Ходи ли някой на изложението в НДК?

  • 1 592
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 865
Изложението е ужасно-като евтин базар.Никаква организация на щандовете,грозни и остарели, като модели, дрехи.Стигнах до 3-ти етаж и си тръгнах.Много зле.

# 16
  • София
  • Мнения: 11 703
Според мен изложението е пълна пародия.Всички фирми си чистят миналогодишните боклуци на безбожно високи цени.Би трябвало да са поне по-ниски, но уви......А що се отнася до фирма "Жорал" аз лично си намирам всичко от нея в един малък магазин срещу баня Мадара, а е само на пет минути от НДК- на ул.Тунджа.
Знам го магазина,но благодаря все пак!

А има ли щанд на Жорал? Много ми харесва тази фирма, а на много малко миста я продават  Rolling Eyes
И аз ги търсих,но не ги намерих.Май ги няма.Но мисля през седмицата да отида на спокойствие за себе си и пак да ги потърся.

Май бяха на последния етаж, близо до ескалаторите.
А иначе като цяло изложението не ми хареса- много бедно....
Май за друг щанд пишеш,на който имаше стока и на Жорал,но ако ходя пак ще ги потърся.

# 17
  • Мнения: 1 544
А до кога е изложението ?

# 18
  • Мнения: 208
Изложението е до 22.04 (неделя)  Wink

# 19
  • Мнения: 1 544
Изложението е до 22.04 (неделя)  Wink
Mерси  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 311
Според мен изложението е пълна пародия.Всички фирми си чистят миналогодишните боклуци на безбожно високи цени.Би трябвало да са поне по-ниски, но уви......А що се отнася до фирма "Жорал" аз лично си намирам всичко от нея в един малък магазин срещу баня Мадара, а е само на пет минути от НДК- на ул.Тунджа.
Знам го магазина,но благодаря все пак!

А има ли щанд на Жорал? Много ми харесва тази фирма, а на много малко миста я продават  Rolling Eyes
И аз ги търсих,но не ги намерих.Май ги няма.Но мисля през седмицата да отида на спокойствие за себе си и пак да ги потърся.

Май бяха на последния етаж, близо до ескалаторите.
А иначе като цяло изложението не ми хареса- много бедно....
Май за друг щанд пишеш,на който имаше стока и на Жорал,но ако ходя пак ще ги потърся.

Може и така да е, не се загледах много много, просто видях дрешки на Жорал...

Общи условия

Активация на акаунт