Как консумирате яйцата?Рохки или твърдо сварени?

  • 7 046
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Рохки, ама яйцата са от баба и са пресни и не ме е страх.


Леле... колко съм била заблудена досега  ooooh! аз пък си мислех, че яйцата са от кокошките  Mr. Green
Нали, ква заблуда само. -_-

Не се сърди, ама как ти звучи "... яйцата са от баба..."

# 31
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами аз лично само при доста замисляне бих измислила че яйцата ги е снесла баба ми, неестествено е, някак. Wink Освен това просто се излигавих, нормалния ми начин на говорене не е такъв. Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 10 825
Рохки ги предпочитам. Нямам си яйца от баба та си варя рохки тези от магазина. Нали все пак има контрол. Даже като се замисля бабините може да са по-опасни, все пак може пък кокошката да е била болна от нещо и да не са я забелязали преди да снесе въпросното яйце Thinking

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Цветенце, а такова аз негов тип ли съм? Ще ме хареса ли?  Flutter
rotfImao rotfImbo rotfImao

# 34
  • София
  • Мнения: 1 732
Откакто лежах от салмонелоза, само МЕГА твърдо сварени - над 12 минути, ако въобще ям Grinning

Като ме беше хептен подгонило психото, даже кроасани купешки не купувах, щото имат яйца.
Та вие с рохките хубаво ги мийте яйцата предварително, че и ако ги киснете в един специален разтвор, не помня какъв, обеззаразяващ, е най-добре.

Иначе яйцата са си риск. От баба, от дядо, това е. Аз от домашни яйца лежах.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз бях лепнала една салмонела,ама от кръчмарски яйца.От тогава яйца не мога да ям.Да застройвам си супите с яйце,но така сварено не мога да кусам Sick

# 36
  • София
  • Мнения: 1 732
То много твърдо свареното е по-безопасно.
Аз пък точно застройките ги гледам с подозрение Grinning..

# 37
  • Мнения: 3 205
Цветенце, а такова аз негов тип ли съм? Ще ме хареса ли?  Flutter

Рохкото яйчице ли? Предолагам, че ще му е все едно кой ще го лапне  Mr. Green

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Само чакате някой да се издъни казах вече развълнувах се и с еобърках. Оитвамд а гледам мамица по нова телевизия

# 39
  • Мнения: 480
Аз ги обичам твърдо сварени. Правя си ги като салатка - със зехтин, лимон, сол, мерудийки, стават супер. И не лепнат по небцето  Grinning
Обичам ги и разбити, но това е друга тема   Laughing

# 40
  • Мнения: 920
Тъй като отдавна съм безбрачна и безмъжна, пробивам дупка на суровото яйце и го смуча. Но пробивам само от едната страна, да не изтича прекалено бързо. Да не губя тренинг.


 Аз от домашни яйца лежах.



За задържане ли?

# 41
  • Мнения: 109
роВки, за да си ровя вътре с парче препечена филийка, а в добавка и малко сиренце, и става.....ех, мечтиии

# 42
  • Мнения: 3 205
роВки, за да си ровя вътре с парче препечена филийка, а в добавка и малко сиренце, и става.....ех, мечтиии

Що ти трябваше да го описваш толкова картинно? Огладнях.

# 43
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Обичам белтъка твърд а жълтъка течен. Ям рядко защото само мъжа ми ги уцелва така а той готви само на 29 февруари.

Де Ваня, зависи от яйцата. Ако са били в хладилник ги слагам в студена вода защото във вряла рискувам да се спукат.

# 44
  • Мнения: 534


роВки, за да си ровя вътре с парче препечена филийка, а в добавка и малко сиренце, и става.....ех, мечтиии


И с малко пиперче,запържено в масълце  Crazy
мале кат се прибера ги почвам  Hug
и аз така ги обичам

Общи условия

Активация на акаунт