"Орифлем" - тема за консултанти

  • 17 955
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 302
100БТ са незначителна подробност Joy
JoyАз 100БТ направих единствено преди 8-ми март когато колегите си заявиха подаръци за половинките си!

# 31
  • Мнения: 9 095
абе да ти кажа Теди,не са незначителна подробност,защото аз още си блъскам главата.В началото на моята регистрация направих 75 точки, а от там нататък до сега не съм слизала под 100 точки. И за каква като не мога да получавам подаръци. И като заговорих за подаръци,скоро не са пускали нищо за бизнеспрограмата май? Последно май декимври беше,получих комплект от Алое - гел за очи, балсама за устни и кремче.
А сега няма нищо.Дано Чашите да са хубави, че аз както обичам да пия много кафе и чай... Laughing

е как то всеки месец има бизнес програма newsm78, аз нали оттам си взех капсулките на 18.9

# 32
  • Мнения: 3 782
100БТ са незначителна подробност Joy
JoyАз 100БТ направих единствено преди 8-ми март когато колегите си заявиха подаръци за половинките си!
Не се притеснявай мила, сигурна съм,че ще успееш.Човек трябва да вярва в себе си! Stopа и ние сме с теб!Ако има с какво да помогнем сме насреща.Ти регистрирала ли си някого?Имаш ли група?

# 33
  • Мнения: 3 782
Да бе Теди, има ама мисълта ми е,че преди имаше програма,ако направиш над 150 точки ти дават нещо като подарък. Иначе и аз гледам да се възползва от намалените неща в бизнеспрограмта.Моите капсули също са купени така.

# 34
  • Мнения: 3 782
Някой да знае код на мостри на овлажняващия крем  /4633/?

# 35
  • Мнения: 302
100БТ са незначителна подробност Joy
JoyАз 100БТ направих единствено преди 8-ми март когато колегите си заявиха подаръци за половинките си!
Не се притеснявай мила, сигурна съм,че ще успееш.Човек трябва да вярва в себе си! Stopа и ние сме с теб!Ако има с какво да помогнем сме насреща.Ти регистрирала ли си някого?Имаш ли група?
Не!И честно да ти кажа аз въобще не гледам на Орифлейм като средство за печалба!Някой ден може и да реша да се занимавам по сериозно,но сега не - просто ми е интересно,а и харесвам тази козметика още от ученич. си години.

# 36
  • Мнения: 3 782
Ето,ти си решила Пуфа какво ще правиш, това е половината път, който си изминала, а аз съм сигурна,че нещата ще тръгнат.Човек трябва да бъде търпелив.  Simple SmileПък и дори и да ползваш козметиката само за себе си пак е добро решение.Аз също  половината от точките ги правя само от продукти за себе си и за семейството ни.

# 37
  • Мнения: 302
Някой да знае код на мостри на овлажняващия крем  /4633/?

А-а-аааа не в тази тема!В другата! Wink Hug

# 38
  • Мнения: 4 546
Всеки може да се откаже когато реши.
разбира се  Grinning а и може след време пак да ми дойде ентусиазма.  Grinning за сега си поръчвам само на мен или някой , ако иска нещо определено и се е сетил, че съм дистрибутор  Simple Smile и тъй като не се боря за точки ги давам на моята спонсорка - ето че е хубаво да си спонсор  Laughing
по-лесно е, ако имаш група, защото може да пускате комбинирана поръчка. и колкото повече са консултантите под теб и колкото по-активни са, толкова е по-лесно.

# 39
  • Мнения: 3 782
Всеки може да се откаже когато реши.
разбира се  Grinning а и може след време пак да ми дойде ентусиазма.  Grinning за сега си поръчвам само на мен или някой , ако иска нещо определено и се е сетил, че съм дистрибутор  Simple Smile и тъй като не се боря за точки ги давам на моята спонсорка - ето че е хубаво да си спонсор  Laughing
по-лесно е, ако имаш група, защото може да пускате комбинирана поръчка. и колкото повече са консултантите под теб и колкото по-активни са, толкова е по-лесно.
Това е истината, работата в екип тук е много важна.Да не кажа изключително важна!И могат да го разберат само хора,които имат групи,които усещат интереса на своите консултанти, които виждат техните емоции, техните амбиции. Моята директорка като идва в една от срещите направихме нещо подобно на терапия и всеки трябваше да каже какно очаква от тази своя дейност. Както обича да казва тя ОРИФЛЕЙМ Е СРЕДСТВО, А НЕ ЦЕЛ!!!

# 40
  • Мнения: 9 095
Да бе Теди, има ама мисълта ми е,че преди имаше програма,ако направиш над 150 точки ти дават нещо като подарък. Иначе и аз гледам да се възползва от намалените неща в бизнеспрограмта.Моите капсули също са купени така.
ахам, това май го нямаше отдавна, ама те и чашите са с пари, ти какво си мислиш Joy
Някой да знае код на мостри на овлажняващия крем  /4633/?

А-а-аааа не в тази тема!В другата! Wink Hug
за тази е иска мостри Blush

# 41
  • Мнения: 3 782
Аз знам,че де пращат 2.50 лв. всяка, а за да си я поръчаш трябват по 50 точки.
Това имам предвид,че преди имаше направо подаръци. Дано да ги върнат,че да има какво да ни стимулира.

# 42
  • Мнения: 9 095
аз като ги гледам, отдавна ни стимулират само на думи Crazy

# 43
  • Мнения: 243
Момичета, отскоро и аз съм консултант и имам един въпрос към вас. Дали има въобще мостри на стик коректорите? И ако има какъв им е кода за да си ги взема, че доста клиентки ме питат.
Благодаря ви предварително. Grinning

# 44
  • Мнения: 9 095
ако си забелязала на стик коректорите и на ФДТ имената са едни и същи, така че само на ФДТ вземаш мостра, коректорите нямат, гледат оттам и поръчват и двете Party

Общи условия

Активация на акаунт