Точкова диета за сериозни мами и девойки 2

  • 40 619
  • 353
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 453
Запис. От утре запо4вам и аз.Преди да родя я пробвах и останах много доволна от резултата

Колко свали тогава?Аз да си кажа също съм супер доволна от нея.За месец свалих 7 кг Laughing Сега се замислям да си я подхвана отново Laughing

# 226
  • Мнения: 3 314
Ами за една седмица 3кг.  newsm44  (през това време съм си похапвала и сладки не6та  Blush ) затова много ми харесва тази диета - няма ограни4ения и въпреки това отслабва6.
Препоръ4вам ви по време на тази диета да пиете зелен 4аи по 5 4а6ки на ден без захар  Peace   Успех на вси4ки   bouquet  ( Крисси много малко си свалила ???)

# 227
  • Мнения: 3 453
Ами за една седмица 3кг.  newsm44  (през това време съм си похапвала и сладки не6та  Blush ) затова много ми харесва тази диета - няма ограни4ения и въпреки това отслабва6.
Препоръ4вам ви по време на тази диета да пиете зелен 4аи по 5 4а6ки на ден без захар  Peace   Успех на вси4ки   bouquet  ( Крисси много малко си свалила ???)

Зависи какво разбираш под малкоАко човек е  80кг може и 10 да свали и 15 даже Laughing Въпроса е, че няма да сваляш всяка седмица по 3кг, аз първата седмица свалих 4 Laughing Laughing Laughing така че  съм много доволна Wink

# 228
  • Мнения: 3 314


Зависи какво разбираш под малкоАко човек е  80кг може и 10 да свали и 15 даже Laughing Въпроса е, че няма да сваляш всяка седмица по 3кг, аз първата седмица свалих 4 Laughing Laughing Laughing така че  съм много доволна Wink
    Права си     Peace   

# 229
  • Мнения: 3 453
Добро утро  bouquet От днес се връщам на любимата ми диета-а ето я и нея Laughing Стани, само двете ли сме за сега? newsm78

Хубав ден  bouquet

# 230
  • Мнения: 2 039
Айде и аз да се запиша   bouquet

# 231
  • Мнения: 187
 HugА-ХА иска ти се да сте двете Grinning,накъде без мен Mr. Greenвключвам се, защото не издържам повече с това тъпкане на масло и сметана,ВМ-НВД е много хубав режим,но смятам, че зимата ще е по- подходяща за прилагането му.  bouquet

# 232
  • Мнения: 3 453
Ейййййй как се радвам, че се увеличаваме Laughing  bouquet Лей и Пешони, хайде моля споделете с какво се храните днес?Аз съм на красатвиза с кашкавал и шунка, но се чудя за вечерята, та събирам идейки Laughing

# 233
  • Мнения: 4 176
Аз я бях почнала, ноя зарязах. Много нездравословна ми се видя. Резултат има определено, обач за мене  по-важно здравето. Успех на всички!

# 234
  • Мнения: 3 453
Аз я бях почнала, ноя зарязах. Много нездравословна ми се видя. Резултат има определено, обач за мене  по-важно здравето. Успех на всички!

В какъв смисъл нездравословна?За мен например нездравословна е Плодове и чай, защото си съсипваме организма от глад, ама при тази не виждам кое и затова се вълнувам от твоите впечатления?Как ти се отрази на здравето?

# 235
  • Мнения: 4 176
МИ много млечни и меса. Плодовете до колкото си спомням бяха на минимум. Изобщо всичко мазнотии няха нула или малко точни. Не е за мен това. Иначе резултат има.
Ми не ми се вижда здравословно да ям повече меса и мазно от плодове и салати.

а домат = 4 товни
1 морков= 4 точки, а 1 пържола СВИНСКА 0 точки.
1 кайсия е 5 точки.
100 гр. череши 8 тчоки.
ми аз от шепа плодове правя 20 точки.

# 236
  • Мнения: 3 314
За обяд - 2 яйца(варени)  , 2 домата и сирене. А за ве4еря не знам -давайте идеи

# 237
  • Мнения: 3 453
Аз снощи ядох яйца на очи Laughing за вечеря трябва да имаме някоя мвръвка и салтка евентуално.. newsm78

# 238
  • Мнения: 2 039
Сутринта:
2 сухара, пастет, домат,маслинка, гъбки, люта чушка(всичко това много по малко, разбита се)
чай

Обед:
суджук, салчичон,люта чушка
 
Смаях ли ви,а  Embarassed Mr. Green Crazy

# 239
  • Мнения: 3 314
А за ве4еря   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт