някой ползвал ли е clean & clear за черни точки или препоръчайте

  • 32 805
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 348
Ползвам го и съм доволна. Кожата става гладка и мека, но не маха черните точки. За тях ти препоръчвам лепенките на PONDS.

# 31
  • Мнения: 3 376
Според мен е най-добре да се отиде първо на козметик,за да почисти черните точки и след това да се използват продукти за поддържане на кожата.Защото иначе само се замазва положението отгоре,а комедоните си остават в кожата,тъй като не е почистена в дълбочина.

# 32
  • Мнения: 250
Аз съм доволна от clean & clear дори го предпочитам, без да изключвам и ролята на козметика.

# 33
  • Мнения: 779
 на c&c имам 3те им измиващи "препарата"-този за 4ерни то4ки е мн добър,DAILI WASH също,но CREAM WASH е отвратителен,за нищо не става....първите 2 са мн добри,1ия е с 4асти4ки,а др не....но 3тото все едно си миеш кожата само с вода-никакъв ефект,въобще не измива

# 34
  • Мнения: 414
Аз пък тъкмо си мислех утре да си взема на Гарние онова 3 в 1, че от скоро нещо виждам черни точки  #Cussing out. Имам един лосион за почистване и съм доволна от него ама явно ще се преориентирам. Ще отида до кауфланд да видя дали го има това клийн енд клиър. Много яко като сте сложили картинка  Simple Smile Ейййй сега ми светна !!!! Преди много време гледах една реклама на лосион против черни точки. Щях да питам какъв е и се оказа, че е клийн енд клиър хаха яко Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 176
Аз явно не съм добре. Няма продукт от масовата козметика, който да не съм ползвала. Ми...какво да ви кажа. Нищо не се случи. Нямам кой знае колко лоша кожа, но ефекта беше в главата ми.
Наистина, аз съм най=доволна от бебешки сапин и хладка вода. Това е. Повярвайте, че е абсолютно същия ефект.
За масовата козметика е сравнението!

# 36
  • Мнения: 68
преди малко си го купих за 7,30...много ми го похвалиха и на мен затова реших да го пробвам..

# 37
  • Мнения: 414
Аз мислех днес да си го купя, но навън е такъв ад, че се отказах... Утре ще пробвам пак Simple Smile

# 38
тоя гарниер за нищо не става

# 39
  • Мнения: 68
не съм доволна от clean&clear излезнаха ми пъпки...може би това се дължи,че има алое,а на мен не ми понася..

# 40
  • София
  • Мнения: 982
Според мен е най-добре да се отиде първо на козметик,за да почисти черните точки и след това да се използват продукти за поддържане на кожата.Защото иначе само се замазва положението отгоре,а комедоните си остават в кожата,тъй като не е почистена в дълбочина.

 newsm10

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Току що си купих лосиона за премахване на черни точки и като го пробвам 2-3 пъти ще докладвам дали има ефект.Но и според мен първо трябва да се отиде на козметик... и тогава да се започва каквато и да е била козметика за почистване  Wink  Simple Smile
Ама аз съм доволна от лосиона за почистване на Ейвън (зеления) много съм доволна даже   Grinning

# 42
  • Мнения: 414
Е, черните точки можеш да си ги махнеш и вкъщи, без да ходиш на козметик. Аз лично не съм го правила, но доста мои приятелки се 'мъчат' по този начин Simple Smile

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз говоря за цялостно почистване на лицето,не само за черните точки... ама както го прави козметика.. никой не може да си го направи в къщи...  Grinning каквото и да прави.... и аз съм пробвала какво ли не... ама като отида на козметик... все едно не съм аз,все едно не е мойто лице...  Crazy много чисто става  Peace

# 44
  • Мнения: 414
Да ама боли  Cry

 Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт