Дави се похваля!!

  • 2 943
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 870
Мъжо ми купи кростренажор.Имама един въпрос ,ако тренирам всеки ден по колко време трябва да ми трае тренировката newsm78

# 1
  • Мнения: 916
Честито!Много свалени килограми да има!
Понеже и аз съм от Варна и също искам да си купя...кажи нещо повече...много се колебая за модел.

  bouquet

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 15:06 от f1ST14ka

# 2
  • Варна
  • Мнения: 870
Ами моят е на КЕТЛЕР.Мъжо го е купил до Практикер под Пикадилито имало уреди за фитнес.Не ми казва самоче колко го е купил .Само че не знам колко време на ден да тренирам,защото има и 16 степени на натоварване.Мери пулс калории-сума ти и неща.Защото на всякъде където съм чела и питала казват че кростренажора е най ефикасен за сваляне на килограми и стягане newsm78

# 3
  • Мнения: 916
Благодаря ти Hug
А иначе трябва да тренираш приблизително към 1 час,но може и да не е всеки ден, а напр. 5 дни в седмицата .Доколкото знам за отслабване трябва да е на по-малка степен , но по-продължително и интензивно,а за стягане обратното..поне за велото е така.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 870
БЛагодаря ти  bouquet

# 5
  • Мнения: 645
Честито! И бързи резултати Peace

# 6
  • Мнения: 238
първо...честито Wink

аз го ползвам само 4 пъти в седмицата по 40 мин на ден. поне в началото трябва дапочнеш с по-мъничко.зависи да ли си спортувала досега    bouquet

# 7
  • Мнения: 6 958
Имам същия като твоя... Средно пулса трябва да е 120, а продължителността на тренировката от 40 минути до 1 час... няколко дена в седмицата с редуване... Моята тренировка е от понеделник до петък с почивка събота и неделя, а времетраенето е обикновено 1 час, но има в дни когато ми е и 30 и 40 мин. в зависимост от силите и въмозжностите ми т.н.  Успех Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 870
Мамчета благодаря ви за отговора  bouquetМиранда-ами аз от месец спортувам,но до сега само на степера всеки ден.А четох че кростренажора е най ефикасен за отслабването.И със малко мрънкане към мъжлето-ето на той ми го купи.Така и ще направя -т.е. ще тренирам от понеделник до петък без почивните дни.А не трябва ли да се прави някаква загрявка преди да се кача на кростренажора newsm78

# 9
  • Мнения: 6 958
Аз не правя загрявка... Просто се мятам и първите 5 минути въртя по бавно... Но определено има ефект за сваляне на см. и на килограми с включена диета разбира се...  Peace Започнах на 2 степен после минах на 4 и си карам на 4 и за около 10 минути на по висока степен към края на тренировката... За сваляне и топене на мазнини е препоръчителна ниска скорост, бавно и умерено въртене с голяма продължителност, а за стягане е обратното... Зависи ти какво целиш...  newsm78 А за мускулна треска нямам такава... не се пренатоварвам... А и пия и л-карнитин, но в момента почивам... Ти каква смяташ да ти е тренировката?    bouquet

# 10
  • Мнения: 1 384
А не трябва ли да се прави някаква загрявка преди да се кача на кростренажора newsm78

Ами по принцип е хубаво!  Peace Аз преди да се кача на велото правя малко упражнение - коремни преси,  клякания, въже, обрач,гирички, за краката и дупарата и за десерт оставям най-тежката и продължителна част  Wink

# 11
  • Варна
  • Мнения: 870
на по бавна степен-за да мога да изгоря някоя и друга мазнинка,а след това ще се стягам.Но поне 2-3 седмици на бавна.Защото нещо ми се изплезва езика и ставам цялата вода.Аз пия кафето витаголд то има вътре ел карнетин и воже да се пие половин час преди тренировка  bouquetизмерила съм си мерките-и на седмицата по  един път ще ги измервам да видим дали има резултата.Смятам и да си купя кремчето на Дева розовото за сантиметри.Защото във момента използвам едно на Орифлейм-боди лифтинг,но не съм нещо очарована  bouquet

# 12
  • Мнения: 6 958
Аз също пия Витаголд сутрин 2 кафета с малко почивка между кафетата и после тренировка и отделно си пия л-карнитин, но както казах в момента не го пия... После тренирам и се мажа с антицелулитния (зеления на Дева), пия около 2 л. вода и диета на прясна храна и ефект има... За протокола тренирам от 3 месеца и малко и съм свалила едно 20 см. от ханш и от талия, грубо казано... Но при всеки е индивидуално... Аз съм си танка руди и затова така... За тебе незнам... Но само с постоянство няма начин да не стане желаното от теб  Peace

# 13
  • Мнения: 4 916
... тренирам от 3 месеца и малко и съм свалила едно 20 см. от ханш и от талия, грубо казано...

Браво!!!!  smile3501 Постоянството е голяма работа  newsm10

# 14
  • Варна
  • Мнения: 870
Аз нямам кой знае какво да свалям-към 3-4кг,но възраста ми е такава че малкото килограми отгоре си личат,пък и трябва да съм по стегнатичка.Мирандичка това е голям успех-20см.Аз отделно почнах диетата Зоната.Да видим дали ще има ефект от нея.Въпреки че само кафенцето да пия и със малки ограничения ще ги сваля.Но искам да се храня здравословно  bouquet

# 15
  • Мнения: 6 958
Аз нямам кой знае какво да свалям-към 3-4кг,но възраста ми е такава че малкото килограми отгоре си личат,пък и трябва да съм по стегнатичка.Мирандичка това е голям успех-20см.Аз отделно почнах диетата Зоната.Да видим дали ще има ефект от нея.Въпреки че само кафенцето да пия и със малки ограничения ще ги сваля.Но искам да се храня здравословно  bouquet

Стига с тия възрасти, моля ви  Peace Килата в повече си личат на всеки... разликата идва от костната структура и мускулите при всеки, които са строго индивидуални... За диета Зоната съм чела, но не съм я прилагала... А постоянното и здраволсовно хранене + лека тренировка (не е казано яко въртене) си дава резултат, но той не става от раз... при всеки по различен начин... Някои лесно слабеят, други не... Аз бая зор виждам, но няма друг начин  newsm78

# 16
иииииии кажете къде ги купихте тези уредчета и колко пари, sneji_suni - подпитай мъжо деликатно Laughing
аз много съм се навила напоследък ама се разгледах тези дни из сайтове и едни цифри гледааам заболя ме главата  #Crazy
от сорта на 8-10-11 000 правилно с три нули ... newsm78 аз ли не съм наред или... малко множко ми идва за домашна тренировка в свободното време, аз се чудя как да си купя колица за макс 2 бона 4е съм шофьор-убиец #2gunfire а пък за уред нема дам 10 000 посмъртно...
аз ли не съм в 4ас , такива ли са цените, не може да няма нещо по тънкажно, ама пък да не е и съвсем просто, 4е с мойте кг ще се разпадне като му се яхна  Joy hahaha

# 17
  • София
  • Мнения: 2 995
лелеееее, какъв един час бе хора?!!?!   Shocked Shocked Shocked

на моя тренажор едва изкарвам до 20-тата минута и на 30-тата вече ми иде да си тегля куршума, за да се отърва от мъките  #2gunfire
... май май цигарите са ми в повечко  Embarassed
Въртя 2,3 пъти седмично за по около 30 минути. Не свалям кой знае колко, но пък дупето ми се повдигна  Peace  Joy
Май ще трябва да се пробвам и с л-карнитин  newsm78

menelkora, моят е Кетлер от Метро, взех го преди година. Тогава имаше намаление, не си спомням от колко, но го взех за 600-700 лв. 

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много хубав уред. Днес влизам в деветия месец, а всеки ден изкарвам на него по 40-тина минути, много добре ми действа. И на бебето му харесва, сигурно защото се люлее.  Laughing
В www.tialoto.bg имаше май статия за това, как най-ефективно се тренира.
П.П. Към 700 лв. струва "Кетлер" - от домашните уреди, професионалните са двойно по-скъпи.

# 19
  • Мнения: 6 958
иииииии кажете къде ги купихте тези уредчета и колко пари, sneji_suni - подпитай мъжо деликатно Laughing
аз много съм се навила напоследък ама се разгледах тези дни из сайтове и едни цифри гледааам заболя ме главата  #Crazy
от сорта на 8-10-11 000 правилно с три нули ... newsm78 аз ли не съм наред или... малко множко ми идва за домашна тренировка в свободното време, аз се чудя как да си купя колица за макс 2 бона 4е съм шофьор-убиец #2gunfire а пък за уред нема дам 10 000 посмъртно...
аз ли не съм в 4ас , такива ли са цените, не може да няма нещо по тънкажно, ама пък да не е и съвсем просто, 4е с мойте кг ще се разпадне като му се яхна  Joy hahaha

Моя крос е на Кетлер от МЕТРО за 500 лева... Цената определено е добра за уред от такъв висок клас  bowuu Ако имаш възможност да си го позволиш няма да съжаляваш  Peace

# 20
  • Мнения: 6 958
лелеееее, какъв един час бе хора?!!?!   Shocked Shocked Shocked

на моя тренажор едва изкарвам до 20-тата минута и на 30-тата вече ми иде да си тегля куршума, за да се отърва от мъките  #2gunfire
... май май цигарите са ми в повечко  Embarassed

И аз пуша много (1 кутия) но не ми пречи на кроса... Започнах с 15-20 минути, после стигнах до 30-40 минути и сега спокойно правя и 1 час... Понякога имам чувството че летя и мога да въртя и 2 часа  Joy hahaha Joy хем съм 100 кила  Mr. Green но пък не е хубаво да се тренира повече от час за да не се горят мускулите и да не ставаме като буци  Peace

# 21
аааааааа какво ми говориш, аз щом съм тръгнала не си мислех че със 20-30 лв ще мина  Crazy / би било добре ама.... нъцки Joy/
ама къде са 500 къде са 10 000 Sick... направо ме заболя главата
значи метро ще е магазина... 500 звучи направо супер окуражаващо
мерси много
а само да те питам как изглежда
наподобява ски , т.е. движенията на краката са във въздуха или степенките са закрепени върху рамка, подобно колело
незнам дали го обясних добре но съм виждала и пробвала тези два вида и определено вторият по ми допада, някак си по-стабилен е... вие как мислите

# 22
  • Мнения: 6 958
Добро обяснение даде  Hug

# 23
  • Мнения: 4 202
Ноември и аз се сдобих с такова чудо и в началото го гледах като теле.
Трябва да се прочете това онова, някой да ти даде съвет и след време сама ще започнеш да усещаш нещата.

Ето един много хубав материал за кардио тренировките, на мен лично ми помогна да си изясня доста неща.
http://www.bb-team.org/articles/1039

Желая ти успех и постоянство  Hug

# 24
  • Мнения: 861
Sneji_suni, честит ти нов уред! Пожелавам ти успешни тренировки. Според това, което съм чела във фитнес сайтове и което съм чувала от инструктори, кардио тренировката е в рамките на 30-60 мин, като се има предвид, че мазнини започват да се горят едва след 20-тата минута. При условие, че искаш да поотслабнеш минимум трябва да тренираш 3 пъти седмично. За да е най-голям ефекта на изгаряне на мазнините кардио тренировката се прави сутрин на гладно (като процесът на горене продължава и след това, така че не трябва да се храниш поне 1 час след това) или след тренировка с тежести. Преди да се качиш на крострнажора не е необходимо да загряваш-именно кростренажорите, пътеките и велоергометрите във фитнес залите ги използват 10-15 мин за загряване преди същинската тренировка.
Аз в къщи имам велоергометър и напоследък го карам почти всеки ден по минимум 45 мин. като започвам от около 5 степен и накрая достигам 8-ма (последната). Инструкторът в залата, където ходя препоръчва велото да се кара от жените на много лека степен с много висока скорост, която да не пада под 30, дори 35 (при по-висока степен все пак се развиват мускулите и ефектът може и да не ти хареса). Предполагам, че същото важи  за тренажора

# 25
Добро обяснение даде  Hug


е това исках наистина, супер , много благодаря ... значи това в метро 500 лв
 newsm44 идеално за мен
айде успешни тренировки и на лято - всички като Ел Макферсън Joy

# 26
оффф ама миранда, тва ти ли си бе мила
аз се чудя къде отиде
ами що смени оная русата американка с тва куче, не мога да те позная  newsm03 .....

# 27
  • Мнения: 2 673
аре, честита придобивка-забивка..Да убиеш рибата на морето с перфектни мерки newsm39

# 28
  • Мнения: 1 906
Честито! Желая ти трайно и бързо сваляне на излишните килограми   bouquet
Аз правех по 15км. на кростренажора. При мен за съжаление нямаше никакъв ефект Cry.
Сега съм решила да си купя степер. Вместо на кростренажора ходя на стадиона понеже ми е по-приятно. И коремните преси ги почвам ooooh!. Трябва да се стегна, че лятото идва  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 916
Съвсем никакъв резултат ли нямаше newsm78...колко имаш да сваляш по принцип?

# 30
  • Мнения: 1 381
а къде го държите. Не заема ли много място. И аз имам много мерак за такъв уред, но ми е проблем мястото.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 870
Аз имам една свободна стая на първият етаж и там ми е заедно със степера.Но степера мисля да не го използвам.Ще го подаря на снаха ми  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 906
Съвсем никакъв резултат ли нямаше newsm78...колко имаш да сваляш по принцип?

Май въпроса ти е към мен  newsm78
Ами нямах нищо за сваляне, когато започнах. Тренирах, за да се постегна малко. ГРУБА ГРЕШКА!!! След тренировките, обаче изпитвах страшен глад и неусетно качих 5-6 кг  Cry. Никога не съм била като сега. Чувствам се отвратително. Но това, че при мен нямаше ефект не означава нищо. При всеки е строго индивидулано. Аз обаче вече няма да се кача на кростренажор  Naughty

# 33
  • Мнения: 916
Бонбонче, благодаря за отговора ти! Hug
Много кофти се е получило...дано да намериш най-добрия спорт за теб! Praynig

# 34
  • Мнения: 4 202
При мен видими резултати имаше чак след 4 - 5 месеца въртене, така че трябва си и търпение.

# 35
  • Мнения: 1 906
Бонбонче, благодаря за отговора ти! Hug
Много кофти се е получило...дано да намериш най-добрия спорт за теб! Praynig

Ами оптимистка съм и вярвам, че ще намеря моя спорт  Wink

# 36
  • Мнения: 6 958
а къде го държите. Не заема ли много място. И аз имам много мерак за такъв уред, но ми е проблем мястото.

Имах телевизор на масичка в стаята но го махнах и го качих със стойка на стената... Сега кроса ми е до прозореца и компютара, а леглото е в страни... Така като качихме ТВ'то определено се отвори място и седи много компактно и хубаво...   Peace Някои го слагат в маза или гараж или на терасата, но на мене ми е адски неприветливо ако трябва да тренирам на едно такова място..., а за всекидневна седи ужасно грозно... освен да си карам гостите да тренират върхи него докато пием кафе...  Joy hahaha Joy

# 37
  • Мнения: 9 990
И аз не издържам 1 час....максимум 20 минути, а сега започнах като пресничка родилка по 5 минутки и да увеличавам всеки ден...Трудно ми е, навремето спортувах доста, но откак съм с деца не съм.Постоянството е ок, ама времетраенето ми куца.Бях чела, че да почнеш да топиш се очаква след 20-та минута кардио поне...а аз имам да наваксвам доста времетраене Tired

Общи условия

Активация на акаунт