Номинации за Муньо - 2007

  • 105 603
  • 541
  •   1
Отговори
# 435
Разхождаме се по центъра, втора-трета среща някъде. Много влюбени, вече сме се целунали един път. Той все иска да ме снима. Застани тук, застани там, подпри се на онова дърво, застани пред това нещо. И аз - кокетнича, чуруликам около него, абе петнайсет годишна фръцла. Качвам се на парапета на фонтана  - и там да ме снима, колко съм красива на фона на летящата вода ... и цопвам вътре. А той, драги зрители, се обърна и - дим да го няма. Направо се изпари. Аз с увиснала брада и воняща на блато се прибрах сама. Ама много окаяна гледка ще да съм била. Още от асансьора чувам, че телефона звъни. Нали нямаше мобилни, та едвам изтраял да се прибера и като ме почна по телефона - ти, така да ме изложиш, умрях от срам от тебе, ако ме е видял някой познат и т.н. А аз , още по-голямата муня - съм написала в дневника си : "Днес е най-нещастния ден в живота ми. С моята несръчност загубих най-прекрасния и мил човек на света. Моя рицар дойде на бял кон, а аз цопнах в блатото и го отпъдих" , съпроводено със сърцераздирателни рисунки на прободени сърца и розички в букетчета.
newsm62 Номинирам го за номер 1

# 436
  • Мнения: 1 204
Истина е, дори имената са истински и не се свеня да ги обявя. Лудо трио.
аууууууууууууууу ма ти си сериозна  Rolling Eyes и са от София  Shocked
не ми казваи че имати деца,няма да го преживея  Sick

Исах да го спестя на аудиторията, защото сме се "събрали" да се похилим. Но за жалост, да, имат син.
Shocked  Shocked  Shocked
е не,ако детето е малко моля ти се дай да вземем някакви мери,не може да расте в такава среда Rolling Eyes тия са за  #2gunfire особено жената  Twisted Evil

# 437
  • Мнения: 419
Историята е от преди 5-6 години. Тогава детето беше на около 10.

# 438
  • Мнения: 1 204
Историята е от преди 5-6 години. Тогава детето беше на около 10.
ясно,извинявам се ако оспамих малко темата  Embarassed но много се изумих  ooooh!
а как завьршиха нещата ? че ми стана интересно  Laughing да не станаха четворка   hahaha  Joy

# 439
  • Мнения: 419
 Laughing Не се виждам с тях. Въпрос на личен избор.  Laughing

# 440
  • Мнения: 1 204
Laughing Не се виждам с тях. Въпрос на личен избор.  Laughing
Laughing Laughing  Laughing е няма да питам защо  Flutter

# 441
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Вече има анкета, моля гласувайте. Подбрала съм най-колоритните образи на Муньовците от темата.
Нека да изберем Муньо 2007 Mr. Green

# 442
  • Мнения: 2 759
                      Не е честно това - само една опция... Имам повече фаворити  Crossing Arms.

# 443
  • София
  • Мнения: 1 892
Гласувах !  Simple Smile

# 444
  • Мнения: 669
Моля поне за 3 опции. И аз имам доста фаворити!

# 445
  • Мнения: 3 695
Моля поне за 3 опции. И аз имам доста фаворити!
Да, изборът е ужасно труден! Кой от кой по-голям Муньо!  ooooh!

# 446
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 372
 Peace  гласувах -   newsm78  я сега ме светнете - danivo има две номинации или двама  муньовци - Thinking щото то ако само муньовци са около нея #Crazy   маХни маХни

# 447
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Муньовците на danivo са двама.

# 448
  • Мнения: 5 462
Да ви разкажа сега една история за няколко Муньовци на куп.

Имам позната-Борислава, която е женена от 10-тина години за Иван. Тя е доста шавлива женица и все не и достига нещо. По едно време Борислава доста се заиграва с мъж на име Сергей и дори не се свени да говори с него от домашния си телефон. С течение на времето на Иван, колкото и да не му се иска, разбира че Борислава има връзка с въпросния Сергей, прави опит да и каже нещо, но на Борислава не и дреме и му казва да се изнесе, ако не му харесва. Муньо Иван млъква, за да не бъде изритан. Добре ама, идва време, когато Сергей започва да идва за през нощта. Муньо Иван мълчи, причината я знаете. Минава още време и Сергей се нанася трайно. Живеят си тримцата. Един прекрасен ден обаче, Сергей е на работа, Иван и Борислава са си  в къщи и ДОМАШНИЯ телефон звъни. Иван вдига слушалката и насреща непознат мъж търси Борислава.  Дамата започва разговор с явни нотки на флирт, а Иван слушайки отстрани казва : - Бориславо, ще кажа на Сергей! #Crazy

Тройчица не си ли спретваха отвреме на време ??? newsm78Или само съвместно съжителство ............... еххххххххххх голям пропуск !!!Как не съ е светнала Борислава беееееее.... hahaha hahaha hahaha Joy Joy

# 449
  • Мнения: 434
Много се смях.Голяма работа сте.
 Да изтипосам и аз едно бившо гадже.Аз на 18 и му ходя от време на време на гости.Ходим сериозно уж.По едно време се заседях повече у тях (лятото,тъкмо бях завършила училище).Абе  появи се една мадама на хоризонта била гадже на негов приятел,н'ам  що си,лъже ме там нещо,ама се усетих аз.Сядаме да си говорим,той ми вика "Ми искам да се женим".Брех викам чудо,ти к'ъв си бре,аз отивам да уча,пък съм и само на 18,сакън,тая няма да я бъде(а и там се заиграваш с мадамата).И го гледам стегнал се нашия с една шарена копринена риза,лилав копринен панталон,сложил си едно коланче от плат (продаваха ги едно време по битаците,вървяха с чифт дънки) бяло със синя ивица.Мушнал за престиж една кутия Марлборо в джоба и се гласи да излиза.Викам му "къде бре",а той "ми за риба отивам"
 Сега като се сетя колко комично изглеждашееееее.В крайна сметка я хвана тази риба.Сега си живеят хората,никъде не излизат и така.....Носят се слухове,че тя не го пуска  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт