Сапуни "Тео"

  • 10 408
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 392
продавачките в хран стоки, ще почнат да мерят ли Mr. Green Laughing, мерят както едно време...царевичните пръчки с играчки и разни простотийки...Ако имаше човек позната в магазин, все се уреждаше с нещо по-тлъсто, а останалите клиенти на Царевичака ..лапаха шнолички Mr. Green

Българинът на всичко ще намери цаката. hahaha


с металотърсач ще стане най-лесно... Laughing
Хитро. Не съм се сетила. Но дали си заслужава инвестицията. Laughing

Само ако влезеш в склад с 200 000 сапуни "Тео". Laughing Иначе от магазин на магазин с металотърсача-  малко кофти. Peace

Не се интересувам от златни пръстени и ползваме само течни сапуни.
Стана ми интересно, каква е пак тази простотия.

# 31
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Поредният трик за да се продава нещо залежаващо до скоро!Не,че и аз не съм си купила такова сапунче  Joy децата си мият ръцете с него за да намерят заветното пръстенче

# 32
  • Мнения: 920
Поредният трик за да се продава нещо залежаващо до скоро!Не,че и аз не съм си купила такова сапунче  Joy децата си мият ръцете с него за да намерят заветното пръстенче

И в това има далавера. Децата по-честичко ще си мият ръцете, без да им се подвиква по 7 пъти Изми ли си ръцете.

# 33
  • Мнения: 1 520
Аз вчера купих, тъй и тъй купувам сапун за миене на ръцете. Смяням марките, лошо няма.
Пръстенче не намерих в първия естествено. То пръстена ли ще е в опаковката или листче, че го печелим.  Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 3 372
Аз вчера купих, тъй и тъй купувам сапун за миене на ръцете. Смяням марките, лошо няма.
Пръстенче не намерих в първия естествено. То пръстена ли ще е в опаковката или листче, че го печелим.  Twisted Evil
до колкото разбрах, пръстена трябва да е вътре в самия сапун излят и евентуално по някое време да се покаже отвътре докато си миеш ръцете Crazy

# 35
  • Sf
  • Мнения: 808
Течен сапун, да  newsm10
Отдавна съм се отказала от подобни зарибявки, рекламни кампании и промоции...

Само за пример ще ви дам в БИЛЛА има промоции на всеки ъгъл и Аквафреш бяха пуснали колие от истински перли веднъж и втори път сребърно колие с перличка и обеци с перли. В стъклена купа имаше късметчета, изтегляш си и на мен ми се падна: Успехи в работата  Mr. Green Условието е, разбира се, да си купиш пастата от 3.50 лв.

Затова на ТЕО ни най-малко очаквам да има златни пръстени във всеки трети сапун  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 920
То пръстена ли ще е в опаковката или листче, че го печелим.  Twisted Evil

Да беше си направила труда да прочетеш малко по-нагоре, щеше да видиш, че е ясно обяснено директно от производителя.

Течен сапун, да  newsm10
Отдавна съм се отказала от подобни зарибявки, рекламни кампании и промоции...

Само за пример ще ви дам в БИЛЛА има промоции на всеки ъгъл и Аквафреш бяха пуснали колие от истински перли веднъж и втори път сребърно колие с перличка и обеци с перли. В стъклена купа имаше късметчета, изтегляш си и на мен ми се падна: Успехи в работата  Mr. Green Условието е, разбира се, да си купиш пастата от 3.50 лв.

Затова на ТЕО ни най-малко очаквам да има златни пръстени във всеки трети сапун  Mr. Green

Аз откакто се борих със зъби и нокти за Мара отварячката, дадох и пари за препоръчано писмо, и така и не я добих, загубих вярата в доброто и в рекламните трикове.

# 37
  • Мнения: 1 111
ех,никой не се хвали със златна придобивка. Явно спечелилите не четат Бг-мама Laughing
 
а иначе да се запиша,че  и аз си взех такова сапунче,въпреки че уж съм скептик...
Ама много кофти ми мирише,бе...Хайде пръстен едва ли ще има,ама поне на миризма да го бяха докарали Confused

# 38
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз си купих 6 бр. в пакет ама нищо, и ина4е без томбола го ползвам мирише хубаво

# 39
  • Мнения: 4 308
И какво? Да вземе да ми се падне пръстенче и мъжа да пита от де е тоз нов златен пръстен?
А аз ще викам от Тео, от Тео  ooooh!
То е явно, че ще го купувам, ама се надявам да си е изпуснала някоя работничка някой по-масивен пръстен, че тоя ще да е някакъв нефелен.

# 40
  • Мнения: 11 607
Леле, каква промоция, какво чудо.......

Не я бях чувала....Споделете и други подобни промоции, ако обичате....

# 41
  • Мнения: 4 194
Аз го ползвам да си мия ръцете.От златен пръстен няма и следа. no

# 42
  • Мнения: 1 938
И какво? Да вземе да ми се падне пръстенче и мъжа да пита от де е тоз нов златен пръстен?
А аз ще викам от Тео, от Тео  ooooh!
То е явно, че ще го купувам, ама се надявам да си е изпуснала някоя работничка някой по-масивен пръстен, че тоя ще да е някакъв нефелен.
Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 4 194
А как се намира самия пръстен?Той в сапуна ли е?!?Да не го изтъркам случайно. #Crazy

# 44
  • Мнения: 1 111
абе той да ти се падне,пък едва ли ще го изтъркаш....все пак пръстенът уж  е златен, а не сапунен...

а иначе не ми  е ясно защо не четете  и по-напред,за да разберете за какво иде реч....

Общи условия

Активация на акаунт