Базедова болест

  • 2 671
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 160
Hand, при кой  ендокринолог ходиш ти?

Аз бях при Христозов, но сега си търся друг лекар .За съжаление не можах да намеря позитивно мнение за ендокринолог във Варна.

Сега се опитвам да се лекувам с хомеопатия ако помогне ще пиша  Laughing

# 16
Hand, при кой  ендокринолог ходиш ти?

Аз бях при Христозов, но сега си търся друг лекар .За съжаление не можах да намеря позитивно мнение за ендокринолог във Варна.

Сега се опитвам да се лекувам с хомеопатия ако помогне ще пиша  Laughing
SILNO STISKAM PALCI, DA PODEISTVAT!!! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 761
Пробвай при Райков-кабинета му е до бив6ата Стоматология.Не е много по приказките ако не го пита6,но и по хаповете май не е.Зависи кой какво търси.

# 18
Пробвай при Райков-кабинета му е до бив6ата Стоматология.Не е много по приказките ако не го пита6,но и по хаповете май не е.Зависи кой какво търси.
[/quot

Blagodarq ti mnogo! Simple Smile
Ima6 li mu nqkakvi kordinati?

# 19
  • Мнения: 2 761
Пратих ти на ли4ни.

# 20
Omega, mnogo ti blagodarq!!! Simple Smile

Tochno se 4udeh kade da otida za o6te edna konsultaciq.

# 21
  • Мнения: 2 761
Ходи на няколко места,обикновено 6те 4уе6 и разли4ни мнения.Аз ли4но приех това,което на мен ми хареса,не знам дали бе6е наи-доброро,но за сега не съжалявам.

# 22
zdraveite!!! Simple Smile   

Dnes bqh na pregled pri endokrinolog uj za naznachavane na izsledvaniq, no toi mi kaza 4e takiva nqma da mi pravi Sad 

tova mi se struva ne dobre sled kato mi e izpisal hap4eta a ne mi e napravil nito edno ot neobhodimite izsledvaniq

# 23
  • Мнения: 822
Аз искам да попитам, ако може, какви са симптомите на болестта и как се открива, защото от извеетно време се тревожа за здравето си и имам някой съмнения!Извинявам се,че ползвам темата!

# 24
  • Мнения: 7 111
Сърцетуп, отпадналост, кожата е странна /губи ми се точната дефиниция/, очите могат да изпъкнат, прекалена чувствителност, ревливост, лабилни състояния .
Ако имаш притеснения, направи си преглед при ендокринолог.

# 25
  • Мнения: 2 761
Baryana,хапове без изследвания?! Naughty


Ето друга подобна тема,може да е от полза на някой:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151850.0

# 26
i az zatova vi pitam za6toto, dori s niskata mi medicinska kultura, mislq 4e tova e nedopustimo Sad

# 27
Здравей Боряна! От пет години съм с Базедова болест и от личен опит мога да ти кажа, че редовното изследване на хормона TSH е много важно. Не мога да си представя, че са ти назначили лечение без хормонални изследвания. В началото е необходимо да се изследва всеки месец и да се прави консултация с лекар.След достигане до 1 таблетка лекарство дневно на три месеца /не казвам Метизол, Пропицил или друго, защото схемата е еднаква - започва се с 6 таблетки и се спира след продължително пиене на 0,5 таблетка дневно/. Според лекарите минималното лечение е 1 година. При прибързано прекратяване на лечението може да се повтори болестта както се случи при мен. Ако имаш въпроси пиши

Общи условия

Активация на акаунт