Пречистване на организма?

  • 116 662
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Това със сока и водата.... като го пиеш яде ли се нещо специално или.... Thinking

# 46
  • Мнения: 455
Чай с мед и много плодове! Peace

# 47
  • Мнения: 902
А нещо за пречистване на кръвта...освен бирена мая... newsm78.... много пъпки ми излизат и си мисля че е от това.... Thinking
Билката пелин има такова действие.

къде мога да я намеря тая билка, че нешо не я откривам

# 48
  • Мнения: 207
Прочистване на черния дроб или сондиране
Приготвяне на запарката. Направете 0,5 л запарка от шипки (3 супени лъжици плод) от вечерта и я поставете в термос. На сутринта налейте гореща запарка от шипки в чаша с 3 супени лъжици ксилит  или сорбит , разбъркайте я и я изпийте наведнъж. На равни интервали през 20 минути изпийте и останалата част от термоса (без ксилит или сорбит). След 45 минути — закуска: най-добре е сочни плодове или зеленчуци, орехи, а също и запарка от листата на малини, касис или шипка. Може да изядете парченце изсушен хляб. Между всеки прием на течност и храна се движете активно (стремете се да бъдете по-близо до тоалетната!).
Това го повтаряйте 6 пъти през 2 дни на 3-я (например петък, понеделник, четвъртък, неделя, сряда, събота). По-нататък може да провеждате такова очистване на възлите на черния дроб 1 път на седмица. Така се очистват лимфните възли на черния дроб, което влияе положително на състоянието на целия организъм.
Ако се интересуваш и за други методи за прочистване на органи и системи в организма ми пиши на лични.....

# 49
  • Мнения: 3 456
А нещо за пречистване на кръвта...освен бирена мая... newsm78.... много пъпки ми излизат и си мисля че е от това.... Thinking
Билката пелин има такова действие.

къде мога да я намеря тая билка, че нешо не я откривам
Аз съм я купувала от аптека. Пие се 30 мин. преди ядене. Горчива е, много горчива... Confused

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Олееее как ще го пия това нещо като е толкова горчиво.... Sick Лорка...кажи ми колко е горчиво определи ми го като нещо.....или няма такава горчилка Sick

# 51
  • Мнения: 1 802
Елисавета, много е горчиво, много ...  Sick Освен това се пие при слаб апетит, за да се повиши. Някой, казват, че им се отваря вълчи апетит, при други не се наблюдава такова действие...
Това ти го казвам в случай, че искаш да знаеш едно от страничните действия  Hug

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Еми няма тогава.... ще си измисля друго нещо....и аз без твова се старая да сваля 4-5 килца... мерси за отговорите  Hug

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Еми няма тогава.... ще си измисля друго нещо....и аз без твова се старая да сваля 4-5 килца... мерси за отговорите  Hug

Шипка пий .. не се шегувам ..вълшебно растение е шипката

http://www.mirolm.hit.bg/Shipka.htm

http://www.pharmacy-bg.com/search_herb.php?cmd=herb&id=99

http://bilki.elena.bg/bilki/shipka/index.htm

чела съм , че продължителния прием на шипкови чайове, променя изцяло кръвната картина

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
мерси secretgarden  Wink

# 55
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

 Hug

# 56
  • Мнения: 3 456
Олееее как ще го пия това нещо като е толкова горчиво.... Sick Лорка...кажи ми колко е горчиво определи ми го като нещо.....или няма такава горчилка Sick
Виждам, че си се отказала ( не бях влизала известно време). Наистина е много горчиво, много неприятно е наистина, но се налага дълъг курс- бързо дава резултати. Шипката наистина е вълшебно растение- пробвай с нея.

# 57
  • Мнения: 898
Има една книга "Пълно прочистване от паразити" от Генадий Малахов"
Там се говори за метода за пречистване на Хилда Кларк с тройчатка: пелин, карамфил, и настойка от орех.

# 58
  • Мнения: 902
Има една книга "Пълно прочистване от паразити" от Генадий Малахов"
Там се говори за метода за пречистване на Хилда Кларк с тройчатка: пелин, карамфил, и настойка от орех.

чела съм го, но сезонът на орехите свърши и човек няма как да си направи тая застройка Thinking

# 59
  • Мнения: 898
Има една книга "Пълно прочистване от паразити" от Генадий Малахов"
Там се говори за метода за пречистване на Хилда Кларк с тройчатка: пелин, карамфил, и настойка от орех.

чела съм го, но сезонът на орехите свърши и човек няма как да си направи тая застройка Thinking


Да се приготви ли?
Няма нужда да се приготвя. В другите градове не знам, но във София се предлага на две места готова.

Общи условия

Активация на акаунт