Христос воскресе 09.04 - 15.04.2007

  • 2 937
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 716
Христо воскресе.
Да сме живи, здрави и на всеки да се сбъднат мечтите. newsm51  easter easter baloni easter

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 19:08 от Верити

# 1
  • Мнения: 4 324
Воистина воскресе!

Присъединявам се към поздрава на Лали  Hug Praynig 

 easter

Аз след малко отивам на църква и ще запаля една свещичка за всички нас и за нашата мечта.  Heart Eyes

Весел празник момичета  Hug

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

# 3
  • Мнения: 390
ВОИСТИНА ВОЗКРЕСЕ!!!
 easter easter easter
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!

# 4
# 5
Честит Великден и от мен! Много здраве и радост в очите easter

# 6
  • Мнения: 290
Честит празник и от мен!
Нека се сбъдне поне по едно чудо  newsm30  за всяка от нас!

 easter

# 7
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Христос воскресе! Желая на всички ни много здраве, и цялото щастие на земята. На Великден стават чудеса, дано и за всички нас да се случи по едно малко чудо.  ylinfant easter easter easter  ylinfant

# 8
  • Мнения: 2 259
НАИСТИНА ВЪЗКРЕСЕ!
 easterДА СТЕ МНОГО ЗДРАВИ , ОБИЧАНИ И ЩАСТЛИВИ!  newsm51

# 9
  • София
  • Мнения: 821
Воистина воскресе!  С пожелания за много здраве, щастие и сбъдване на всички мечти!  kyllmg

# 10
  • София
  • Мнения: 626
Воистина возкресе!
Много здраве и сбъднати мечти! easter

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
нека на тоз хубав празник се възродят вашите надежди, укрепне вярата ви и се преизпълните с любов и спокойствие, че вашите мечти ще се сбъднат

# 12
  • Мнения: 1 419
Христос Возкресе!
Пожелавам на всички много здраве и сбъднати мечти  Hug

# 13
Во истина воскресе!
Нека огънят, който пристигна от Ерусалим в България, да запали огъня на Вярата в душите ни, да разпалва огъня на Любовта в сърцата ни и да поддържа огънчето  на Надеждата в мислите ни!
Весели празници, мили приятели!

# 14
  • София
  • Мнения: 35 946
Воистина воскресе! Grinning
Сбъдване на всички мечти 
 easter easter
kyllmg

# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Воистина возкресе!!!
   Здраве, щастие и много сбъднати мечти за всяка една от нас!

# 16
  • Мнения: 1 951
Воистина воскресе!

Да сме живи и здрави и да ни се сбъднат мечтите!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честит празник и от мен! Много късмет на всички и повече усмивки  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 247
  bouquetВОИСТИНА ВОСКРЕСЕ  easter МНОГО ЗДРАВЕ ,ЛЮБОВ И БОГ ДА Е С НАС Two Hearts newsm51 КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ Hug

# 19
  • Мнения: 471
Воистина воскресе! Да сме живи и здрави и много щастливи!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
Воистина Воскресе! На всички желая много здраве, любов и поне по едно Великденско чудо!
А аз да попитам newsm78 Това новата седмична тема ли е Rolling Eyes

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Леичка, явно, щото аз друга не виждам newsm78
Стискам палци на Тутинка днес за хидротубацията; дано има добри новини довечера Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз също стискам палци на Тутинка! На теб Голди, също - за утре! Някой друг да има нужда от стиснатите ми палци Wink

# 23
  • Мнения: 939
С малко закъснение - честит Великден и от мен! Който има нужда тази седмица от палци, показалци и други видове пръсти - стискам каквото имам!

# 24
  • Мнения: 4 306
Воистина Воскресе!
Нека  здраве, обич и радост да съпътстват дните ни!

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 12:02 от *vera

# 25
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Макар и със закъснение - честит Великден и от мен! Здраве и успех!

Аз бях на гости на свеки, помързелувах си едно хубаво, поглезиха ме. Успях даже да слънчасам  Crazy А най-хубавото е че си подундурках племенницата най-накрая, представям ви я малката Палечка:

http://www.bgphoto.net/photos/2990/o633117465514843750.jpg

# 26
  • Мнения: 173
Во истина Воскресе!
Много здраве,късмет и щастие на всички ни Hug easter

# 27
  • до морето
  • Мнения: 494
Честито Възкресение!
Докато се ориентирам, че това е темата - стана вечер. 
Аз много готвих и всичко ми се получи супер, но нищо не съм снимала, за да ви покажа.
Вчера ходихме до защитената местност Камчийски пясъци - винаги ме е кефил пейзажа там, но много ни е мръсно...,всеки хвърлял боклуци та хвърлял!
Жабче много ти е сладичка племеничката!
Хайде до другия Великден и с наши бебчета да се похвалим!

# 28
  • Мнения: 4 324
Айде нека бъде седмична тема Simple Smile

Как изкарахте мацки Simple Smile Има ли преяли Simple Smile Аз да се похваля не успях да я свърша тази работа и не за друго, ами лекинко се разболях, та не ми се ядеше много Simple Smile

# 29
  • Мнения: 939
Боли ме главата днес, яд ме е на целия свят и една тема тук ме довърши окончателно  smile3506. Не съм преяждала, за пиене - да не говорим - на диета съм, че летните ми дрехи ще се пръснат по шевовете.

# 30
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен Grinning Аз май попреядох Thinking но главно в обедните часове, когато бяхме на трапеза. Вечерите въобще не бях гладна. А и гледахме да се разхождаме много. А що се отнася до кантарчето - въобще не е благосклонно към мен....такава цифра показа, че и аз се замислям за диета newsm78 А летните дрехи не смея и да ги пробвам Embarassed

# 31
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Добро утро, дами!   bouquet
  Всеки път като ходя на църква паля специална свещичка за всички вас от форума и всеки път се моля Господ да ни дари с рожбички. Знам, че ще го направи, затова и го моля толкова сърдечно и пламенно.
   Имате и моите стиснати палци.  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 4 272
Голдънче, как изкара в Карлово? Нали каза, че ще бъдете голяма тумба? Пусни ни малко снимки, ако не те мързи Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте момичета...Аз редовно ви чета в този подфорум, но по принцип пиша в съседния "Искам бебе"...И...тъй като май имам по-сериозни проблеми със забременяването...реших да се преселя при вас, ако нямате нищо против... Grinning...Виждам, че тук има много компетентни мнения по тези въпроси, а и вие сигурно имате повече опит от мен...

# 34
  • София
  • Мнения: 4 272
Добре дошла и при нас  bouquet Нас неволята ни е направила компетентни, за съжаление. Дано не се задържиш дълго тук и скоро ни зарадваш с добра новина Grinning

# 35
  • Мнения: 7 716
Кativk , добре дошла и дано не станеш компетентна.
Който се задържи тук за съжаление се научава на доста неща.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 248
Искрено ви благодаря за посрещането...И дано всички ние тук имаме щастието да се радваме на това, за което си мечтаем...  love001

# 37
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Леичке, ще пусна снимки, ама нека да е по-късно. Най-специалната снимка, която искам да видите е на един щъркел.

# 38
  • Мнения: 4 306
Леичке, ще пусна снимки, ама нека да е по-късно. Най-специалната снимка, която искам да видите е на един щъркел.
Розичке, нещо много на често почна да ги срещаш тия щъркели  Thinking Има нещо.... Laughing

# 39
  • Мнения: 103
Здравейте милички HugМного Ви благодаря за стиснатите палци , но мойта хидротубация се отложи защото се оказа че са ми изгубили кръвните проби  Close което до този момент незнам как се случва.Естествено без  кръвната картина и резултата за хламидий нямаше как, и да ви кажа ми е много криво Sad бях се настроила а сега трябва да чакам и треперя още 2-3 седмици.
Голди  Praynig дано чакам с нетърпение твойте чудесни новинки Heart Eyes.
Това е засега и да си кажа че ви обичкам и то мнооого  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 4 272
Ееей Тутинка, съжалявам много...Пълна безотговорност...как може такова нещо Shocked
Леичке, ще пусна снимки, ама нека да е по-късно. Най-специалната снимка, която искам да видите е на един щъркел.
Розичке, нещо много на често почна да ги срещаш тия щъркели  Thinking Има нещо.... Laughing
Ами аз ти казах, Голдънче, че пролетта нас ни чака и по-специално теб Flutter Дано тия щъркели скоро донесат и вързопче!
А пък аз този месец имам годишнина! Три години безуспешни опити! Но затова пък вчера може би /не знам, нали не меря БТ/съм била в овулация. И по този повод се мъчихме да направим Бебе 2008 Mr. Green И дано да е станало Praynig Дано тригодишните усилия най-после се увенчаят с успех /това ми прилича на "гладна кокошка просо сънува", но нали надеждата умира последна/...

# 41
  • Мнения: 103
Ами то на мен само такива абсурди ми се сервират Mr. Green
Леичка дано Praynig очаквам от теб да дадеш старта на бебеносната 2008 година Whistling

# 42
  • до морето
  • Мнения: 494
lea, нали всички казват, че бебетата идвали когато най-не ги очакваме, та защо не да е станало чудото точно при теб и точно сега? Пожелавам ти го от сърце!И аз вече искам да забравя всякакви резултати на хормони и предстоящи изследвания и температури.
Момичета записах си час при д-р Владимиров за 2.05., всичката си документация ли да му нося - тя е от три години или само по следните изследвания? Спермограмата ни е от 2006 в началото, но е перфектна в клиника по стерилитет е правена, да ли ще ни кара да правим нова? И още един въпрос, правена ми е хидротубация, но при нея нали няма снимка, а само написано заключение, дали ще ме снима наново, не че ме естрах-там нещата бяха наред, но заради бюджета...?

# 43
  • София
  • Мнения: 4 272
Душка, според мен носи изследванията, направени през последните 2-3 мес. Резултатите от др. изследвания ги кажи накратко. А от спермограмата е минало доста време, ще трябва да направите пак. Ако Владимиров е привърженик на цветната снимка като диагностика, може да иска да ти направи такава. А също важно е кога ти е правена хидротубацията. Защото ако междувременно си имала някаква инфекция, тя може да е причинила запушване на тръбите. Това са само предположения, разбира се. Стискам ти палци за 2 май. Това е една много хубава дата - Борисов ден. Дано ти донесе късмет! Дано да си доволна от  д-р Владимиров и скоро да се похвалиш с добра новина, без да се налага да правиш купища изследвания Peace

# 44
  • до морето
  • Мнения: 494
Ох, вече ми писна, надявам се, че не съм направила крачката твърде късно и че д-р Владимиров е подходящия лекар за моя хормонален стерилитет. Не съм се замисляла за дата, когат оси записвах часа-наистина е чудесно съвпадение, а още повече и нашит кум се казва Борислав, живее в София и ще можем да го поздравим за празника лично.

# 45
  • София
  • Мнения: 4 272
Успокой се! За д-р Владимиров съм чувала само добри отзиви. Имаш късмет, че си успяла да си запишеш час при него. И не си закъсняла! Не се самообвинявай и самонаказвай! Всичко ще е наред Wink

# 46
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен мили момичета Hug
Честито Воскресение и нека безброй чудеса ни споходят  и нас Praynig
Аз се завърнах вчера от Пловдив, но така ме е емнала работата, че цял ден нямам време да влезна да ви поздравя.
Аз съм и преяла и надебеляла Laughing, не само сега по празниците, ами изобщо от зимата си имам около десетина килограма отгоре. На всичкото отгоре ще съм кума на 21-ви, представям си как ще изглеждам като палатка от ония - хималайките Mr. Green.
tutinka , съжалявам за отлагането. Мислех си, сега като влезна момичетата ще са се похвалили с добри резултати. Нищо де, ние пак ще стискаме палци след 2 седмици Peace. Гадно е наистина, защото човек се е настроил.
Голдънче, чакам снимката с щъркела Laughing Hug
И аз вчера видях един като се прибирах от Пловдив и му казах, че е крайно време да се размърдат и да си вършат качествено работата Mr. Green
Ние днес правихме спермограма, утре ще ви напиша резултатите - първата е откак любимия спря цигарите вече почти 4 месеца. Дано има ефект Praynig

Хубава вечер мили момичета Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте, момичета!
Досега не съм писала тук, а в "Искам бебе". Поводът да се обърна към вас за мнение е днешното ми посещение при гинек/г и въпросите, които възникнаха относно предписаните лекарства.
Накратко проблемът: последният ми М беше на 12/2/07, днес ми е 59 ден и още не ми идва. Опитваме за бебок от началото на тази година.
Досега такова удължаване не съм имала, последните 6 месеца леко се поудължи, но средно напоследък е на 32-35 дни...
Днес док ме гледа на коремен и вагинален УЗ. Последният продължи около 25-30 мин, отдели ми доста време и това, което се установи е:
лека поликистоза, яйчниците ми са пълни с фоликули, като гроздове, но не нарастват, затова няма и О-ву.
Предписа ми:
Orgametril  3 пъти дневно по 1, в продълж. на 7 дни, за да ми предизвика М.
След като ми дойде - Clostilbegyt 0.50  2 табл. дневно от 5-я ден на М в продължение на 5 дни.
Продължавам с Utrogestan 100 2пъти по 1 табл. дневно, вагинално от 11 до 25 ден.
Едновременно с това пия и Geritamin.
Та момичетата реагираха много бързо, емоционално и адекватно на предписаните ми лекарства, предвид, че не е правена спермограма, нито тест за проходимост на тръбите, а и опитите ни са отскоро....и как така на базата на един преглед ми предписва тези препарати?... newsm78
Затова исках да се допитам и до вас и да споделите и вашето мнение.....
Днес ми взеха  и кръв за изследване на щитовидната жлеза, за да се види и как тя функционира, но утре ще имам резултати.
Кажете ми какво мислите? Как да постъпя според вас.
За момента съм взела някакво решение  и то е, че ще пия този Оргаметрил, за да ми дойде М, а след това ще оставя нещата да се развият от само себе си, т.е аз ще следя О-ву с тестове и смятам да направя фолик/я....
Вие какво бихте ме посъветвали? newsm78
Предварително благодаря на всички ви и от сърце и най-искренно ви желая скоро всяка от вас да получи това, което най-съкровенно желае! Praynig  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 213
Вили_ аз бих те посъветвала да отидеш при ендокринолог.Аз също имах поликистоза и
инсулинова резистентност.Предписаха ми Сиофор  и се ``сдобих`` с овулация без да има
 нужда от Клостилбегит.
Подложих се и на лека диета,от която свалих 7 кг.
За поликистозата и кг са важни.Това е според ендокринолога.
Но недей да пиеш Клостилбегит без да правиш фоликулометрия.
УСПЕХ !!! Peace

# 49
  • Мнения: 7 716
Без спермограма и тест за проходимост на тръбите не пий клостилбегит.

# 50
  • Мнения: 1 441
Христос Възкресе, мили ми форумски приятелки! Пожелавам ви истинско възкресение в душите и пролетен бум на положителни и усмихнати лица!  bouquet
Аз се завърнах след дъъъълго форумско отсъствие (дълго, дълго - 2 седмици  Mr. Green).
Вече минах и през последното диагностично чудо - лапароскопия. Да е жив и здрав д-р Попов от Шейново. Няма да ви обяснявам за мнипулацията, само искам да кажа на всички, на които им предстои - няма нищо страшно и отговорите, които дава, си заслужават лекия дискомфорт, който ще изпитате.
Резултат - двустранно проходими тръби, никакви сраствания, леко задебелени яйчници и между първа и втора степен ендометриоза в двата яйчника. Според лекаря именно тя е причината за липсата на бремнност. Каза че е изчистил всичко, надупчил е яйчниците, но иска курс от лечение с Диферелин. Аз доста попрочетох и си мисля, че както не е кой знае колко тежка тази ендометриоза и той е изчистил всичко, дали да не пробвам да я излекувам "естествено" 1-2 месеца и ако не стане тогава да се бода с инжекции. Но така или иначе днес ще се видя и с Владимиров и ще го чуя и той какво ще каже. Rolling Eyes Много ми се ще да ми предпише лечението дето и аз съм си избрала  Mr. Green
Иначе хич даже не преядох по празниците, защото тъкмо бях излязла от болницата и трябваше да се пазя. Освен това операцията ми подейства много диетично точно на пролет - свалих 2 кг и сега вече ще си ги задържам и намалям още за лятото  Mr. Green
Хайде момичета, вие сте вече - чакам щъркелови новини  Hug

# 51
  • Мнения: 2 259
Добре дошла!Пожелавам ти бързо възтановяване и скоро да се похвалиш както ти,така и много други момичета тук с две чертички!

# 52
  • София
  • Мнения: 4 272
Eeeй, БАНче! Така се радвам, че писа! Hug Тъкмо се чудех къде се загуби! Радвам се, че бързо се възстановяваш от лапарото и си доволна от Попов. За Диферелина не знам какво да те посъветвам Rolling Eyes И аз бях с диагноза 1-2 степен ендометриоза и както знаеш, изписаха ми 3 инжекции Диферелин. И както също знаеш, след 1-та спрях лечението поради непоносимост и досега не съм бременна Sad Така че май ще е по-добре да се лекуваш. Ако не ти понесе Диферелина, тогава спи лечението, но не се отказвай почти на финала!
Цветунчо, желая хубави резултати от новата спермограма!
Вили, послушай Лали и Весимира!

# 53
  • София
  • Мнения: 3 789
Вили_ аз бих те посъветвала да отидеш при ендокринолог.Аз също имах поликистоза и
инсулинова резистентност.Предписаха ми Сиофор  и се ``сдобих`` с овулация без да има
 нужда от Клостилбегит.
Подложих се и на лека диета,от която свалих 7 кг.
За поликистозата и кг са важни.Това е според ендокринолога.
Но недей да пиеш Клостилбегит без да правиш фоликулометрия.

Мимичета, благодаря на всички ви!
Много сте мили и любезни!
Весимира, при мен и кг са от значение, защото през последните 2 години ги натрупах доста....и сега виждам, че ми пречат и че трябва да ги сваля Tired
На практика лекарката иска да прави точно обратното - да пия клостилбегита и тогава да прави фолик/я.....
Ще отида днес за резултата от кръвта и при ендокриноложката и тогава ще видим какво ще правим...може пък друго да излезе. Но за себе си вече реших- никакъв клостилб. и утрогестан, поне в следващите няколко месеца, докато не направя няколко фолик/и и не сваля някое килце. Надявам се О-ву да си дойде самичко. А пък аз може и да си имам, но не всеки месец, защото преди не съм се наблюдавала за такива неща, нито съм мерила температура, сега ми е за пръв път и виж какво стана! #2gunfire
Успех на всички ви!
Пак ще се включвам, надявам се да не ви притеснявам с моите питания и притеснения...

# 54
  • Мнения: 4 306
Вили, планът ти ми харесва. Само погледни днес какви хормони ти е пуснала ендокриноложката. Пребори се с гинеколожката да не правите стимулация, ще обясниш че те е страх, това са хормони и т.н /то си е истината това/!
BAN радвам се, че се завърна на форумското поприще  Laughing Laughing Laughing
Zvetun4o, за вас съм стиснала всичките палци и на ръце и на краци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
А аз напоследък имам повечко работа. И това хич не ми се връзва с емоционалната и физическа нагласа.  Mr. Green Така се налага да вършея из форума вечер  Mr. Green

# 55
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Вили, не се притеснявай - смело питай и споделяй, за това е темата  Laughing Успех ти желая!

Цветунке стискам палци за спермограмата, дано непушенето е дало резултат!

Бан радвам се че писа  Hug Успех!

Аз се олелих най-накрая, отдавна не бях имала 40 дни цикъл  Sick Все още си чакам одобрението от касата, ако имам късмет до края на месеца ще се обзаведа с протоколи.
Чух че Стаменов ще отсъства в края на април и/или началото на май, някой дали знае точните дати?

Верка и аз така напоследък имам повечко работа и вършея из форума предимно вечер, пък и ме беше натиснало ПМС и не ми се пишеше  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 641
Здравейте момичета Simple Smile

много е хубаво да ви чете човек Simple Smile толкова позитивизъм лъха от постингите ви Simple Smile

Чух че Стаменов ще отсъства в края на април и/или началото на май, някой дали знае точните дати?


Прочетох в някаква друга тема че Стаменов ще е в командировка от 29.04. до 10.05.

Аз ще ходя при него в събота за да уточним подробностите по следващата процедура: ще правим инсеминация на естествен цикъл след 10тина дни.

Ще имам нужда от много стиснати палци Simple Smile моля ви Simple Smile и аз ще стискам за вас Simple Smile

Хубав и слънчев ден от мен Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 641
Някой от вас ходил ли е при д-р Конова от Плевен?

Пуснах и мейл-запитване но нямам отговор. Дали да не се обадя?

# 58
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Аз ходих на 03.04 в Плевен и съм с чудесни впечатления. Може би е заета, кога си пуснала мейла?  Rolling Eyes Аз получих в петък мейл от нея, но с резултати от изследвания и коментар.

Ейй много дълго ще отсъства Стаменов и то в неподходящ за мен момент, пфу  Sad

# 59
  • Мнения: 2 641
Аз ходих на 03.04 в Плевен и съм с чудесни впечатления. Може би е заета, кога си пуснала мейла?  Rolling Eyes Аз получих в петък мейл от нея, но с резултати от изследвания и коментар.


Колко дълго се чака за час за преглед при нея? Какво ти предложи да изследва?

# 60
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Ами аз си записах час 2 седмици предварително. Клиниката е много добре организирана, има малко изоставане с часовете в самия ден, но ние сме свикнали  Mr. Green Момичето на рецепцията е много оправно - направо шесторъкия Шива, тя ти организира посещенията по кабинетите, уговаря се с лабораторията или ако се наложи да се ходи до Катедрата по генетика.
Иначе изследванията са според случая ви - на мен ми предстои ИКСИ поради мъжки фактор, а и при мен също има някои дреболии. Изследвах антифосфолипидни антитела /3 показателя/, НК клетки /пак няколко показателя/ и генетично изследване за тромбофилия като допълнение към това, което съм правила в Майчин дом в Сф.

# 61
  • Мнения: 939
Ейй много дълго ще отсъства Стаменов и то в неподходящ за мен момент, пфу  Sad
Оффф, а питаш ли ме мен, като се падаше точно тези дни да правя инсето....  newsm61
Ще се обадя, когато му дойде времето все пак, ама май ще трябва да чакам още един цикъл  smile3507
Ама толкова време съм чакала... ще издържа още малко.

# 62
  • Мнения: 1 950
Привет момичета Hug

Бан, радвам се за лапароскопията и за това, че се чувстваш добре Hug

Аз да докладвам, че промяна в спермограмата няма - пак е достатъчно лоша, даже морфологията е още по-ниска Sad. Сега се обадих в Плевен и записах час за тази събота за да  направим SDI теста и тогава ще видим кога ще почваме второто ИКСИ.
Очевидно при нас спирането на цигарите не е дало резултат. Нито приема вече цяла година на всякакви антиоксиданти, добавки и билки.
Благодаря ви за стиснатите палци, много ми е мъчно за моето момче Sad

Хубав ден скъпи момичета Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 4 272
E как така, Цветунчо Rolling Eyes Сигурно е станала грешка newsm78 Не може да спре цигарите, да взема всякакви там добавки и да няма поне мъничко подобрение. Замисляла ли си се да повторите спермограмата в друга клиника по стерилитет?

# 64
  • Мнения: 1 950
Ами не Леа, грешка няма за съжаление. Повтаряли сме я, при д-р Тачева - пак същото.
Сега ще направим теста, той ще е показателен какво има смисъл да правим нататък.

# 65
  • София
  • Мнения: 4 272
Жалко тогава, Цветунчо Sad Дано по-скоро намерите подходящия начин за справяне с проблема.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте, момичета... Hug...Да попитам нещо-нали докторите се съмняват, че имам ПКЯ, т. е.-само единият ми десният яйчник, имал такава структура, та възможно ли е този месец да имам овулация, при положение, че преди 2 дни имах фоликули 2 по 12 и 14 мм, а цикълът ми е на 30 дни...и също така има ли вероятност, не всеки месец да се получава такава поликистоза или тя е постоянно явление...Извинявайте за глупавите въпроси, но постоянно се явяват разни питанки и затова  newsm78 се обръщам към вас...Също така до сега са ме гледали много пъти на ехограф, но никога преди не са виждали наличие на поликистоза-това също ми е много странно...А моят доктор твърди, че този месец е много малко вероятно да се появи овулация, тъй като фоликула трябвало да бъде над 24 мм, а на мен тези мм нищо не ми говорят по принцип-знам само, че фоликулите нараствали приблизително с по 2 мм на ден... Thinking...Прощавайте още веднъж, но ще се радвам да ми отговорите...
Между другото правих и разни изследвания-хормоните от миналия месец в началото на цикъла са следните:
FSH-5.66 IU/l пиша р. ст. само за първата фаза на цикъла: (4-13)
LH-6.57   (1-18)
PRL-513.2   (34-581)
Estradiol- 235   (143-694)
Testosteron-0.71    (0.05-0.73)
нямам инсулинова резистентност, защото инсулина ми е нисък, а при такава трябвало да е доста по-висок.
нямам наднормено тегло и цикълът ми е редовен...Незнам на какво би могло да се дължи всичко това, малко съм притеснена но се опитвам да се успокоявам с мисълта, че това е временно явление...Надявам се да е така  Wink

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 18:45 от kativk

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, оцелях Laughing
Тутинка, много съжалявам за отлагането; знам колко е тежко очакването Tired
Цвети, съжалявам за спермограмата Sad, дано намерите начин за подобряване на резултатите Praynig
Да се отчета набързо, че съм гроги от пътуването... Резултатът е перфектни тръби, според д-р Владимиров. Не беше точно снимка, а тест за проходимост /гледаха ме на УЗ/. Болката беше силна, но поносима. Сега сме с неизяснен стерилитет Sad На 24-ти съм на преглед отново, д-ра залага много на този цикъл, каза че вече има хубав дом. фоликул. Ако не стане, предлага да направим имунологични изследвания заради кухото яйце преди 2,5 години. Обсъдихме въпроса с половинката и решихме следващият преглед да е последен за следващите 3-4 месеца; явно много ми дойде и психическото и физическото напрежение; ревах цял следобед след снимката, защото ако имаше проблем поне щях да съм наясно как ще продължа, а сега няма нищо - док. каза, че от всичките изследвания просто няма за какво да се хване... До септември ще разчитаме само на БТ и тестовете за ову, почивки на планина и море, и ако не е станало дотогава, ще продължим с изследванията. Не знам дали взимам правилно решение точно когато съм набрала скорост, но е факт, че всичко това ми се отразява много зле и вероятно идеята за почивка не е толкова лоша Rolling Eyes
На всички ви пожелавам успех от цялото си сърце Hug

# 68
  • Мнения: 939
Златце (напомня ми шоколад от детските ми години  Laughing),  Hug за тръбичките! За другото - има време (както казват повечето хора). Добре е да си дадеш почивка... Може, пък, като спреш да се напрягш само и да тичаш напред-назад - да се получи... знае ли човек  Praynig
Пожелавам ти късмет и дано скоро се похвалиш подобаващо!  baby_neutral

# 69
  • София
  • Мнения: 3 789

Здравейте, момичета!
Онзи ден ви писах за моите преживелици и притеснения от предписаните от гинек/г лекарства.....
Момичета, от днес започнах с Оргаметрил. Току-що изпих първата таблетка. Трябва да го пия 7 дни по 3 пъти на ден и след това гадината трябва да се появи!
Реших, че ще пия само този Орг/л и нищо повече!
Никакви Клостилбегити, никакви Утрогестани! Ще оставя нещата да се развиват от само себе си, а към 11-13 ден след като ми дойде- ще ходя на УЗ за фолик/я. Мисля, че това е най-добре за момента, не знам вие какво ще кажете ?
Сега ми е малко притеснено с този Орг/л, не съм го пила никога и не знам какво да очаквам.....
Някоя от вас пила ли го е?.....

# 70
  • Мнения: 7 716
Цветунчо, съжалявам. Sad
Голди, често при неизяснен стерилитет след хидротубация се получава забременяване, понеже се "разресват" власинките, както и ако има микро-слепвания се отстраняват. Има надежда.

# 71
  • Мнения: 1 209
Здравейте момичета,
Втази светла седмица искам да ви пожелая много, много положителни тестове и положителни резултати и емоции...

Goldie честито мила, само да ти кажа, че съм чела много статии, в които се твърди, че след цветна снимка има голяма вероятност да се забременее...  Praynig 

Хубав и слънчев ден от мен...

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, благодаря за окуражаването Hug Чул ви Господ, че и тъкмо тия дни откриваме ловния сезон Praynig

# 73
  • Мнения: 103
Здравейте милички Hug Аз от многобройните задачки нямах време да намина Close
Goldie Heart Eyesтака ме зарадва ,сигурна съм че скоро ще има още по-хубави новини, отвътре нещо ми подсказва че ще са свързани с една принцеска:pray:
Искам да ви пожелая хубава почивка като гледам времето ще е хубаво освен за лов на яйца но и за лов на тен Mr. Green

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Вили,аз съм пила оргаметрил само веднъж,но нямах никакви оплаквания.Трябваше да го пия,за да не ми дойде.3-4 дни след като го спрях ми дойде.

# 75
  • Мнения: 1 950
Goldie, радвам се много за тръбите Hug. Разбирам те напълно как се чувстваш, не можеш да се зарадваш истински, защото нямаш ясен отговор на въпроса къде всъщност е проблема. Искрено се надявам обаче, че през тези няколко месеца чудото ще се случи и отговора на въпроса няма да те интересува. Пожелавам ти го от сърце Hug Praynig и силно, силно стискам палци Hug Laughing

Пожелавам на всички хубав уикенд и много, много усмивки  bouquet Hug

# 76
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   ГОЛДИ, след цветна снимка и аз забременях, така че УСПЕЕЕЕЕЕХ!

# 77
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, имам един такъв въпрос- от днес започнах да пия Оргаметрил за 7 дни по 3 пъти на ден по 1 табл...Досега съм изпила 2, но усещам някакво напрежение в корема, ниско долу....като мравучкане е........
дали е от Оргам/ла и нормално ли е....

# 78
  • Мнения: 7 716
Не се притеснявай. Много се вглеждаш.

Общи условия

Активация на акаунт