Maclaren Techno XT

  • 1 613
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 922
Аз лично не бих дала толкова пари за нещо, което не съм видяла и пробвала.  Wink

Количката абсолютно си заслужава парите.  Wink

А и не е по-скъпа, ако си я поръчам от Англия, примерно. С доставката излиза около 550 лева.

# 16
  • Мнения: 1 737
значи сега мога ли някъде да я видя и само новите цветове ли се намират?

В Премама са вече само новите десени, които са в основния сайт на Макларън. В Мадъркеър на Леге може да е останала онази, която аз исках - стар десен сиво + червено, ако продължават да и искат 370 лв., но е безмислено. Ако я намалят на около 300, каквато и е европейската масова цена, може и да я продадат.
А новите десени навсякъде излязоха с цена около 350 лв.
В Мадъркеър в Мола изобщо не продават колички. Само дрешки и беберони.

Аз пък се убих да търся чадърче за Куеста си, но никой не внася на Макларън, а опитах с такова на бебекомфорт и не става - леко е хлабаво. Сега търся вариант. 70 лв за чадърче на мадъркеър няма да дам, тях даже не ги и пробвах. Следва да опитам с АВС дизайн.

 Някой има ли лятно чадърче на Макларъна си и какво?

# 17
  • Мнения: 3 457
а какви са цените на хубавите чадърчета и къде ги има-най-ще ми е удобно в моловете Mr. Green

# 18
  • Мнения: 314
Аз лично не бих дала толкова пари за нещо, което не съм видяла и пробвала.  Wink

Количката абсолютно си заслужава парите.  Wink

А и не е по-скъпа, ако си я поръчам от Англия, примерно. С доставката излиза около 550 лева.

Така е,заслужава си парите и не излиза скъпо,ако си я купиш от тук! Казах само,че в Премама във Варна я нямат налична и няма как да в видиш,а за мен си е доста голям риск да поръчам нещо за толкова пари,което не съм виждала на живо и не съм пробвала.Могат да ти я поръчат и доставят по каталог.Така беше поне до миналата седмица.Може вече да има. Peace

Общи условия

Активация на акаунт