Хвърлям боб и на карти познавам...

  • 10 670
  • 253
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 400
Една идея се върти в главата ми, кажи ми ще я осъществя ли и има ли смисъл да поемам риска?
Виж ся, тя каката още бобец на предната девойка фърля. Ако искаш на каавенце да ти поглеждам? Аз ше й обадя, че мераци имаш - нъл съм Пи-аР вече сгласена  newsm03

# 181
....Ще преуспея ли в живота?Ще имам ли това което искам?  Wink


Да, какиното, ще преуспееш, и мъжа на живото си шъ срещнеш, ама в тоя форум си има правила- първо се отчети в отчетните  Wink


Ех,колко хубаво си го казала...Дано дано...  Mr. Green
първо се отчети в отчетните-това не го разбрах...ама както и да е  Mr. Green
А,значи още не съм срещнала мажа на живота си.Знаех си...  Mr. Green Хаха..Някакви идеи кога?  Party


# 182
  • Мнения: 7 723
 
Една идея се върти в главата ми, кажи ми ще я осъществя ли и има ли смисъл да поемам риска?

Ай, кака, меткам боба ей ся.... фъррррррр.... Crazy
Глеам, аз докът гоня чаветата в калта, личният ми Пи- аР и кайвенце ти е кипнал....  #Crazy

Какиното, не поемай риска да въртиш козунак,нема да ти фтаса-  скокни в облите си обувки и иди до магазина .....  Whistling Whistling Whistling

.....А,значи още не съм срещнала мажа на живота си.Знаех си...  Mr. Green Хаха..Някакви идеи кога?  Party

Скоро, кака, скоро, ама той не се подвизава тук, тъй да знайш от мен...  Wink

п.п.- Въпроса към шалратанката Луна го пропускам  Flutter

Следващия, моля  Whistling

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 22:22 от mylenka

# 183
  • Мнения: 1 400
п.п.- Въпроса към шалратанката Луна го пропускам  Flutter
Аййй, какоооо, как ма подсети! Фанах я аз таз Луна- ей на по телефизора я даваха преди малко. Няма са плашиш , какооо, тя е оназ дето кат пий кааве и  му щръква косата мааа - те тез са не страшни, от мен да знайш Wink.По- та бива от нея - тъй да знайш !
Ма иначе и то убау говори... ша зема и негу да питам,а? Ти нъл няма са сърдиш ся?

# 184
  • Мнения: 7 723
п.п.- Въпроса към шалратанката Луна го пропускам  Flutter
Аййй, какоооо, как ма подсети! Фанах я аз таз Луна- ей на по телефизора я даваха преди малко. Няма са плашиш , какооо, тя е оназ дето кат пий кааве и  му щръква косата мааа - те тез са не страшни, от мен да знайш Wink.По- та бива от нея - тъй да знайш !
Ма иначе и то убау говори... ша зема и негу да питам,а? Ти нъл няма са сърдиш ся?

хххххай, какиното, немой така!!! Тя, оная- Луна, де, прибра пачката на `орицата и у чужбината офейка #Crazy

Кат` ги поарчи- питай!!!  Whistling

# 185
  • Мнения: 1 400
Ади орааа, питайтииии! Кака ви сичку ша ви познаваааа!!!
Пуста да опустей дано, дет тъй ограбила тя на него бее... Crossing Arms

# 186
  • Мнения: 2 759
                Ми да питам пак: да вървя или да съ връщам  newsm78?

# 187
  • Мнения: 7 723
Ай, здравейте, орица!!! Кака ви днес с нови сили ще ви познава!!!
Къде ми е П- аРа  Crossing Arms
 
Whistling ПИ-ААААААРРР  Whistling

Давай кайвенцето на орицата , че шъ съ изтепат, мари!!!
Народа от снощи пред портата ми дреме, ай, заповедайти, ни съ бутъйти!!! Crazy Crazy Crazy

                Ми да питам пак: да вървя или да съ връщам  newsm78?

Не, жено, въри натам, надето си се юрнала, не се връщай !!! Crazy Crazy Crazy

# 188
  • Мнения: 7 002
И аз да питам: догодина ли ще завърша или по-догодина ...По-точно въобще някога ще завърша ли Crazy

# 189
  • Мнения: 2 491
Здравей, мила ми гледачице,
.......
Имам голям проблем ....Твоя Лирета


Мила, моя ми Лирета, отдавна няма хляб за компютърните специалисти, кълбото ми подсказва, че обичаш да влагаш парите от общата ви касичка в алкохол, така ли е?  Thinking  Отдаваш се на битов алкохолизъм, а освен това си падаш по свекър си, м?  ooooh!
Състоянието ти е хронично   Whistling

Мале ooooh! нищо не си познала, ма гледачковице. Оди на курс, тоз боб не моеш го мята.
Първо, хляб за компютърните специалисти винаги е имало, винаги има и винаги ще има.
Второ, не влагам пари в алкохол, аз просто го изпивам, ако случайно го намеря, таквиз работи не трябва да има у дома-вредни са за здравето Mr. Green
Наистина си обичам(по друг начин, не по оня Mr. Green) свекъра, щото много ме слушка, готви ми, гледа ми детето и на всичкото отгоре винаги ме черпи с алкохолец Mr. Green

Тук има уроци за бъдещи оракули, прочети ги, може като пораснеш наистина да станеш гадател Mr. Green, стига само си лъгала хората и парите им вземаш, не тъ и срам, ма, амаха Naughty

# 190
  • Мнения: 7 723
И аз да питам: догодина ли ще завърша или по-догодина ...По-точно въобще някога ще завърша ли Crazy

Ай, момиче, немой така, кака!!! Малко ти остава с филоложка титла да съ окичиш!!! У филолога- бакалавър нема леб, какиното!!! Я виж мъжО ти как омаа по 2 Мимаси на един път  Shocked Shocked Shocked
Дръж го него, остави дългокосите и брадясали компютърни инжинери  Crazy Crazy Crazy

Ай, честито за халката, какиното...  Crazy Crazy Crazy

Гигова, Вие сте таен огент на шарлатанката Луна, нали....  Crazy Crazy Crazy

Де ми е Пи- аРа, бре???!!! Crossing Arms

# 191
  • Мнения: 3 886
....да даааааааааа кажи ми в бъдеще кво ме очаква Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Thinking  ...такааа..... бъдещето, значи  Thinking....
... виждам една 106- годишна Орхидея с тяло на Камелия....  :whistle
Цитат





Те тука ме разби  ам не че съм кат Камелия ама мечтая поне де   хахахах

# 192
  • Мнения: 2 491
Гигова, Вие сте таен огент на шарлатанката Луна, нали....  Crazy Crazy Crazy

Да, разкрихте ме, но аз ще продължавам да слухтя наоколо, къде мислиш че ти е ПИ Арът, а Mr. Green

# 193
  • Мнения: 7 723
....Да, разкрихте ме, но аз ще продължавам да слухтя наоколо, къде мислиш че ти е ПИ Арът, а Mr. Green
...

 Shocked Какво сте му направили  ooooh!

Дека мие Пи- Арът, бре???  Crazy
Оставих го последно над джезвЕто с кайвето Rolling Eyes

# 194
  • Мнения: 150

Дека мие Пи- Арът, бре???  Crazy
Оставих го последно над джезвЕто с кайвето Rolling Eyes
Използвай карти Таро. Ако нямаш бих ти услужил с едни с голи жени...

Общи условия

Активация на акаунт