Mnogo maznata koja!

  • 7 854
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
страшно ти благодаря.страхотен отговор ми даде. Simple Smile ...оба4е не разбрах къде кожата ти поридължава да се омазнява и по остналаите места съвсем ли затихна проблема?ина4е гаранция 6те оппитам.(преди време изпозлвах зинерит когато имах порблеми с кожата...от другото естество)

# 31
Предпалагам, че въпроса е към мен!

Ами ако трябва да съм честна преди кожата ми беше много, ама много мазна - лъщеше, направо беше като намазана с олио, а ако я докосна ми оставаха мазни петна по ръцете. Правила съм опит със салфетка - да притискам до лицето - и колкото й пъти да я сложа на едно място - всеки път мазно петно! Mr. Green

Сега остана - малко на челото и малко на брадичката - челото не е проблем, но брадичката я пипам непрекъснато като седя пред компютъра и според мен така малко ги замърсявам тези участъци, но това става след като няколко часа съм била навън или пък съм правила нещо което изисква някаква по-особена концентрация. Ако съм си вкъщи - не забелязвам изобщо да се омазнява! Иначе и това си има изход - взела съм си едно лосионче пак на Биодерма за почистване на грим  и на обяд може да си мина просто с тампона по лицето и готово - ням аги мазните петна, само дето тази процедура понякога я забравям! Blush

# 32
  • Мнения: 224
bloodywhite, много ти благодаря за отговора Simple Smile . За да не разводняваме темата, можем да отделим тези неща в самостоятелна тема за натуралните средства за поддържане на красотата. Как ти се струва?

# 33
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
О да Heart Eyes
Има май някъква такава тема, но не съм сигурна.
А това по принцип са неща, не само за "красиво отвън", а и за "здраво отвътре"
 Peace

# 34
  • Мнения: 158
illy, да точно Скинорен ooooh!...това е нощен крем със силна киселина...и за това в началото се позва през два дни ,после през един и т.н(това ми каза козметичката)...а иначе сутрин и вечер се мажа с Далацин т. Peace

И двете съм ги ползвала и съм доволна...Но сега минах на Клиник и козметиката на Себа Мед и Юцерин...Много съм доволна...определено кожата ми се пооправи, защото преди...беше...мазнотия до дупка.. Sick...Сега съм ок,де...благодарение на тези трите...А може и възрастта да си казва думата (25)  Thinking...Незнам..но ги пробвай...Заслужават си:)

# 35
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Аз да добавя по линия на натуралните продукти - идеално почистващо средство, вкл. и за очен грим е розова вода + масло "Жожоба". Разтворът не е траен, затова преди употреба шишето се разклаща.
Бадемовото масло е чудесен натурален продукт за омекотяване и подхранване на кожата и е подходящо за всякакъв вид кожа - не омазнява допълнително.

Съгласна съм напълно с bloodywhite за малките хитринки, които влияят върху външния вид и красотата на жената. Прекомерната употреба на козметика е по-скоро вредна, отколкото полезна и ефикасна.

# 36
  • Мнения: 17
благодаря ти много за съетите,но тук говорим за по-тежки слу4аи като силви,карабела и ... ясно е 4е и аз се поставям в тази категория.ако трябва да сме 4естни тези природни не6та наистина помагат ,но по-скоро ако няма6 проблеми просто да се поддържа във форма.ина4е мн благоадря на вси4ки до сега .ии...ако някой се сети о6те не6то..пиете  Heart Eyes Peace

# 37
  • Мнения: 17
знаете ли...купих си някаво избелва6то лосион4е,за което се твърди 4е регулира себума.не знам то4но на каква фирма е но ако някой има информация нек апи6е.а междувременно ползвам ве4е скинорена.да видя дали 6те намали секрецията  Shocked

# 38
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Имам ужасно мазна кожа. Съответно проблемна. Преди години ходих на химичен пилинг. Направих си две серии - една есента и една пролетта. Имаше невероятен ефект. Порите се виха. Кожата не беше толкова мазна. Имах поразяващият ефек може би две години. Много съм доволна от процедурите. Към комента не мога да си го позволя, тъй като съм с две деца около мен и не мога д аходя 10 дни последователно на козметик.
Само да кажа че трябва да се внимава с химичния пилинг! Трябва да се направи от опотен козметик и с добри слънцезащитни кремове и преди самата терапия имам период на подготовка!
Аз също ползвам козметиката на Биодерма и съм доволна! Имат матиращ крем с който кожата не лъщи от 100 км и можеш успешно да полагаш грим върху лицето! Peace Peace

# 39
  • Мнения: 17
на биодерма ли е крем4ето и..за колко време е тази екстра с лъщенето ?заинтригува ме с това изказане ...

# 40
по колко триабва да се пие от копривата?

# 41
не разбрах по колко триабва да се пие от копривата?целиа литар ли?

# 42
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Да, всичката трябва да се изпива, за възможно най - кратко време, защото иначе полезните неща от нея "изчезват"

# 43
  • Мнения: 167
Аз също имам мазна кожа "лекувам " я с пудра доста често...но иначе вече от месец се радвам на резултатите от кремче ДЕВА-за мазна и смесена кожа Crazy-при мен мазнинката намаля доста драстично наистина съм доволна...сега съм се запътила да пробвам тези на ейвън /на промоция са в новия каталог/... Thinking

# 44
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
сега съм се запътила да пробвам тези на ейвън /на промоция са в новия каталог/... Thinking

Първо пробвай някоя мостра! Ейвън и Орифлейм не са добра козметика за специална кожа! А има много по - качествени козметики от тях на доста по - добри цени!

Общи условия

Активация на акаунт