Разделно Хранене- част 8

  • 12 003
  • 329
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
Ей, нова тема, супер Grinning
Гледам болни има Sad Пожелавам бързо оздравяване на беби и мами Praynig
Мен вече ми е празнично, ама не ми е много добре тези дни. Нещо всички около мен ги стяга сърцето и страшно главоболие, и аз съм така. Нещо с времето ли newsm78 А иначе емоционално съм супер, не съм нервна и няма да ми идва скоро, а и не съм качила. Няма повод за неразположения, ама...
Момичета утре ще ми правят компютърна томография на главата. Стискайте ми палци нищо да не открият. Уф, толкова ме е страх. Хем си повтарям ,че и да ми открият аденомче, не е толкова опасно, ама пусто шубе. Вече не ми пука, че съм дебела, искам да съм здрава Praynig Praynig Praynig
Взех и да се харесвам. Правя упражнения и съм се постегнала и като се гледам в огледалото не се отвращавам толкова Joy
Калида, ние яйца и козунаци не правим, ами ходим на село и баба ми, която по професия е била фурнаджийка ги пече на пещта. Това е традиция. Таз година ще идем, ама те ще са готови, че с децата не можем от предния ден. Въпреки всичко се кефя, че ще идем на село. Дребните ще потичат из двора да гонят пилетата Laughing
Днес пак не бях разделна, но утре ще съм. Ще готвя моята рецепта за пушено зеле на фурна. много го обичаме в къщи.
Айде лека вечер прекрасни мои и до утре.

# 16
  • Мнения: 903
А и забравих да кажа добре дошли на новите момичета Hug Радвам се, че се присъединявате.

# 17
  • Мнения: 1 227
Дидка, с теб съм. Всичко ще бъде наред с очарователната ти глава Praynig
Много ти завиждам, че си имаш баба и село, където да отидете за празниците. Целуни малките от нас  love001

# 18
  • София
  • Мнения: 900
DidiP

Нама да кажа стискам палци .............,
защото СЪМ СИГУРНА, че всичко ще е наред  Hug Hug Hug

Да пишеш после ей  Naughty Naughty Naughty

Лека и сладка момичета  Hug

# 19
  • Мнения: 2 959
...утре ще ми правят компютърна томография на главата...
ДидиП, много късмет Ти желая! И горе главата, Момиче, живота е хубав и винаги има изход каквото и да стане! И утре задължително да намериш време и за нас, нали знаеш че Ти стискаме палци, и повече усмивки, чули?!
...в тема за коригиране на килограми...
Ивичка, добре дошла сред нас, варненска Мамо! Радвам се че си избрала нашата компания, но аз не бих приемала РХ само като средство за отслабване, а по- скоро като здравословно хранене. Питаш за кърменето и РХ, ами кърмя и съм на РХ, доволна съм и се чувствам прекрасно и с двете.
...Аз например месо ям вечер, а то това не е много хубаво...
Шарли, а защо да не е хубаво? Ако вечеряш рано месната вечеря с какво ще попречи? При мен в повечето вечери е така, обикновено на обяд съм на нещо с карбсове. А за нослето на на Ивчо, аз засега на Дана запушен носле съм лекувала само с кърма, дано по- бързо оправи детенцето, а на Теб- майче, стягай се не се поддавай на вируси.
Алексче, много е хубав подписа Ти, дано винаги успяваш да се преборваш с обстоятелствата, но то ще е така, защото непримиримостта ии борбеността е присъща на Лъвици като Теб. А за камера, май ще чакате 15.05., Аля ще бъде доволна?!
Уондърфул, много се радвам че не си ни забравила, със сигурност лятото ще е доста по- лесно от гл. точка на плодове и зеленчуци, но трудността с преборване на зимните сладки навици ще си е също толкоз голяма. Йоанка сигурно с нетърпение чака празника?!
Тилиева- Оптимистке безнадеждна, а ти избра ли вече м/у РХ и суровоядството?
Гери.пл., дано всичко е минала наред с прегледа на куклата Ти. А кога чакаш племенника а го нагушкаш, нали щеше да идва към вас за празниците със сетричката Ти?
Мартеа, каква алергия спрягаш за Теа, хранителна ли? Успех и с третият кг, разумна Разделничке!
Юзерче, наистина е добра идея, в следващата тема ще го вмъкна задължително, благодаря Ти!
...Отслабнах за три месеца...минавах за три дни на оная убийствена диета с яйцата и месото...три месеца ядох САМО диня ...влязох в болница с токсоплазмоза...просто се разболях ужасно...
Мина, ами при тоз стрес на който си подложила тялото си, чудно че толкоз дълго е било послушно и чак сега Ти се обажда с болежки. Аз мислех че преди време си била по- упорита с РХ и Демис Русо, но явно и ти имаш доста голям опит с различни диети. А сега как успяваш да намериш баланса в себе си, приемаш ли някакви хапчета за облекчаване? С кой плодове и зеленчуци имаш неразбирателство? А щерката започна ли вече да обръща внимание на диетите и Тя като мама, или при нея високият ръст е достатъчен?
...но понякога пак се впускам в двете крайности глад-преяждане, с което така и не можах да се преборя...
РеГе31, да- досега не успя, но бъдещето е пред Теб, красиво Момиче! Доста си напреднала, познаваш се, знаеш вече кое може да Те изкара извън релси, имаш добро приятелско рамо на което да се опреш в труден момент, със спорта се разбирате чудесно, познаваш храните и влиянието им, имаш страхотни деца, скоро и сърцето ще намери как да запълни празнината Си/ това ще стане, сигурна съм доста скоро, защото го заслужаваш/ и Ти ще преоткриеш щастието си! Вярвай го! Според мен тез вариации в теглото са резултат на стреса на който си подложена, намери начина да го редуцираш и всичко ще стане по- слънчево за Теб.
Ани33, Ти със софтуер ли се занимаваш или тинейджърката е спец по компютрите?
Мади, честита Ти нова русокоса визия!
Ками, как си, красива Кулинарке? Да не сте заминали пак по Добрич или при мама?
Миранда, много ти благодаря за таблиците и информацията. Когато си готова Те чакаме сред нас, да знаеш, амбициозно Плодче!

# 20
  • Мнения: 2 724
Добро утро майчета. Първо, на разболяващите се и болните - бързо оздравяване ,че празници колкото щеш до края на май. Калида, боря се ,няма как, особено когато става въпрос за най- обичаните от мен хора, а камерата може и за рождения ден на Аля да я купим /този път сбърка с 1 ден smile3534/, как успяваш бе мила, всичко да помниш за всички. Добре дошла на Ивичка   bouquet .Мина ,опитай с РХ, ние ще помагаме  Grinning. Днес имам доста работа, а и трябва яйца да се боядисват ,и курабийки да се пекат ,по- късничко ще се опитам пак да се включа. Цунки на всички  love001 .

# 21
  • Мнения: 392
Добро утро , разделни момичета!
Алекс и ние със Софи днес ще боядисваме яйца,а сладки и козунак ще си купим готови тази година.Днес занесохме  варени яйца в градината , че и там ще боядисват и тържество ще има,малката ще казва стихотворение.
Калида - вие как ще празнувате Великден?Ще боядисвате ли яйца?Ще правите ли сладки?
ДидиП - и аз съм с теб! Heart Eyes
Ивичка - добре дошла!
На всички болни пожелавам бързо оздравяване, че ни чака easter/борба с яйца/
Ками - къде се загуби ?Някакво специално меню за Великден имаш ли?

# 22
  • Мнения: 231
Здравейте момичета, Hug

Ивичка welcomeтук е мястото където се слабее без глад.

Шарли не се притеснявай не  spam2темата,та ние сме едно голямо семейство споделяме хубави и не чак толкова хубави моменти от живота си.И аз имах кофти дни,ходихме на очен заради щерката и се оказа,че има късогледство,това и изкривяването на гръбнака е причинено от бързия растеж.Бързо оздравяване ви желая.

Дидип не се притеснявай всичко ще е наред,ние сме с теб newsm10

Калида никой от нас не се занимава с такива работи,ползваме Интернет на БТК сменяха си техни софтуери та затова нямахме нет.

Момичета днес ще боядисваме ли яйца? easterАз мисля да правя и козуначени кифлички,че моята принцеса не яде козунак,но ще ги направя в събота,че да не ме изкушават още от сега.Дидип завиждам ти благородно за село,баба и домашни козунаци ,моята баба и тя правеше всяка година козунаци,но нея я няма от доста години no и сме на купени.

Желая ви весел и усмихнат ден easter

# 23
  • Мнения: 306
момичета, много топло посрещане, благодаря ви от сърце Hug

днес доста пооплетох схемите, та ще правя явно плавен преход към разделното-здравословно хранене Laughing
хубавата новина е, че зарибих и мъжО, ще ми е доста по-лесно и приятно - той е много упорит и амбициозен като се захване с нещо, та ще подпира като се налага hahaha

Калида, надявам се да превърна този начин на хранене в здравословна форма на живот, а ако сваля някое и друго килце само ще се радвам (ама диво ще се радвам Joy)
супер, че си от моя "кърмещ отбор"  Peace сега съвсем се зарибих Flutter

отивам да чета старите теми, че има доста интересни неща

Ани33, като погледнах колко много рецепти за вкуснотии има само, ясно ми стана, че ще си хапвам любимости, без да се притеснявам Wink

засега най-голямо предизвикателство за отказване се оказват пържените картофки със сирене (+ биричка Crazy) - много ги уважаваме у дома ooooh!

весел БОЯДЖИЙСКИ ден на всички Party

# 24
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета   bouquet

Миранда, много ти благодаря за таблиците и информацията. Когато си готова Те чакаме сред нас, да знаеш, амбициозно Плодче!

Надявам се да съм ти била полезна на теб и на останалите момичета  Hug Ще се включа разбира се, но няма да е скоро, обясних ти какви са ми намеренията до тогава  Wink Wink Wink

Това е най-правилният и разумен начин в храненето за всички според мен, а и според вас щом сте се захванали с това  Hug Аз също съм строга привърженичка на Разделното хранене и то не като диета, а като начин на хранене за цял живот  Peace Аз ви чета редовно и ви пожелавам успех  Peace

# 25
  • Мнения: 903
Момичета, много благодаря за подкрепата Hug
Всичко е супер, нищо ми няма. Направа си отдъхнах, е проблема с високия пролактин остава, но поне причината не е страшна.
Сега изчезвам ,че малките дивеят и ще се наранят.
Целувки и до скоро Grinning

# 26
  • Мнения: 573
Привет и от мен!Вече боядисах яйцата и сега си почивам.Еди се опитваше да ми ''помага'',но баща му го усмиряваше. #Crazy
Диди,радвам се че всичко при теб е наред  bouquet
Калида,май се отказах за тази седмица да се прибивам,няма смисъл ,времето е още лошо и няма да можем да ходим на разходки.
Алекс -как върви тае-бото(?днес имам черна точка ,станахме отново късно и после бях в съседката на кафе и не остана време сутринта Embarassed)
Добре дошла и на Ивичка и от мен.  bouquet!
Момичета да ви се оплача,налегнал ме е вълчи глад отново ,вече ме е срам от себе си.Защо така ми изчезна мотивацията Thinking Close,само за ядене си мисля(то си  има и  причина,и аз май само на това се усланям)Кантара естествено не помръдва Twisted EvilТолкова стриктна бях в началото -сега се отпуснах много .Представям си какво ще е по Великден SickСРАМ,СРАМ

# 27
  • Мнения: 1 227
Здравейте мами,
Нещо днес отново не съм във форма. Напрежение колкото щеш, но понякога има и такива периоди за съжаление. Добре, че имах манджа от снощи, че изобщо не ми се готвеше. Така че нахраних семейството с тиквички, а аз цял ден изкарах на ябълки по необясними причини / не обичам плодове.../

Алекс, Юзер1, Ани33, Дани, много сте чевръсти бе момичета. Аз чак в събота ще правя упражнението с яйцата.

Диди, радвам се, че всичко е ок

Целувки и спокойна нощ

# 28
  • Мнения: 2 959
Надинко,
Честит Рожден Ден, горска Фейо!


Желая Ти от все сърце много здраве, много усмивки и невероятно хубави Великденски дни из нашата съседка. Много късмет, щастие и любов Ти желая, Работохоличке! И отново да Ти благодаря за стархотният труд който си положила за разделната кулинарна книга!

...как успяваш...всичко да помниш за всички...
Алексче, съвсем не помня всичко. На Аля запомних, защото имам близък на таз дата, макар и далеч в БГ. Как върви Росокоската, напредва ли с РХ?
...вие как ще празнувате Великден?...
Юзерче, ами как?! Комбинация от БГ и американски начин. Ще си боядисваме яйца, но ще си спестим козунака. Как се справи Софи в градинката, украсили си яйцата?
...има късогледство,това и изкривяването на гръбнака е причинено от бързия растеж...
Ани33, това май е харектерно за тинейджърите в таз възраст, но защо и късогледството, хормони ли нещо или просто повече застояване пред компютъра?
Ивичка, ама 1/2 заради кг ли се захваща с РХ или по здравословни причини?
ДидиП, това е много хубава вест, сега едно притеснение по- малко за Теб. Може да си отдъхнеш и да се подготвиш за празниците. А как са новите хапчета, намаляват ли апетита, те на каква основа са, някакви концентрирани фибри ли са?
...Защо така ми изчезна мотивацията...
Дани Дженкова, ами и аз се чудя?! Постигна доста досега, успя да наложиш РХ за себе Си, дори привлече и близки, упорито спортуваш, чувстваш се добре и комфортно в тялото, сега остава да проявиш волята си за спазване на установеният режим, нали няма да позволиш на старото ежедневие да Ти върне и старите навици?!
... не обичам плодове...
Мади, това истина ли е?! А със зеленчуците как си и с тях ли си  на "вие"?
Шарли, как сте с Ивчо, овладявате ли вируса?
...Аз ви чета редовно...
Миранда, приятни празници и на Теб, тайна Читателко!

# 29
  • Мнения: 2 724
добро утро момичета .  Калида ,малко поотстъпи Аля в РХ покрай празничните приготовления, но се надявам след празниците пак да си влезе в пътя  Laughing. Юзерче ,каквото приготвихме вчера ,остана наполовина, мойто синче ме поласка с думите "Каквото правиш ти, е най- хубаво, но го раздаваш ,а ние ядем от раздадените". И като натисна курабиите ....ще се наложи да правим пак  Laughing. А яйцата станаха много красиви, особено тези ,които направи Аличка .Ивичка ,не се отказвай напълно от любимите си неща, може от време на време и да прегрешаваш  smile3521.Миранда ,аз също съм приела РХ като начин на живот ,а не като диета и го правя по здравословни причини. Дани Дженкова, тае бото върви перфектно  newsm10.Тези дни треньорът ни товареше много, да си наваксаме за почивните, но на мен това ми хареса   Grinning. И не се отчайвай   Naughty,след празниците ще ти дойде музата  Heart Eyes. Мади ,с тази моя чевръстост сега трябва пак да приготвям разни неща ,защото до неделя нищо няма да остане  no.Диди,  радвам се за теб  Hug. Ками ,Софи ,къде сте ,сигурно на гости на мама ?Желая ви весели празници   bouquet. Надинка ,честит рожден ден, мила, желая ти цялото щастие на света и от здраве да не се оттървеш   love001.

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 09:05 от aleks

Общи условия

Активация на акаунт