Билката на д-р Лозанов

  • 27 451
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 74
 PeaceТочно така Peace
Подкрепям

# 61
  • Мнения: 1 095
Мечтата ми не е да стана 50 кг,но поне 60 да съм , а не сегашните 85 Sad
Помогни ми, какви изследвания да си пусна?  bouquet

# 62
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мечтата ми не е да стана 50 кг,но поне 60 да съм , а не сегашните 85 Sad
Помогни ми, какви изследвания да си пусна?  bouquet
Обърни се към личния си лекар-провери си захарта и хормоните-но най добре е с направление,защото пакета за хормони е около 150 лева,има тема за тези момичета ,които имат нарушения на хормоните -прочети я ще ти е полезна информацията.Ще следя с интерес как вървят нещата при теб. Rolling Eyes

# 63
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Темата е;Отслабване при здравословен проблем.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 840
Дороти, просто в пубертета, когато се формират много важни неща в човешкия организъм, си пила хормони, които са допринесли за напълняването ти.
Факт е, че ако това се случи в този период, тялото закодира тази информация и просто цял живот все ще си на диети.
Но това далеч не означава, че имаш хормонални нарушения.Просто тялото ти е възприело по-високите килограми.Естествено, че можеш да отслабнеш, просто при тебе ще е по-трудно отколкото при тези,които в детска възраст и през пубертета са били слаби.
Ако говорим за сериозни хормонални проблеми, при които се дебелее, там са хормоните на щитовидната жлеза, надбъбречните.При хиперкортизолизъм обаче има ясно изразени лилави стрии, които не са от надебеляване, а се появяват ей така.Аз лично мисля,че нямаш хормонални проблеми.Просто при тебе ще е по-трудно да свалиш, но можеш.Ако сваляш от диети, хормоните ти са в ред.

# 65
  • Мнения: 1 064
Имам сериозни съмнения относно хигиената при приготвяне и разфасоване на този елексир. Колежки получиха от него в доста замазани и овехтели пластмасови шишета...

# 66
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Имам сериозни съмнения относно хигиената при приготвяне и разфасоване на този елексир. Колежки получиха от него в доста замазани и овехтели пластмасови шишета...
Да права си,шишетата не ги взима от производствен цех ,а ги събира. Peace

# 67
  • Мнения: 74
Уффф, гадно!!! Sick

# 68
  • Мнения: 1 095
моята бутилка е нова и чиста,откъдето и да я погледнеш  smile3534

# 69
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Охо...не се отказваме! LaughingПробва ли го вече? Laughing

# 70
  • Мнения: 1 095
Да пробвах я, даже я консумирам. Simple Smile
наистина е горчилка,но има резултат,вече съм свалила 2 кг  newsm10 newsm44

# 71
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,че ти колко време я пиеш!От вчера до днес ли 2 килограма,или пропусна да кажеш ,че започваш да я пиеш?

# 72
  • Мнения: 1 095
Пропуснах да ви информирам кога я започнах.
Мисля,че беше на 9.05

# 73
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Това е друго нещо! Laughing

# 74
  • Мнения: 1 095
извинете ,че спамя темата,но искам да кажа на БАРБИ да си изчисти пощата за лични съощения,че не мога да и пиша

Общи условия

Активация на акаунт