Тапети или боя

  • 13 249
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В новия ни апартамент решихме всички стаи да облепим с тапети. Едно на ръка, че са по-красиви, второто е, че наистина се чистят по-лесно. В Бургас бяхме с латекс, само ново боядисване оправя положението. Няма да повторя. ooooh!

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
По добре латекс, тапетите се налага през няколко години да се подменят и става пласт върху пласт и т.н. гадна работа. А с боя и добър художник ще получиш страхотна детска стена която ще ти се запази по дълго. И лесно се почистват с влажна кърпичка. Аз смятам така да направя, на новият ни апартамент. Peace

# 17
  • Мнения: 3 591
Фасаген е лечението на чистите стени Simple Smile

Незнам дали се казва сега така - това е като латекса, ама за боядисване на външните стени на сградите. Тази боя се мие с гъба с веро - няма петна, няма лекета които да и се опрат. от нея може да измиеш и флумастер /така ли се пише Confused /, и пастел, и моливи...

# 18
  • Мнения: 3 971
За кухня определенно латекс ,за детска-тапет ,а за хола  мъжа ми иска тапет а аз латекс Thinking Но май и там ще е тапет.

# 19
  • Мнения: 46 515
И на мен ми харесват тапети за детска стая, но мъжът ми е фен на латекса и когато купихме апартамента направихме шпакловка и латекс на всички стени.
Сега обаче съм доволна, защото обичам да променям често, каквото може и в момента сменяме цвета  Laughing ако бяха тапети, едва ли бих се навила да ги махаме и да слагаме нови  Rolling Eyes

За детската става много хубаво с фриз, има страхотни с детски мотиви, при нас ще е като граница м/у два цвята.


# 20
  • Мнения: 4 546
нашите като лепят тапети не махат старите - много трудно се махат и остават на огромни петна.

# 21
  • Мнения: 3 971
при нас е така нагоре жълто ,отдолу синьо/1м/ и между тях фриз Peace

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз съм изключително за боя  Peace

# 23
  • Мнения: 6 039
разбира се, че тапети за детса стая
1. боята старее и като я миеш на определени места, не просто ли личи, ами вади очи направо. така, че боядисването на 2 години е задължително
2. за свалянето на тапетите- това вече са митове. има си препарати, с които свалянето е лесно.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз съм за боята!
Едната стая вкъщи е с тапети, другата с боя! На мен лично повече ми допада стените да са боядисани
Но ако става ? за детската стая- по-добре е да са тапети

# 25
  • Мнения: 93
Аз съм за боята, защото тапетите в детската стая ще станат като пано за малките палавници! А сменянето им наистина е трудно! За уюта - няма спор, по-уютно е с тапети, но не мисля, че е практично!  Peace

# 26
  • Мнения: 595
За тапети съм!
Такъв избор,такива красоти,такава възможност за комбинации.Вярно,излиза по скъпо,но вкарват страхотен уют,вече се свалят лесно-има препарати.
Десетина години бяхме с боядисани стени дюс-трябва да ви кажа,че остават белези-къде от одраскано,лепнато нещо...всичко си личи.Пребоядисвали сме 3 пъти и всеки път става по зле.

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Боя.
Не обичам тапети.

# 28
  • Мнения: 6 958
Определено боя  Peace

# 29
О, не! Мразя тапети!

Общи условия

Активация на акаунт