Направих страшна простотия...помагайте

  • 3 466
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
До преди 10 мин бях в ла.на и зеле до ушите Sick, но успях Laughing, за моя жалост нямаше никъде ръкавици в близките магазини, та се примолих на един продавач от Фамилия под нас да ми услужи с нормалните, те са тънки и къси, но мисията е успешна Peace
Повече няма да хвърлям нищо там, обещавам тържествено Blush

Браво на теб Simple Smile
Ще обещаеш, къде ще ходиш, иначе дълго ще те спохожда мисълта за ла.на и зеле в едно  Mr. Green

# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Сода каустик и гореща вода според мен ще оправят положението. Тичай - около  2-3 лв. някъде  е.

Това е твоето решение.Гарантирам 100 процентов успех.Аз използвам сода каустик на шупли и заливам с вряла вода.Няма от какво да се притесняваш,само трябва да внимаваш.

# 17
  • Мнения: 460
Сода каустик и гореща вода според мен ще оправят положението. Тичай - около  2-3 лв. някъде  е.
newsm10
само това оправя нещата!!!!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 105
Леле душа, вярвам, че повече никога няма да ядеш зеле в живота си. Важното е, че си се справила с проблема.

# 19
  • Мнения: 349
КуРкУмА,
Не се кахъри,приеми го философски - имало е да ти се случи премеждие ,
а и всеки е правил необмислени постъпки.
Важното е , че не загуби кураж и се справи с проблема   bouquet

# 20
  • Мнения: 69
Направо съм изумена!Как може първо да имаш вкъщи зеле от толкова време , че чак да се е разложило ooooh!Ми то нали смърди ShockedНе ти ли е пречила миризмата?И второ:и навсичкото отгоре да го изхвърлиш в тоалетната  ShockedМи какво да ти кажа:винаги съм се изумявала от немарливостта на хората...нямам думи... Sick

Като нямаш какво да кажеш що не си мълчиш??? newsm78
Аман от високопарни мадами, написала съм ясно че зелето се е разложило, колко по-ясно от това искаш??? newsm78И къде според теб трябва да го метна???? newsm78
Радвам се ,че си се справила с проблема  Laughing
Просто не допускай друг път да държеш вкъщи разложено зеле  Sick
и няма да се чудиш къде да го изхвърлиш!

# 21
  • Мнения: 308
Сода каустик и гореща вода според мен ще оправят положението. Тичай - около  2-3 лв. някъде  е.

Това е твоето решение.Гарантирам 100 процентов успех.Аз използвам сода каустик на шупли и заливам с вряла вода.Няма от какво да се притесняваш,само трябва да внимаваш.
Peace и аз като теб преди много години изхвърлих една топла кола маска в канала и той направо се "циментира". добре че майками се сети та сложи киселина и нещата се оправиха че нещата вървяха към чупене на канализацията. само искам да те предупредя ако преди това си слагала някакъв друг препарат много да внимаваш защото се получава реакция. така преди 2 год. майасторите които ми правих банята бяха запушили канала - опитах с М-р Мускул а след това с киселина и се натрових от изпаренията та се налижи да прекарам ноща в бърза помощ

# 22
  • Мнения: 814
КуРкУмА, радвам се, че всичко е приключило добре! Важното е, че освен моразилиращите, има и прагматични форумки! А изводите ще си направиш сама, не е необходимо да ти се набиват в главата отвън.  Peace! Изстраданият опит е най - полезен!

# 23
  • Мнения: 398
Браво на КУРКУМА  smile3501,че се е престрашила и е бръкнала където трябва.Щото има жени,които не биха го сторили.И друг път нищо в тоалетната, а направо в контейнера,като обица на ухото да ти е  Naughty

# 24
  • Мнения: 3 537
До преди 10 мин бях в ла.на и зеле до ушите Sick, но успях Laughing, за моя жалост нямаше никъде ръкавици в близките магазини, та се примолих на един продавач от Фамилия под нас да ми услужи с нормалните, те са тънки и къси, но мисията е успешна Peace
Повече няма да хвърлям нищо там, обещавам тържествено Blush
Браво на теб! smile3501
Щях да пиша,да платиш на някой ром  да го извади. newsm62

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Кака така си била цялата в лайна? Да не сте срали в/у  зелето  Shocked

# 26
  • Мнения: 3 537
Кака така си била цялата в лайна? Да не сте срали в/у  зелето  Shocked
newsm62 newsm62 newsm62

# 27
  • Мнения: 159
   БРАВО! Поне вече знам рецептата . smile3501

# 28
  • Мнения: 183
Кака така си била цялата в лайна? Да не сте срали в/у  зелето  Shocked
      rotfImbo rotfImbo rotfImao

# 29
  • Мнения: 730
Кака така си била цялата в лайна? Да не сте срали в/у  зелето  Shocked

Ейййй,това ме разби направо Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт