Elfino-отслабване без строга диета

  • 8 267
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 5 873

еми чета бе душо,ама така ли се дава цитат....даже не е имало нужда от него,според мен....и без това всичко ти е ясно...
явно и чувство за хумор нямаш...ама сигурно и това ти е ясно.
извинявам се за спама.

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 11:25 от Ванчето

# 19
  • Мнения: 4 053
диалога се водеше между мен и Клонка,
ами ти къде се вреш  newsm78
май, ти се почувства засегната,
 и май ти нямаш чувство за хумор,а?
айде, лек ти ден  Hug

# 20
  • Мнения: 5 873
диалога се водеше между мен и Клонка,
ами ти къде се вреш  newsm78
ами исках да се включа в диалога,как къде се вра?
просто исках малко яснота,нищо повече...
ама направихме от мухата слон
лек ден и на теб

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
..ами исках да се включа в диалога,как къде се вра?
просто исках малко яснота,нищо повече...
Премахнала е дългите цитати, за да не натоварва сървъра, за подобно поведение най-редовно ни призовават модераторите.Тъй като аз казах нещо за състава на таблетките - има Гарциния, от която съм доволна, и някакъв боб, дето го има в Амико, а после едно момиче каза, че производителят на Новите таблетки е същият, като на Амико, тя ни цитира без текст, с което аз лично разбрах какво казва.
А именно - не е толкова нов този продукт, колкото го изкарват в рекламата, защото съставките са известни, просто са ги комбинирали/гарциния има самостоятелно, има я във Фемимодел, а боб има в Амико/

Всичко това са изводи, които могат да се направят и само от прочитането на темата, без излишно да се пише Mr. Green

Та така.Ние се разбрахме.
Гледай що писане изписах, за да ти обясня.Ако сега не се включиш, ще го приема като лична обида. Wink

# 22
  • Мнения: 5 873
...Гледай що писане изписах, за да ти обясня.Ако сега не се включиш, ще го приема като лична обида. Wink
благодаря,КЛОНКА. Hug
Мисълта ми беше,че въпреки ,че бях прочела всичко до момента,се наложи да преглеждам постингите по часове ,да сверявам,за да разбера за какво иде реч.Излишно забавяне,според мен.Не съм искала да засегна никой. Flutter
съжалявам за резкия тон,но тоз зелен емотикон леко ме подразни...

лек вечер на всички. Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
Ванче, тук най-тъжното не е сик-емотиконът, а фактът, че кака КЛОНКА е "наясно" с почти всички съставки на почти всички продукти на пазара, от което, както се забелязва, няма особена практична полза Joy Joy

Но, все пак си казвам, че Гарцинията си е хубава билка, действаше ми подпомагащо на мене.Бобът...ми, знам ли, нямах дълъг опит с него, просто минах във фаза яко плюскане, та го зарязах.
Обаче тази нова добавка има място на пазара.
Фемимодел ми беше излишен, защото основната му съставка - Гарциния, е в по-малка доза от тази форма, в която аз я приемах, а цената й при моя вариант беше много по-добра.Останалите съставки на Фемимодел бяха някакви билки за успокоение - като мащерка, да речем, които могат да се пият на чай с много по-добър ефект.
А Амико си беше скъпичък като за добавка, дето трябва да взимаш по няколко таблетки - при всяко ядене.Излизаше над 10 лв. на седмица.
Не, не съм притеснена за пари, слава богу, но това далече не означава, че ще ги давам на вятъра.
Но ако тази добавка има достатъчно количество гарциния и боб и е на "нормалана" цена/т.е. за "експеримента" няма да ми се наложи да дам повече от 40лв за месец/, ще я пробвам и нея - никакъв проблем.

# 24
  • Мнения: 5 873
клонке,не се ли притесняваш,че тези продукти може да ти навредят... Confused
незнам,аз трудно се решавам ...имам ябълков оцет на таблетки,чай Билкана(с това се изчерпвам ...) ,ама истината е,че съм страшно несериозна ooooh!...пия 2-3 пъти и дотам... Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Как, бе, аз докато се навия да пия от Китайските капсули, каква душевна драма беше.А после, опищях форума колко са опасни, щото на мене не ми подействаха добре.
Много съм предпазлива.Преди да взема някакъв продукт, изчитам целия му състав, после задълбочено проверявам всякаква информация за него, после се  колебая, накрая го вземам и в повечето случаи не стигам до повече от два-три приема.

Никакви хапчета не съм и не бих пила.
Тези препарати се водят хранителни добавки, но и към тях се отнасям с респектиращо внимание.
В момента пия Кларинол Кла 100, защото за Кла зная, че е полезна за сърцето и е препоръчвана от лекари.Действието и за отслабване не е най-важното, но се изтъква с комерсиална цел.

# 26
  • Мнения: 131
Мисля, че в тези таблетки Гарсинията е едва 150 мг.

# 27
  • Мнения: 1 334
Нали бях обещала да докладвам за ефекта на Elfino Thinking......не знам защо,но получих страхотни киселини и болки в стомаха.Май е редно да го спра,нали Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Нали бях обещала да докладвам за ефекта на Elfino Thinking......не знам защо,но получих страхотни киселини и болки в стомаха.Май е редно да го спра,нали Rolling Eyes

Е, ако си сигурна, че не са предизвикани от нещо друго - спирай ги.

# 29
  • Мнения: 1 334
Е, ако си сигурна, че не са предизвикани от нещо друго - спирай ги.
Сигурна съм,че не е от храната,защото и досега пак съм се хранила по този начин ooooh!Малко ме е яд.Увеличавам спорта тогава Close

Общи условия

Активация на акаунт