Номинации за Муньо - 2007

  • 105 577
  • 541
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 390
Хе-хе.
Работа, работа - до един момент.
После идва бан за спам. hahaha

# 301
ИИИииии сега! Да номинираме всички муньовци,  които опипват непознати жени! (в автобуси и трамваи, по градинки и паркчета... спомнихте ли си?)
Давайте момичета, че вече ми идват на акъл няколко историйки.
Embarassed Grinning

# 302
  • Мнения: 2 759
                     Мен не са ме опипвали. Затова ще разкажа друго. Едно момче, с което ходехме вече два месеца ме блъсна много кофти по едни стълби. Поради което си ударих много яко главата. Той се уплаши и избяга. Аз ходих до Бърза помощ, оправих се навсякъде сама, и накрая му звъннах да му кажа, че съм добре, да не се притеснява за мен. После продължихме да ходим, за щастие не за дълго. Той идваше вкъщи две-три седмици, понеже цялото ми лице беше оттекло и аз не можех да излизам.
                    П.П. Според неговата версия блъскането е станало случайно, но според мен си беше нарочно, щото тъкмо се няхме карали нещо.
                    П.П.П. Сега като се замислих, това май трябваше да отиде в темата за мунките, а не за муньовците, ама карай.

# 303
  • Мнения: 68
                      Той се уплаши и избяга. Аз ходих до Бърза помощ, оправих се навсякъде сама, и накрая му звъннах да му кажа, че съм добре, да не се притеснява за мен. После продължихме да ходим, за щастие не за дълго. Той идваше вкъщи две-три седмици, понеже цялото ми лице беше оттекло и аз не можех да излизам.
                   

Е ти пък да му се обадиш да му кажеш, че си добре, да не се притеснявал. Rolling Eyes А той те зарязал сама и избягал. Егати нещастника. И после сте ходили още...  ooooh! Любовта е сляпа, в тази тема се убеждавам отново. Laughing

# 304
  • Мнения: 2 759
...И после сте ходили още...  ooooh! Любовта е сляпа, в тази тема се убеждавам отново. Laughing
                   Ми, любов  Naughty. За пръв и последен път се насилих да ходя с 'обикновен' човек. И все си виках: ама то сигурно така е навсякъде, ама то това, то онова... Много ми костваше да си 'натискам парцалите', докато не прогледнах един светъл ден.
                  Специално с него, ако се прибирахме по тъмно, колкото и пъти да сме си говорели, че ако някой изскочи така в тъмното... нам си кво... и той всеки път казваше, че може бързо да бяга. Т.е. - той ще избяга, пък аз да му мисля  Whistling.
                  Абе... тъкмо бях излязла от една приказка, в която живях доста дълго и бях доста неориентирана.

# 305
  • Мнения: 68
 Малее МечоПух, тоя е бил уникален-бягал бързо.  Joy Мерси за такъв "обикновен" човек.  Crossing Arms


 Сещам се за един, който беше гадже на моя приятелка. Един път звъни в нас посред нощ (тя беше останала да спи при мен, а нямахме мобилни телефони още), показваме се ние на балкона, че входната  врата се заключваше и той не могъл да влезе и чуваме в тъмнината:"Леле момичета, настъпих един в  "Ла скала" (модерна дискотека по това време в родния ми град) и той тръгна да ме бие, ама аз избягах и сега тоя ме гони с некви да ме бие". Rolling Eyes
 И ние двете, сънени и почти не осъзнаващи какво ни говори му викаме  в един глас :"Е, какво искаш да направим ние сега?" Като аз поне очаквах да каже, че иска да го пуснем вкъщи, та да не го бият, а тоя отвръща вече раздразнен от абсурдния ни въпрос:" Е как какво!? Веднага се обличайте и слизайте! Те са трима, аз сам не мога да се бия с тях, ще ме размажат, но ако и ние сме трима имам шанс!" #Crazy ooooh!  Искал човека подкрепление и за кого да се сети- за гаджето си и приятелката й, двете общо 90 кила с мокри дрехи... 
След като му казахме, че няма как да слезем да се бием за него, тоя почна да ме моли да съм будела баща ми или някой по-як комшия, та да им "разкаже играта на ония мутри". Crazy
 Смелчага беше и той, мдам! Laughing

# 306
Номинирам 36-годишния идиот, който ме сваляше, когато бях в 6-и клас Sick Номинирам и 27-годишния кебабчопродавач, който ме покани на кино, когато бях на 12 години, но с условието да не съм казвала на баба ми, защото щяла да го удуши  #Crazy Отговорих му "Няма да е зле да те обеси" Crossing Arms

# 307
  • Мнения: 420
Номинирам 36-годишния идиот, който ме сваляше, когато бях в 6-и клас Sick Номинирам и 27-годишния кебабчопродавач, който ме покани на кино, когато бях на 12 години, но с условието да не съм казвала на баба ми, защото щяла да го удуши  #Crazy Отговорих му "Няма да е зле да те обеси" Crossing Arms
Тук вече става дума за педофили!
На такива радикално лечение - кастрация!

# 308
Абсолютни педофили да  #2gunfire
Номинирам и кукуто-непознат, който на главната улица в моя град бръкнал под полата на най-добрата ми приятелка от училище (тогава тя е била 16-годишна). Та този невероятно пъргав "младеж"(дъртичък е бил) бързо минал зад нея и я опипал, но не предвидил, че моята храбра приятелка ще го гони поне 100-ина метра със сълзотворен спрей в ръката (на 12-сантиметрови токчета) Laughing Представете си гледката възрастен мъж бяга от момиче на силно оживена улица.  #Crazy #Crazy #Crazy
П.С. Тя е доста бясна мацка (освен това хубава и с неизмерно дълги крака)

# 309
  • DE
  • Мнения: 967
Бях около 16 годишна. С две приятелки минаваме през един парк. А там в храстите се скрил един ч.....я и си върши работата. Като ни видя да минаваме, излезна, запъти се към нас с отворен шлифер!!
Навеждам се аз, взимам един камък и така му пукнах тиквата, че ще ме помни цял живот!!!!

# 310
  • Мнения: 619
Бях около 16 годишна. С две приятелки минаваме през един парк. А там в храстите се скрил един ч.....я и си върши работата. Като ни видя да минаваме, излезна, запъти се към нас с отворен шлифер!!
Подобно ми се е случвало два пъти веднъж в Морската Градина, и веднъж на една много оживена спирка  Sick Rolling Eyes у

# 311
  • Мнения: 2 759
Бях около 16 годишна. С две приятелки минаваме през един парк. А там в храстите се скрил един ч.....я и си върши работата. Като ни видя да минаваме, излезна, запъти се към нас с отворен шлифер!!
Навеждам се аз, взимам един камък и така му пукнах тиквата, че ще ме помни цял живот!!!!
                  О, тия с шлиферите понякога си мисля, че работят към "Паркове и градини". Навсякъде са. Понякога карат колело, понякога "Опел"  Whistling.

# 312
Един колега на майка ми. Да отбележа, че човечеца е доста мърляв. Работел като техник в тяхното предприятие и в един ужасно горещ ден 4-те колежки на майка ми решават да си купят сладолед, но пращат него, защото е "момчето за всичко". Връща се човечеца с 5 фунийки сладолед-купил и за себе си- (от онзи млечния, който продаваха по Татово време  по улиците Hug ). Подава им ги, а жениците учудени как в тази жега не се е разтекъл сладоледът, а той: "Ми, аз по пътя го облизвах" Tired Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 313
  • Мнения: 1 475
Един колега на майка ми. Да отбележа, че човечеца е доста мърляв. Работел като техник в тяхното предприятие и в един ужасно горещ ден 4-те колежки на майка ми решават да си купят сладолед, но пращат него, защото е "момчето за всичко". Връща се човечеца с 5 фунийки сладолед-купил и за себе си- (от онзи млечния, който продаваха по Татово време  по улиците Hug ). Подава им ги, а жениците учудени как в тази жега не се е разтекъл сладоледът, а той: "Ми, аз по пътя го облизвах" Tired Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


 Sick

# 314
  • Мнения: 460
Един колега на майка ми. Да отбележа, че човечеца е доста мърляв. Работел като техник в тяхното предприятие и в един ужасно горещ ден 4-те колежки на майка ми решават да си купят сладолед, но пращат него, защото е "момчето за всичко". Връща се човечеца с 5 фунийки сладолед-купил и за себе си- (от онзи млечния, който продаваха по Татово време  по улиците Hug ). Подава им ги, а жениците учудени как в тази жега не се е разтекъл сладоледът, а той: "Ми, аз по пътя го облизвах" Tired Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Joy Joy rotfImbo rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт