Найл - арт конкурс ІV -

  • 8 990
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
И аз дадох глас  Grinning

п.п- извинявам се за отклонението, но някои от моделите не отговорят на условията за конкурса....  Wink

Кои според теб?

Тук ли да отговоря, или на ЛС?  newsm78

# 16
  • Мнения: 5 299
Моделите, които нямат задължителен елемент, но мисля, че това трябваше да бъде уточнено в темата за Нейл арт-а, защото аз така или иначе в крайна сметка не разбрах дали изобщо има задължителен елемент, макар че АЗ го предложих. Wink

# 17
# 18
  • Мнения: 7 723
Моделите, които нямат задължителен елемент- да.  Wink
Та нали точно този елемент гарантира, че моделите са правени именно за конкурса, или бъркам?  newsm78

# 19
  • Мнения: 5 299
Моделите, които нямат задължителен елемент- да.  Wink
Та нали точно този елемент гарантира, че моделите са правени именно за конкурса, или бъркам?  newsm78
Е, като разбереш накрая авторите, няма да имаш никакви съмнения повярвай ми. Flutter

# 20
  • Мнения: 7 723
Бейб, не ме разбираш правилно.
Нямам съмнения, просто ми е интересно защо?

# 21
  • Мнения: 455
И аз гласувах!   Hug  Всички са много красиви!   Hug

# 22
  • Мнения: 1 424
Гласувах  Peace

# 23
  • Мнения: 11 547
И аз гласувах-харесаха ми първият и последният модел. Laughing

# 24
  • Мнения: 6 155
Гласувах за 4 и 5.
5 не ми се връзва много с роклите, но пък ми харесва невероятно.  Heart Eyes
4 е много ефектно.

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Момичета, сега ще ви обясня за задължителният елемент защото аз съм виновна като организатор, че на някой снимки той не присъства. И трите момичета итъкнаха причини за липсата на задължителния елемент, които аз приех за достоверни и всички те са все жени, които не биха ни подвели с крадени снимки, а ако не бях публикувала снимките им щеше да има 6 бройки само така, че нямаше как да не направя компромис Rolling Eyes

# 26
# 27
# 28
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ето ме и мен в 04:12 сутринта след купона!!!

Моля да бъда извинена, че пропуснах да сложа номера пред всяка снимка!! Грешката е оправена, дано не е била фатална, но много бързах да излизам.... newsm68 newsm35

# 29
  • Мнения: 1 241
и аз гласувах
супер са всичките Peace

Общи условия

Активация на акаунт