добрите страни на изкуственото хранене

  • 12 041
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 040
Цитат на: azaf
..... но имам позната, която гледа детенцето си само 3 месеца и после го закара при майка си в друг град, която е пенсионерка. Сега детенце е на 1 г. и тя ходи да го вижда в събота и неделя (при това не всяка седмица, ако има някакъв ангажимент).


Незнам за тази жена, но аз 1 следобяд я оставих на бабите, че да идем на сватба с баща й и направо ми се плачеше. Още повече, когато излизахме, така жално ме гледаше, че през цялото време само се чудех как да убедя тати, че сме се отчели и е време да си ходим.
Иначе за 1 час само съм я оставяла, като ходя да плащам сметките ни.
А, забравих, сега на 14.02 излязохме малко, но с мъжа ми каквато и тема да подхванем, все до нея опирахме и повече от 2 часа не издържах.
Знам, че няма начин занапред да не се наложи, няма гаранции, но е много трудно, поне на мен - направо ми е болно!

А по темата: понеже не сме от добрите дечица, дето си изяждат всичко и по много и все се притеснявам КОЛКО яде, сега с шишето е СУПЕР. Преди направо ме съсипваше съмнението, че  е изяла малко, а аз не съм разбрала - и така ден след ден, все това ми беше в главата! Така че това за мен е най- съществената причина!

# 91
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Irena80, няма да се притесняваш, аз вече изобщо не се шашкам като знам как ще протече всичко...с първото дете е така, после вече е...абе с една дума- друго...

# 92
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цитат на: Erica
Irena80, няма да се притесняваш, аз вече изобщо не се шашкам като знам как ще протече всичко...с първото дете е така, после вече е...абе с една дума- друго...

И аз отначало си мислех, че едва ли не без мен няма да оцелее, бабите не могат да я гледат и т. н. Но с времето се свиква, а с второто вече никакъв проблем Mr. Green

# 93
Няма ли кой да пусне нова тема: "Оставяте ли си децата на други хора да ги гледат?" понеже тук май  става дума за други работи?

# 94
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз съм госта отпреди малко. Съжалявам. Наистина предлагам друга тема за гледането на децата.

Общи условия

Активация на акаунт