Отговори
# 60
  • Мнения: 1 120
АЗ пък много обичам. Особено на масаж - като пропусна някоя седмица да отида и се чувствам някак схваната.

това е единствената процедура,която мога да търпя с часове  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 234
Не обичам да ходя.И на мен ми дотягат превзетите разговори.Не стига че постоянно някой се хвали къде е ходил,какво  е правил,какво е купил(което слабо ме касае)ами и аз трябва да съм една миличка,любезна.....  smile3506Фризьорката ми на всичкото отгоре е мнооогоо приказлива-разказва ми "житие и страдание" на поне 10 човека,което ми действа адски натоварващо smile3515.Напоследък за капак на всичко ме подстригва ужасно smile3511 и започнах да ходя при друг.Мислих при нея да ходя само за боядисване,ама какво да и кажа като ме пита защо не искам да ме подстригва?От 2 месеца се чудя какво да правя. newsm78

# 62
  • Русе
  • Мнения: 511
Зависи колко често ходя. Напоследък се случва доста рядко, така че ми е приятно!

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ОБОЖАВАМ да ходя на фризьор и всякакви други козметични процедури...много ми харесва... Heart Eyes а иначе и аз мразя досадните разговори и просто не ги водя...хората са ме усетили и не ме занимават с глупости... Crazy
а за shopping-a...просто ми е мания  Blush  bouquet Peace

# 64
  • Мнения: 1 432
ДА! Категори4но.Обожавам  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 17 410
Не ми е приятно. Във фризьорския салон винаги ми премиват косата, налага се в къщи пак да я мия  Това, в комбинация с чакането и слушането на празни приказки ме изнервя. Козметичните процедури също едва изтрайвам- като продължителност имам предвид.
Мога да търпя единствено масаж, но ходя много рядко

# 66
  • Мнения: 5 317
за работя в салони по мое мнение на болшинството им е приятно.намен ли4но не ми е много приятно да вися.

# 67
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Много мразя да се налага да завързвам разговор с козметичката/маникюристката/фризьорката. Не мога да търпя празни приказки, в България това много ме натоварва, вместо да ме отпуска. За щастие тук (в Щатите) това е сведено до минимум. Ходя на маникюр/педикюр при корейките (можеш да си носиш собствени принадлежности, ако се притесняваш за хигиена), иначе те мелят, ама не знам какво, сигурно за клиентите нещо, не ми пука като не ги разбирам. На козметик и масаж е рядко, там ми става досадно, но не е толкова страшно.
По косата много обичам да ме пипат, затова на фризьор обичам.
Мразя да ходя по магазини, обичам да пазарувам онлайн.
Така че, Бубе, разбирам те донякъде.

# 68
  • Мнения: 5 299
Аз работя на такова място вече месец, и мога да кажа, че направо не мога да се нарадвам. Mr. Green Heart Eyes

# 69
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Да, досадничко си е. Особено като си запазил час, а като отидеш чакаш още... Rolling Eyes Глупави коментари на клиентките, абе, всичко сте го казали по-нагоре, да не се повтарям.  Crazy

Бубе, къде ходи на почистване, доволна ли си? Ако искаш на лични.

# 70
  • София
  • Мнения: 7 167
При козметичката откарвам към 2 часа и не ми е чак толкова неприятно,обаче при фризьорката направо се отвисявам-по 4 часа минимум  Confused.Говорим си ,чета списания ,но време не минава ,а и как мирише от боите ,незнам фризьорките как издържат на такава тежка миризма всеки божи ден  Sick.

# 71
  • Мнения: 2 936
досадно ми е ... Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 2 407
Когато си правя кичури изкрейзвам направо, но като цяло ми харесва и ми е приятно.

# 73
  • Мнения: 5 622
Да, досадничко си е. Особено като си запазил час, а като отидеш чакаш още... Rolling Eyes Глупави коментари на клиентките, абе, всичко сте го казали по-нагоре, да не се повтарям.  Crazy

Бубе, къде ходи на почистване, доволна ли си? Ако искаш на лични.

В Ейнджъл фейс ходя. Доволна съм, да. МНого. Само дето ми е адска досада и накрая като си тръгвам направо подхвърчам от кеф..И на масаж бях там последно, час и 10 минути..Егати кефа, но....въпреки това едва изтраях..Иначе масажистката беше страшно добра, размаза ме направо, пак там ще отида следващият път(имат и още една кабина за масаж, тоест това, което аз търсих, така че да можем да ходим двамата с мъжа ми едновременно  Peace)

# 74

Общи условия

Активация на акаунт