Знае всичко за Вас и все пак Ви обича!

  • 2 125
  • 59
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
Кой т'ва? Има ли такива хора/случаи?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Майка ми.

# 2
Изтрил ти се е постингът - би ли добавила всичко отново защото това, което е останало от него не е кой знае колко обстойно.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Майка ми със сигурност,може би и мъжа ми щом е още с мен Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099

За мама е ясно, бре! Друг да се е излъгал или ти самата?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Изтрил ти се е постингът - би ли добавила всичко отново защото това, което е останало от него не е кой знае колко обстойно.

Аз, например съм твърде толерантна към някои несъвършенства на ценностната с-ма у някои хора от обкръжението ми.... Наивна ли съм? Глупава ли съм?

# 6
  • Мнения: 306

хабе, ясно било, знаЙш ли кви майки има  Crossing Arms

и аз на прима виста - майка ми (мъжО бяга по тъча отвреме навреме Rolling Eyes)

и още - незнам колко знаят всичко за мен, но двете ми деца (всяко според възрастта си) ме обичат горещо, безрезервно и на 100% Peace

# 7
  • Мнения: 793
майка ми ,баща ми, сестра ми, най-добрата ми приятелка, мъжО  Peace не мога да кажа,обаче кои е на първо, второ място и т.н. всички са равни  Peace Определено ме хвърлихте в размисъл обаче  newsm78 защото сме много сплотена рода и всичко се знае  Mr. Green и всички много се обичат  Heart Eyes та от тази гледна точка, има още доста хора  Crossing Arms

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 171
майка ми ,баща ми, сестра ми, най-добрата ми приятелка, мъжО  Peace не мога да кажа,обаче кои е на първо, второ място и т.н. всички са равни  Peace Определено ме хвърлихте в размисъл обаче  newsm78 защото сме много сплотена рода и всичко се знае  Mr. Green и всички много се обичат  Heart Eyes та от тази гледна точка, има още доста хора  Crossing Arms

Ти и най- добрата ти приятелка  Heart Eyes /ако става дума наистина за всичко/!

# 9
  • Мнения: 583
Единствено родителите обичат безрезервно.

# 10
  • Мнения: 1 418
Няма такъв.

# 11
  • Мнения: 3 479
Любимият ми мъж знае всичко за мен и все пак ме обича от цели 19 години, 15 от които като съпруг. Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 3 099

...който да знае всичко за теб ли?  newsm78

# 13
  • Мнения: 990
Да има такъв човек ,който знае всичко за мен , човек ,който нараних и въпреки това ме обича  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 4 733
Знае, да.
Съжалявам за което обаче, защото има моменти в които ми натяква някои неща, които дори не са пряко свързани с него.
Като голяма грешка от моя страна отчитам факта да си казвам всичко.

# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
Съпругът ми и две мои приятелки, едната от които ми стана кума.

# 16
  • Мнения: 10 604
Всичко - не, може би почти всичко - повече, отколкото знае майка ми например. И все пак още много ме обича - мъжът ми Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 2 152
майка ми, разбира се Heart Eyes
колкото до съпругът, не бива да се казва всичко, поне според мен Naughty

# 18
  • Мнения: 4 473
Много хора ме обичат безрезервно, но единствено аз знам всичко за себе си.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Сестра ми, мама и татко ме обичат също, но едва ли знаят абсолютно всичко за мен. Мъжа ми...не  е ясно колко ме обича Mr. Green

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
никой не знае вси4ко за мене. най-много ме познават майка ми и сестра ми!но много неща са си мои тайни и такива май ще си останат, ако не реша да пиша мемоари! мъжете ми са знаели само това, което искам и знам, 4е няма да ми навреди! прекаленото споделяне води после да тих шантаж с натяквания!и не винаги се разбира както, ако са го преживели!а дали са ме оби4али или оби4ат? да, близките ми! за другите винаги съм в питанка, може би!

# 21
  • Мнения: 3 423
никой не знае всичко за мене.
аз също не помня една нощ.

# 22
  • Мнения: 3 447
Брей, майките ви всичко ли знаят за вас?  Laughing

# 23
  • Мнения: 306
Брей, майките ви всичко ли знаят за вас?  Laughing

смело казвам да - 90% да речем Flutter

мъж ми знае 100% (тъй и не го овладях това с криенето Rolling Eyes), ама обичането въпреки знаенето...ммм незнам.... ако приемем, че желанието да променя това, което не харесва не е обичане, значи не отговаря на условието hahaha

# 24
  • Мнения: 583
Доста неща знае майка ми. Но на мъжа ми не съм казала някои.  Защо трябва да знае от миналото неща, и в някой хубав ден да ги използва срещу мен. Не че съм водила лош живот, но всеки си има нещо за което може само той да си мисли и спомня. Нали имаше такава приказка- На доктор всичко се показва, на мъж нищо не се казва.

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Брей, майките ви всичко ли знаят за вас?  Laughing

Моята - не. По-скоро сестра ми знае всичко и пак ме обича. Пък и няма кой знае какво /да не кажа нищо/, заради което да се мразя. А от там - да ме мразят и другите.

# 26
  • Мнения: 2 792
 Не съм сигурна дали разбрах точно темата, защото това с всичко ми е малко пресилено.
 Но да, има хора, които се прежалват и са склонни да живеят с мен и всичките ми негативи, това аз го тълкувам като обич  Laughing

# 27
  • Мнения: 433
И аз немога да си трая много много  smile3505.

Дано хората пред които съм си изливала душата да не го използват срещу мен...   Praynig

# 28
  • Мнения: 3 423
Брей, майките ви всичко ли знаят за вас?  Laughing

Аз обичам мама
и не я товаря.

# 29
  • Мнения: 2 212
Аз го разбирам, знае всичко - и хубаво, и не до там, и неща, с които не се гордея знае и въпреки това ме обича - да има такъв човек и съм много благодарна, че го има. Той е моят най-добър приятел и мисля, че не е случайно че от мъжки пол. Но поне мисля е двустранно, защото и аз знам всичко за него и аз си го обичам.

# 30
  • Мнения: 1 416
О, много хора знаят всичко за мен и ме обичат. Не съм от потайните - обичам да споделям.

# 31
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Той е моят най-добър приятел и мисля, че не е случайно че от мъжки пол. Но поне мисля е двустранно, защото и аз знам всичко за него и аз си го обичам.

Кхм, ако е същият - и аз бих го обичала. Приятелски, разбира се Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 7 111
Брей, майките ви всичко ли знаят за вас?  Laughing

Аз обичам мама
и не я товаря.
И аз  Mr. Green
Може би себепознанието ми силно, но на моменти ми се губят разни неща.

Майтапя се. Има някой. ФорОмът знае.  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 534
Няма човек,който да знае всичко за мен и да ме обича  Crossing Arms
просто по-трудно споделям и има неща,които си остават завинаги лично мои  Whistling

# 34
  • Мнения: 967
Има такъв човек. Не крия нищо от него и хубаво и грозно и това, което ме представя в лоша светлина дори не крия, но той се е заинатил и си ме обича и твърди, че колкото по-навътре в душичката ми влиза, все повече ме обича  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 550
Трудно споделям...няма човек, който да знае всичко за мен. Дори най-добрата ми приятелка не знае всичко.
 Simple Smile

# 36
  • Мнения: 463
Стига бе, чак пък всичко ....
Никой не знае всичко за мен, аз и пред себе си мълча за някои неща, та камо ли ....
И то не че се срамувам от постъпките си / само от мислите ми  Embarassed /, а вярвам, че повечето хора не ги интересуват подробностите ми в действителност, а тези които обичам, не искам да натоварвам, така че съм си Трайчо Китанчев от всякъде.

# 37
  • Мнения: 4 555
Много хора ме обичат безрезервно, но единствено аз знам всичко за себе си.
Peace
И аз така. Нито майка ми, нито мъжът ми знаят всичко за мен.

# 38
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Дано хората пред които съм си изливала душата да не го използват срещу мен...   


o_fortuna  Stop дано  Grinning  Grinning  Grinning

# 39
  • Мнения: 871
Не съм фен някой да знае всичко за мен, камо ли мъжа ми Whistling Как после ще го уверя , че съм светица hahaha hahaha

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
Никой не знае всичко за мен...

# 41
  • Мнения: 54
Никой не знае всичко за мен...
Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 3 839
И защо да не ме обича, след като знае всичко за мен? Стига обаче да го разбере от мен самата, а не преиначено и хиперболизирано от някой "доброжелател". Даже мисля, че би ме почувствал много по-близка, ако му споделя всичко сама, отколкото ако се опитвам да поприкрия това или онова, което е неудобно. Никой не е съвършен, всеки има минало и постъпки в миналото (че и в настоящето), с които не се гордее. Това не означава, че трябва да ги крия като скелети в гардероба си, и да изграждам за себе си някаква захаросана представа у другия, която обаче не отговаря на това, което съм. Аз съм откровен човек, непринуден, и дори да се опитам да скрия или излъжа за нещо, ще ми проличи веднага. Затова и не намирам за нужно да го правя. Щом някой ме обича, ще приеме истината за мен, иначе ще се окаже, че обича несъществуваща личност. А и нали обичаме не "заради" , а "въпреки"...

# 43
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз си мислех за приятелите, не толкова за мъжете ни...  newsm78 Вие как ги обичате, ако знаете неща, които не одобрявате...

# 44
  • Мнения: 677
Ми приемам,че и те сигурно не одобряват много неща в мен..И така постигам хармония..
Що,ти да не си идеална и да търсиш себеподобни?

# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 3 839
Вие как ги обичате, ако знаете неща, които не одобрявате...

Аз пък не обичам хора, които се държат така, все едно никога нищо погрешно не са направили в живота си, и на всяка цена се стремят да търсят чуждото одобрение. Ако ми трябва човек, когото изцяло да одобрявам като постъпки и пр., може би трябва да обичам единствено собственото си огледално отражение, а сигурно дори и то не би се оказало достойно, защото и аз съм правела неща, с които не се гордея. Все пак само знанието за това, кой какво е извършил, почти никога не е достатъчно, за да направиш извода това лошо ли е, или не, необходимо е да знаеш много повече относно причините, средата, психическата нагласа и т.н. Защото винаги от чуждата камбанария се вижда различно.

# 47
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
То и аз незнам всичко за себе си, но се намират хора, които знаят доста за мен и това май не им пречи. Да ме обичат-божа работа, но мисля, че да.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 423
Майка ми беше един от тези хора, сега е мъжът ми - няма нещо, което да не знае за мен и ме обича много Peace

# 49
  • Варна
  • Мнения: 440
Така като се замисля... май само аз си знам всичко... newsm78

# 50
  • Мнения: 822
По-скоро бих казала,че точно хората,които знаят всичко или почти всичко за мен,ме обичат...За останалите съм необяснима...

# 51
  • Мнения: 1 153
Май няма такъв Rolling Eyes Sad

# 52
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Няма човек, който да знае абсолютно всичко за мен. Даже най-близките ми. Това мога да го заявя най-отговорно.

# 53
  • София
  • Мнения: 819
Да има такъв човек ,който знае всичко за мен , човек ,който нараних и въпреки това ме обича  Heart Eyes
И който се казва Фил, баща на Стела, и в момента пуши на терасата. Отивам при него да пушим заедно Heart Eyes

# 54
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами... На прима виста бих казала родителите ми, сестра ми, приятеля ми и най добрия ми приятел, но... Като цяло смятам че само с един човек от тях съм била до там откровена, че да знае всичко за мен. С останалите имам някаква степен на обвързаност, която все пак не позволява 100% откровеност. Има неща, които биха наранили всеки човек, ако ги разкажем, знаете. Затова с най добрия ми приятел споделям всичко, той не е обсързан с мен по никакъв начин, за да му пука. Иначе нещата, които засягат гореизброените те си ги знаят, а има и неща които никой не знае. Нормално е.

# 55
  • Мнения: 467
Моят прекрасен Мъж! Hug Heart Eyes
Леля ми. Майка ми също знаеше... Flowers Rose
Приятелката, титулувана като най-добра!

# 56
  • Мнения: 871
Аз си мислех за приятелите, не толкова за мъжете ни...  newsm78

Пак ша та обичам душо моя, дори и след тежки признания Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 1 481
Има само един човек, който знае всичко за мен. И ме обича. Не е мъж  Simple Smile
Предполагам, че голяма част от близките ми също биха ме обичали, ако знаеха всичко, но дали биха одобрили е друг въпрос.

# 58
  • Мнения: 1 775
Няма човек, който да знае абсолютно всичко за мен, а и не мисля, че е нужно. Искам част от мен да си е само са мен. Никога не мога да съм сигурна, че знам всичко за семейството и приятелите си, но знам много, никога не ги съдя и много ги обичам, както и те мен.

# 59
  • Мнения: 1 488
Аз си мислех за приятелите, не толкова за мъжете ни...  newsm78 Вие как ги обичате, ако знаете неща, които не одобрявате...

прощавам

Общи условия

Активация на акаунт