РУСееееееееее

  • 11 124
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 946
  ura nbirthday newsm38 Tada
честит първи рожден ден на Димана на Crazykitty!Да е здрава все така усмихната и занапред,щастлива ,да слуша мама и тати,да радва всички в семеейството!
На мама Еми желая здраве и успех в отглеждането и възпитанието на Дими!  bouquet

# 241
  • Мнения: 4 406
  ura nbirthday newsm38 Tada
честит първи рожден ден на Димана на Crazykitty!Да е здрава все така усмихната и занапред,щастлива ,да слуша мама и тати,да радва всички в семеейството!
На мама Еми желая здраве и успех в отглеждането и възпитанието на Дими!  bouquet
честито! честито! честито!

# 242
  • Мнения: 5 577
Приети сме в Чучулига 1  Party Party Party в централния филиал, много съм щастливааааа  Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 2 732
Приети сме в Чучулига 1  Party Party Party в централния филиал, много съм щастливааааа  Heart Eyes
Браво ! И как стана Wink

# 244
  • Мнения: 5 577
По абсолютно обикновенния ред - молба възможно най-рано и само толкова.

То ако има друго аз ще мълча, няма да се радвам така публично.    Mr. Green

# 245
  • Мнения: 952
Приети сме в Чучулига 1  Party Party Party в централния филиал, много съм щастливааааа  Heart Eyes
къде е този централен филиал

# 246
  • Мнения: 5 577
зад 8 ясла, дето ще бъдете и вие скоро 

# 247
  • Русе
  • Мнения: 2 354
  ura nbirthday newsm38 Tada
честит първи рожден ден на Димана на Crazykitty!
и от нас!

# 248
  • Мнения: 404
Момичета, здравейте. За първи път пиша в темичката, но познавам една-две от вас.
Ето какво ме вълнува:
Реших да пробвам малкия си син на млечна кухня и отидох за купони на 15-ти май. Видях, че листовете са с по 10 купона по 7 лв на лист и реших да взема за начало един лист. Нооо - "какичката" продава само по 20 броя=един месец (може да се спори, че един месец има винаги 20 дена  nuts). Това ми се стори нередно. Не получих обяснение от нея. Вие какво мислите и какво сте правили по въпроса?
Знам, че не е било така преди.
Аз предприех нещо, но моля да чуя и вас.

# 249
  • Мнения: 14 133
  ura nbirthday newsm38 Tada
честит първи рожден ден на Димана на Crazykitty!
и от нас!
Peace
Приети сме в Чучулига 1  Party Party Party в централния филиал, много съм щастливааааа  Heart Eyes
Честито!!!  bouquet

# 250
  • град Русе
  • Мнения: 78
Момичета, здравейте. За първи път пиша в темичката, но познавам една-две от вас.
Ето какво ме вълнува:
Реших да пробвам малкия си син на млечна кухня и отидох за купони на 15-ти май. Видях, че листовете са с по 10 купона по 7 лв на лист и реших да взема за начало един лист. Нооо - "какичката" продава само по 20 броя=един месец (може да се спори, че един месец има винаги 20 дена  nuts). Това ми се стори нередно. Не получих обяснение от нея. Вие какво мислите и какво сте правили по въпроса?
Знам, че не е било така преди.
Аз предприех нещо, но моля да чуя и вас.
И аз съм съгласна, че промяната не е в наша полза; но пък явно е в техен интерес Simple Smile Хубавото в случая е , че не е задължително да изразходваш купоните за текущия месец. Аз например не заверявам всеки ден и понякога купувам купони през месец или пък ако се наложи -  от Централна млечна кухня (където продават всеки понеделник)....

# 251
  • Мнения: 404

Хубавото в случая е , че не е задължително да изразходваш купоните за текущия месец.

На мен това никой не ми го каза от служителите на Млечна кухня. На мен управителя ми каза, че мога и 5 купона да си купя, ако искам. Нуждите на майките и децата са най-различни и не трябва да се нарушават правата им заради удобството на една лелка. Аз искам да проверя дали ще понесе храната на детето ми и не ми трябва да си усложнявам живота с търговия на купони, както ме съветват всички ( да продам неизползваните купони). Познавам този стил на работа - служителя да е максимално улеснен, а проблемите да се понасят от клиентите. Не одобрявам, сърдя се и ще настоявам за правата си.

# 252
  • Мнения: 5 577
aз купувам купони, който има да ми продаде.

# 253
  • Мнения: 772
благодаря на всички за пожеланията Hug

# 254
  • Мнения: 202
Водих преди около 3 години малката на басейна в Дом майка и дете и съм много доволна-обслужването беше добре,детето се чувстваше добе, пък и се калява.Сега съм бременна с второ и се каня живот и здраве и него да водя там.

Общи условия

Активация на акаунт