~ Лунна диета 17.04.2007 г. НАЧАЛО : 14:36 ч. ~

  • 5 787
  • 218
  •   1
Отговори
# 210
  • у нас
  • Мнения: 5 715
аз отслабнах само 0,800 кг, а пък така ми се хапва

# 211
  • Мнения: 1 655
И аз издържах. Не мога да дам колко съм свалила, защото просто не се тегля. Следобед хапнах зелена салата, вечеря таратор и после една ябълка. Така, че до следващата луна и дано задържим свалените килца или грамчета.

# 212
  • Мнения: 814
 Embarassed Embarassed Embarassed, само - 0.5 кг!
Следващият път повече  newsm78 !

  bouquet за издържалите диетата!

# 213
  • Мнения: 406
Embarassed Embarassed Embarassed, само - 0.5 кг!
Следващият път повече  newsm78 !

  bouquet за издържалите диетата!



Претегли се утре на гладно след посещение до 00... Все пак два дена на течности си била и може да имаш и задържана водичка...  newsm78

# 214
  • Мнения: 589
Отчитам се Grinning
72 часа на течности, Кларинол и упорита диета преди това и съм -3кг. Следващия път пак съм с вас, хареса ми, чувствам се чудесно!

# 215
  • Мнения: 3 647
 Embarassed
аз даже  съм и качила
1кг

# 216
  • Мнения: 235
Момичета, доволна съм от себе си !Вчера вечерта се претегли на кантара във фитнеса 54 кг. Значи намалила съм теглото с 1 кг. Снощи хапнах зелена салатка с зехтин и 3 маслини. За да заспя по-лесно де! Не бях сигурна че 2ра нощ ще мога да заспя гладна. Сега съм на кафе с мед, днес ще го давам по- леко. То не съм и гладна! Надявам се да запазя това тегло. Желанието ми е до лятото да стигна 52 кг, дали ще стане!
Обадете се за следващото лунуване!!!

# 217
  • Мнения: 89
И аз да се отчета -1кг Grinning. Ама до сряда-четвъртък сигурно пак ще си го върна.Като цяло обаче си има полза от диетата,че апетита намалява и ако не сваляш трайно,то поне не качваш.Ами, браво на всички издържали и чао- до другото лунуване wavey

# 218
  • Мнения: 3 861
аз този път сдадох фронта, но си имам оправдание...

още към 16.00 часа ме заболя жестоко коремът, боля, боля и реших да прецакам диетата и да хапна нещо защото много ме болеше
Хапнах нещо лекичко  и се пооправих, но остана една болка...цял ден бях на работа и не ядох нищо повече, прибрах се през ноща, хапнах малко таратор и си легнах и след един час стана страшно. Силна диария със силни колики, прилошава ми, лежа на земята не мога да мръдна и така цяла нощ...На другия ден кошмара продължи до обяд. С триста зора хапнах една филийка и пих чай, междувременно ми дойде и купона стана още по-голям...По този повод спрях Кларинола, имам чувството, че от него ми стана така защото си го изпих през нощта като си хапнах таратора и 1 час след това започна  "голямата веселба"

Следващия път мисля па да лунувам и дано този път не го ударя на умирачка

Общи условия

Активация на акаунт