Опазвате ли чистотата и реда в къщи за дълго?

  • 5 891
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 167
Опазвате ли чистотата и реда в къщи за дълго?
Интерсно ми е дали другите опазват за дълго дома си чист и подреден,защото аз определено не съумявам да го направя.След като съм облизала буквално под,мебели за прах,след като съм подредила дрехите в гардероба и съм си казала че поне за три дни напред няма да пипна нищо,още на другия ден се е създал такъв безпорядък че е нужно да изчистя и подредя отново,в повечето случаи основно.

не, не го опазвам Confused
ние сме разхвърляни хора и наистина ми коства много усилия да поддържам къщата в ред.
има и друг момент - че потребителите на моя труд май не си дават сметка какво ми коства аз да подредя, изчистя и измия и 20 мин, след перфектната ми картинка отново започват да разхвърлят, хартиите им са навсякъде и тн.....

Последна редакция: вт, 01 май 2007, 11:32 от Lennie

# 76
  • Мнения: 4 451
И аз не успявам Thinking. Моята 5-годишна сладурка е такава дивотия, че играчките са и вечно разхвърляни къде ли не ooooh!. А като порастне и бебката, не ми се мисли, но здраве да е Whistling

# 77
  • Popovo
  • Мнения: 571
Не, най-много половин ден е чисто. След това по трохите на пода мога да позная какво са си хапвали децата и мъжа ми.

# 78
# 79
  • София
  • Мнения: 1 951
Не,не мога!

# 80
  • Мнения: 505
Мъча се всячески, но не ми се отдава  Tired

# 81
  • Мнения: 3 423
не,не се и опитвам

# 82
  • Мнения: 576
Да, когато не идват много гости е чистичко, иначе newsm79

# 83
  • Мнения: 678
Чистотата трае докато се прибере мъж ми и дотам - то са дрехи, чорапи, дискове и т.н. глупости, оставени където е решил, че ще са му еобходими. Но сега прилагам друга тактика - подреждам и кат опита къде е това или онова аз незнам, където го е оставил. Като каже, че е оставено еди къде си, аз - Там ли му е мястото?, и май почва да свиква, че нещата се прибират.

# 84
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
НЕ!~
 Чисто е само в деня в който чистя, а на следващият........

# 85
  • Мнения: 77
Мали едва се  справям,толкова сме разхвърляни че не мога да ви опиша.Детската стая я подреждах сутринта,а сега  след детска градина се чудиш къде да стъпиш на пода.Не мога да опазя подредено почти никога :: ::

# 86
  • Мнения: 4 380
За подредено...горе-долу ми се отдава (до голяма степен е въпрос на добро обзавеждане на дома), но за чистота... newsm78 Има разни отдалечени ъгълчета, които не се набиват на очи и са вечно пренебрегвани. Проблемни са ми и ваната, тоалетната чиния и въобще стените в банята, а също около печката. Трябва вечно да е с парцала човек. Sad

# 87
  • Мнения: 1 547
Eй тази тема ми дойде намясто, защото напоследък често си мисля,че ние вкъщи  сме най-големите мундари:2tooth:

# 88
  • Мнения: 451
За чисто- чисто е, но подредена къщата успявам да видя твърде рядко и за малко.

# 89
  • Мнения: 4 380
Като става на въпрос...мога ли да попитам как се справяте с почистването на проблемните зони около мивки и печки най-вече? newsm78 Там се получават едни жълти пръски по стените...как ли не търкам. То с белина ли не е, с какви ли не препарати...Яко търкане и мускулна треска. Cry Направо ме изнервят тези зони. Все позабърсвам след готвене, но това не спасява. Периодически яко търкане пада. Confused
Някой може да е изнамерил ефикасен начин на спасение?

Общи условия

Активация на акаунт