За и против показните ласки на публични места??

  • 6 416
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 993
Дразнят ме. ...Макар че е имало моменти, в които просто както си вървим, го спирам на улицата, увисвам му на врата и го целувам дълбоко...много съм щастлива тогава Embarassed

# 31
  • Мнения: 2 386
Aз обичах да правя така..но с мярка, разбира се  Peace
..И още обичам, ама мъжа ми се дърпа   Joy Joy Joy


# 32
  • Мнения: 4 733
Естествено, че "за". Но не от гледна точка на показността, а заради изблика на емоции, които не се влияят от мястото и публиката.

# 33
  • Мнения: 1 952
За съм, но умерено- прегръдки, това онова..целувка-две...но разни лигавения и обарвания пред хора..ТВЪРДО ПРОТИВ, много е грозно.

# 34
  • Мнения: 674
Виждам че доста силно впечатление ви е направило присъствието на деца в кръчмата.
Аз също съм против и моите деца си бяха при баба си и дядо си.
Наистина има родители които водят децата си до късно  по кръчми и заведения.
Децата все пак си тръгнаха с родителите си към 11-11.30ч. а сцените на опипване обарване и лиз-близ продължиха до края като в един момент изцяло завзеха дансинга.
Да не говорим на какви други изпълнения съм ставала свидетелка включително в закрит басейн на хотел на Св.Константин /наистина нямаше много хора в басейна/ две двойки си правиха паралелен секс в детския басейн като мацките бяха прекрачили младежите и яко се поклащаха.... #Crazy Sick #Crazy

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Абе вие не сте добре.. Не знам кое е по-неестествено, да изразяваш чувствата си или да водиш децата си на такива места?  Confused 
Всеки има право да прави каквото си иска, стига да не нарушава личното пространство на другите. Все едно те да започнат да се оплакват, че ти си мляскала много грозно например. Ми като не ти харесва, не гледай!
Нещо такова е и моето мнение, не винаги ми харесва гледката, но не съм против. А най-много против съм да видя деца по такива заведения.

# 36
Пуберски изцепки!  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 225
Абсолютно не одобрявам. Има си места за тая работа. Много се дразня, когато в автобуса две лайна на по 13 години се залижат, ама се ближат Ви казвам та знае ли се, както каза някой по-горе да се чудиш целуват ли се, мият ли се Sick
Една, две целувки (нормални kiss) бих приела разбира се, все пак се обичаме Laughing, но е много кофти (имаме една двойка в компанията) като сме си седнали някъде, пием си, хапваме си и като се замляскат и залигавят мани, направо е грозно Crazy
В къщи всеки да си правя каквото иска, но на обществени места, трябва да се съобразяваме все пак.  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 700
Аз лично съм против. Има си място и време за всичко. Останалото е или неизживян пубертет или избиване на комплекс при по-зрели хора ( демонстрация независимо на какво и пред кого) .

# 39
  • София
  • Мнения: 6 080
По принцип не ми допада, ако има прекалено"ласкави" наоколо предпочитам да не гледам в тази посока. Най-неприятно ми е, ако въпросната двойка е в непосредствена близост и се чуват мляскане и пъшкане... Naughty Не обичам да ми навлизат в личното пространство! Crossing Arms
Иначе и аз съм против децата на подобни места...

# 40
  • София
  • Мнения: 368
Не толерирам подобно разюздано поведение, при все, че в лудите ми момински години, самата аз не съм се държала като в комунистически строй. Друг е и въпросът, че малки деца нямат работа в подобен тип заведение, особено след 22 ч.

Напълно съм съгласна с това мнение, такова е и моето на 100 процента!

# 41
  • Мнения: 14 654
Много се дразня, когато в автобуса две лайна на по 13 години се залижат, ама се ближат Ви казвам та знае ли се, както каза някой по-горе да се чудиш целуват ли се, мият ли се Sick
ах, какви тежки думи, ц, ц, ц
ми такива са 13-годишните- несъобразителни, а и нагли заради възрастта Simple Smile
две 13-годишни лайна....много смешно ми стана Simple Smile

# 42
  • Мнения: 583
все едно, че вие сте били много благоразумни на тяхната възраст, че сега се правите на големите моралистки, айде стига.Като съм виждала и по големи, и то доста, това е по гадно, а не деца, много рано почнахте да оплювате, а като станете на по 40 години, тогава не ви виждам, сигурно с палки ще ходите по улицата и ще биете наред. newsm09 wait

# 43
  • Мнения: 830
Почнахте да звучите като бабките пред блока............я се стегнете!
Всеки прави каквото му харесва и когато му харесва,на вас като  ви е направило лошо впечатление защо не им се скарахте ами сега вдигате пара?

# 44
  • Мнения: 583
Човек, който няма възможност да прави това, или никога не го е правил, и съжалява, той се държи толкова моралистично. Не завиждайте на младите, и вие сте били такива, е може би по- малко но сте били, нека всеки да изживее младостта си, ще ви питам като имате деца на по 13 години каква песен ще пеете. Wink

Общи условия

Активация на акаунт