Къде в СФ спешен лекарски к-т за бебе на 6 месеца

  • 667
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 359
Моля ви споделете къде в Сф има лекарски к-т за спешни случай ...
не мога да пиша сега, че малката ми принцеса е с висоика Т и  Cry Нощес беше 39, дадох панадол смъкна я малко и заспа, сутринта като се събуди Т беше 38,2 па дадох Панадол, но сега дори се вдигна с 1 градус...

ще полудея, за първи път й се слчва, пък и на мен...какво да правя как да я смъкнем тази Т Sad

# 1
  • Мнения: 286
Мед. център "Полимед" - 9515778, денонощно има дежурни педиатри. Намира се на Руски паметник. Стискам палци да се оправите бързо!

# 2
  • Мнения: 537
5-та градска приема деца винаги по спошност, не ги връща. Към педиатъра, където сте записани няма ли дежурен кабинет за събота и неделя и през нощта?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 941
Когато е висока над 38.5, по-добре сложи свещичка ефералган в дупето, отколкото да се приема орално. Не мога да ти кажа от колко милиграма, но в аптеката ще кажеш колко кг е бебето и те ще ти изчислят.

# 4
  • Мнения: 6 164
Панадолът е слаб, дай Нурофен. Също чорапи с оцет на крачетата винаги действа. И не навличай бебето, когато е с Т е по-добре да е леко облечено. Крис го държа по боди, като е с висока Т и то през зимата.

# 5
  • Мнения: 5 531
5-та градска приема деца винаги по спошност, не ги връща. Към педиатъра, където сте записани няма ли дежурен кабинет за събота и неделя и през нощта?
Peace

# 6
  • Мнения: 278
Болница Токуда-имат денонощно педиатри тел 024034000.Приеха ни посреднощ с 40 Т

# 7
  • Мнения: 359
nadili, kukuruku1  - благодаря за кординатите. ще ги имам предвид.

Tedi, Tarí Númenessë - близо ми е б-цата и ако имаме тежка нощ, като миналата ще отидем там.
Angela - оказа се права. Панадола не я смиква, предписаха ни Нурофен, а Ефералган на свещички още уте щевзема да си имам под ръка.

Засега положението е овладяно, но сме болни и сега се лекуваме, дано успеем да се преборим с настинката без антибиотик.

 Hug

# 8
  • Мнения: 1 756
Моля ви споделете къде в Сф има лекарски к-т за спешни случай ...
не мога да пиша сега, че малката ми принцеса е с висоика Т и  Cry Нощес беше 39, дадох панадол смъкна я малко и заспа, сутринта като се събуди Т беше 38,2 па дадох Панадол, но сега дори се вдигна с 1 градус...

ще полудея, за първи път й се слчва, пък и на мен...какво да правя как да я смъкнем тази Т Sad
Дай Нурофен за 15 мин сваля,
ох бърззам да пиша и сега видях 4е вси4ко е о.к
.Аз Панадол ве4е не давам,Нурофен и това е
давай и вит Ц и 4ай от Шипка Peace

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 00:32 от mama Bobo

# 9
  • София
  • Мнения: 1 941
Обаче с нурофена внимавай, че може да дразни стомахчето. Най-бързо и без да дразнят свалят Т свещичките, защото лигавицата в ануса е богато кръвоснабдена и лекарството веднага попада в кръвоносните съдове и действа.

# 10
  • Мнения: 5 531
Да добавя в списъка и педиатрията,, Детска университетска боилница '' Винаги имат дежурен лекар, много са внимателни, правят изследванията ако са необходими за 5мин. Ако детето е с висока температура, прегледа е спешен и не се заплаща.

Общи условия

Активация на акаунт