере се реваншира.
Обичам когато си е в къщи всичко си върши той ,но понякога ми става неудобно Embarassed

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт