Въздействат ли Ви сънищата

  • 1 678
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
Да Ви питам имате ли сънища до там реални,че да въздействат на настроението Ви през деня? Ето аз например днес се събудих в 10:00. Не си спомнях какво съм сънувала.Но в един разговор споменахме мой познат и изплува в съзнанието ми съня от вечерта.Знам,че не е истина,знам че съм сънувала,но въпреки това цял ден "ми държи влага". Сякаш живеем в паралелни светове и това,което съм сънувала,наистина се е случило някога и някъде  Rolling Eyes
 Може да Ви се стори безмислена темата,но не мога и не мога да се оттърся от съня,изпитвам същите усещания като в него,макар да знам,че отдавна съм се събудила.

# 1
  • Мнения: 764
Да,влияят ми на настроението през деня,но се старая да овладявам положението.

# 2
  • Мнения: 7 186
Понякога, ако съм сънувала кошмар, ми се скапва целия ден или някакси не съм във форма. Особено ако сънят ми е бил прекъснат в някаква фаза.
Всъщност не ми се скапва деня от някакви натрапчиви мисли или съмнения, дали сънят има връзка с реалността, а по- скоро се чувствам обсебена от някаква негативна емоция на подсъзнателно ниво. Понякога и глава ме боли даже.

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 23:13 от Lady Marmalade

# 3
  • Мнения: 1 044
Много добре разбирам за какво става въпрос. Аз лично съм имала сънища, които помня в детайли и до днес. Сънувала съм смърт на свои близки и винаги съм се събуждала от ужас, а през деня не се успокоявам, докато не разбера как са наистина. Сънувала съм разни случки, свързани с мен от неприятни, по-неприятни и после с дни имам тягосно чувство, че нещо лошо ще ми се случи. Може би съзнанието показва наяве по-този начин страховете, терзанията  и скритите мисли. Или пък всичко е случайност или е от стреса. Незнам, но предпочитам да сънувам "розови" сънища!

# 4
  • Мнения: 2 407
Да като сънувам кофти сън и ми е тегаво през целия ден, а като е хубав ми едно такова готино.

# 5
  • Мнения: 6 958
Постоянно за съжаление  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 417
Много добре разбирам за какво става въпрос. Аз лично съм имала сънища, които помня в детайли и до днес. Сънувала съм смърт на свои близки и винаги съм се събуждала от ужас, а през деня не се успокоявам, докато не разбера как са наистина. Сънувала съм разни случки, свързани с мен от неприятни, по-неприятни и после с дни имам тягосно чувство, че нещо лошо ще ми се случи. Може би съзнанието показва наяве по-този начин страховете, терзанията  и скритите мисли. Или пък всичко е случайност или е от стреса. Незнам, но предпочитам да сънувам "розови" сънища!
Peace

# 7
  • Мнения: 6 206
Моите много ми въздействат.
Имам сънища, които се повтарят много и често, чието значение си изкарвам много позитивно и си се самонавивам колко хубави неща ме очакват.
На лошите не обръщам внимание и си си изкарвам, че са в ден, който не показва значение.

# 8
  • Мнения: 1 616
По принцип не възприемам сънищата си непременно като поличба (било то добра или лоша), но са в състояние да ми скапят или разведрят сутринта. За щастие до обяд ми минава...

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 295
На мен също някои сънища ми въздействат на настроението... И мисля, че частица от сънищата понякога се случва  в реалността....      Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 353
  Винаги когато сънувам баба ми запазвам усещането през целия ден и ми е хубаво, топличко и добро, каквато беше тя.

# 11
  • Мнения: 936
Да, много. Сънувам постоянно, дори и да задремя за 5 минутки. Обикновено, ако нещо ме е афектирало през деня, вечер го сънувам, и то много реалистично. Определено сънищата влияят на настроението ми. Сега се сещам за един познат - винаги когато го сънувах,той ми се обаждаше на другия ден.

# 12
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Да, влияят ми, за съжаление, защото през повечето време хич не са хубави...

# 13
  • Мнения: 22
Може и да ви звучи смешно но аз си тълкувам моите сънища! newsm78Сбъдват се почти 90%.Разбирам дали ще имам ядове на работата,неприятности,болести и т.н.Не ми се смеите Embarassed

# 14
  • Мнения: 5 539
Всеки по-отчетлив сън ми въздейства на настроението. Когато съм сънувала нещо хубаво, цял ден ми е едно такова весело без причина. И обратно.
Снощи не спах половината нощ, че бебка е болна, но от 3,30 нататък до сутринта се пусках по едни водни пързалки, не ти е работа Mr. Green Кефф Joy

# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Въздействат ми да, странно, но винаги знам какво ми казват....
Ужасно ми минава деня, когато съм сънувала лош сън, примера е от вчера - дъщеря ми ме е сънувала умряла в кафяв ковчег, от тогава не съм на себе си от ужас.... Confused

# 16
  • Мнения: 2 792
 Да, влияят ми, аз съм мазохист човек,  редовно сънувам кошмари и за да е още по-гадно нещата нямат съновни окраски, напротив съвсем истинско си е  Close.  Дори не ми се говори за начините, по които в съня ми  са умирали и децата, и мъжа ми, и аз самата и колко често  ми се случва  Embarassed. Разбира се, че слесд такъв сън ми се скапва денят  Tired

# 17
  • Мнения: 1 533
примера е от вчера - дъщеря ми ме е сънувала ...

Това е на хубаво. Със сигурност!

# 18
  • Мнения: 1 100
Аз пък се събуждам щастлива след кошмари. Щастлива, защото осъзнавам, че това, което съм сънувала не е истина и че всичко си е на мястото му. Осъзнавам какво имам и ми е едно такова облекчително.  Party

# 19
  • Мнения: 2 085
Напоследък се влюбвам насън...

# 20
  • Мнения: 4 733
 Ако съм сънувала нещо гадно ми държи меко казано влага цял ден. Има някои сънища, които  са били толкова реални като усещане, че подсъзнателно ги преекспонирам и през деня. Отвратително е.

# 21
  • Мнения: 2 292
да , след нощи с много сънища не съм се наспала добре  Sad zащо се получава така?

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
примера е от вчера - дъщеря ми ме е сънувала ...

Това е на хубаво. Със сигурност!
Дано Praynig, защото когато мъжът ми сънува брат си в бял ковчег...след седмица го погребахме точно в такъв... Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 1 750
Някои сънища ми влияят на настроението през деня. Понякога още от сутринта, друг път конкретна случка през деня ми връща спомена за съня и после не спирам да мисля. Странна работа.

да , след нощи с много сънища не съм се наспала добре  Sad zащо се получава така?

Има някакво психологическо обяснение, но не съм специалист да кажа. Може би съзнанието ти се уморява от многото сънища, от емоцията свързана с тях и затова през деня ти е уморено.

# 24
  • Мнения: 2 491
Много често ми държат влага за през целия ден. Особено когато съм се влюбила насън Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 170
Да,въздействат ми.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 813
Аз до такава степен вече се задълбавам в сънищата,че още като стана и проверявам ето тук.
http://www.mysticbg.com/content/sunovnik/sunovnik_main.asp
 Rolling Eyes

# 27
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Постоянно за съжаление  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

 - Сънищата съвсем не са случайни, както изглеждат на пръв поглед. Дори и "Ужасните".

 - Чрез съня, подсъзнанито се опитва да изчисти психо-емоционалния товар, подтискан от Съзнанието и образно казано - "замитан под килима".

 - Тълкувам сънища, но не чрез Съновника, а в светлината на психологията на Карл Юнг и Хомеопатичната психология.  Peace
 - Така че - давайте, разказвайте! Hug

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 14:58 от Aleksander

# 28
  • Мнения: 4 733
  bouquet

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 15:07 от Kasidy

# 29
  • Мнения: 1 813
Постоянно за съжаление  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

 - Сънищата съвсем не са случайни, както изглеждат на пръв поглед. Дори и "Ужасните".

 - Чрез съня, подсъзнанито се опитва да изчисти психо-емоционалния товар, подтискан от Съзнанието и образно казано - "замитан под килима".

 - Тълкувам сънища, но не чрез Съновника.  Peace
 - Така че - давайте, разказвайте! Hug
Може ли на ЛС ?

# 30
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Постоянно за съжаление  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

 - Сънищата съвсем не са случайни, както изглеждат на пръв поглед. Дори и "Ужасните".

 - Чрез съня, подсъзнанито се опитва да изчисти психо-емоционалния товар, подтискан от Съзнанието и образно казано - "замитан под килима".

 - Тълкувам сънища, но не чрез Съновника.  Peace
 - Така че - давайте, разказвайте! Hug
Може ли на ЛС ?

 - Може!  Hug

# 31
  • Мнения: 6 167
Да Ви питам имате ли сънища до там реални,че да въздействат на настроението Ви през деня?

рядко, но имам такива сънища, да.
'ефектът'им не трае цял ден, но може да трае до обяд, например.
особено тези, които са лоши, като сценарий. те ме 'държат' по-дълго.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 423
Хайде тълкувай съня на дъщеря ми де.

# 33
  • Мнения: 1 813
Хайде тълкувай съня на дъщеря ми де.
Аз го затрупах със 100 реда обяснения за моя сън  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 46 515
Не. Стана ли от леглото, всичко забравям ...

# 35
  • Мнения: 8 999
Единствено кошмари, свързани с децата ми, могат да ме изкарат извън релси. Няколко пъти съм сънувала, че мъжът ми ми изневерява - цупих му се цял ден! Докато си търсехме жилище често ми се присънваха небивалици - или, че купуваме нещо огромно и евтино, или че е малко, мизерно и свръхскъпо, но тези съновидения не ги броя за сериозни.

# 36
  • Мнения: 4 733
Не се въздържах, sorry Mr. Green Laughing
  bouquet

# 37
  • Мнения: 251
Определено да! Пример: снощи сънувах, че майка ми си е дошла /тя е в Италия/и ми беше много хубаво. Днес съм в едно такова настроение, все едно наистина се е случило.

# 38
  • Мнения: 8 999

Ами нали знаеш - битието определя съзнанието. Аз съм явно психически деформирана Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3 146
О, да, страшно ми въздействат - и хубавите, и лошите.

# 40
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Буболина
Цитат
Дано Praynig, защото когато мъжът ми сънува брат си в бял ковчег...след седмица го погребахме точно в такъв...
- Това е вече е Пророчески сън!

Цитат
Въздействат ми да, странно, но винаги знам какво ми казват....
Ужасно ми минава деня, когато съм сънувала лош сън, примера е от вчера - дъщеря ми ме е сънувала умряла в кафяв ковчег, от тогава не съм на себе си от ужас.... Confused

 - Споко Бубе!
 - Това е Освобождаващ сън, освобождаващ детската психика от най-големия и, и ужасен страх: - загубата на най-близкия и човек на този свят - Майката.  Hug

# 41
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107

 - Първата част - Потиснати емоции, не прекалявай със кока-колата преди сън, а може и да са неосвободени страхове от детството...

 

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 16:16 от Aleksander

# 42
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ти, ако до месец няма тема - Буболина е в по - добър свят, значи е така!

# 43
  • Мнения: 4 733
Това комплексен коментар за мен и baibibi ли беше? Simple Smile
Аз си бях написала съня, но го изтрих от притеснение.

# 44
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Това комплексен коментар за мен и baibibi ли беше? Simple Smile
Аз си бях написала съня, но го идтрих от притеснение.

 - Само за теб беше отговора! Simple Smile

# 45
  • Мнения: 4 733
Днес не съм добре, извинете ме Embarassed

# 46
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Днес не съм добре, извинете ме Embarassed

  Hug

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 16:17 от Aleksander

# 47
  • Мнения: 433
Аз сънувам винаги, сънищата ми са почти винаги толкова реални, че все едно наистина ми се случват. Особено готино е като сънуваш някой мъж, после цял ден ми държи влага и особено много искам да го видя:)

Общи условия

Активация на акаунт