Music Idol-7

  • 5 553
  • 194
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 908
За визия и поведение си права,ама не и за глас-и аз имам глас и съм пяла в хор-но не ставам за айдъл Peace

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Невена, Стефан и Илияна.

Ред е на Кремена да си ходи.

Дали някой ще замести Слави? Другите шоута май журито е от трима, но все пак...

# 17
  • Мнения: 9 903
За визия и поведение си права,ама не и за глас-и аз имам глас и съм пяла в хор-но не ставам за айдъл Peace
добре, пиле Simple Smile под глас, имах предвид ГЛАС. Та такива гласове с големи букви всички в шоуто имат.
Не е важно коя от нас е права, не се надцакваме, обсъждаме си ги лекичко.

# 18
  • Мнения: 1 629
Само Преслава не ме кефи. Кремито е малко дете, ще се научи, има нещо в нея. Другите са страхотни, много талантливи деца, желая им успех. На всички.

ПП Гласувах за Теодор, пристрастно, според избора на песни. Grinning

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ох, за малко да изпусна темата  Twisted Evil

Не мога да реша още
Двоумя се между Теодор и Красимира засега  Rolling Eyes

За другите сега няма да говоря - ще си чеша клавиатурата по-нататък Wink

# 20
# 21
  • Canada
  • Мнения: 277
Невена и Стефан Peace

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пламен има типичното поведение за звезда. Направи ми впечатление в петък, с претенциите и тн. Съгласна съм че шалчето беше передастко, между другото. Невена е страхотна певица. Който и от двамата да спечели, ще се радвам.

# 23
  • Мнения: 4 392
Аз все не мога да го изгледам от началото до край това предаване ooooh!, но откакто чух изпълнението на Теодор на последния концерт, а и след като някой пусна авторското му парче в предишната тема(Сигурно вече над сто пъти го завъртях Peace), той ми е фаворит. Peace
Пуснах два есемеса за него миналия път.  Peace
Кремена да си ходи. Малка е още. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 273
Преслва Peace

# 25
  • Мнения: 4 555
Според мен най-добри са Невена, Теодор, Стефан и Пламен. Който и от тях да спечели, все ще си е заслужил.
Другите ми се струват малко или много не на тяхното ниво и трябва да си тръгнат, независимо в какъв ред. Макар че предпочитам редът на тръгване да е:
1. Кремена
2. Преслава
3. Красимира
4. Илияна

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Харесват ми Невена и Преслава от момичета.  Peace
Теодор и Стефан от момчетата.  Peace

Да си ходят:
1. Кремена (макар че има по- голяма поддръжка май от другата градска  Wink- Преслава)
2. Илияна
3. Красимира

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Аз все не мога да го изгледам от началото до край това предаване ooooh!, но откакто чух изпълнението на Теодор на последния концерт, а и след като някой пусна авторското му парче в предишната тема(Сигурно вече над сто пъти го завъртях Peace), той ми е фаворит. Peace
Пуснах два есемеса за него миналия път.  Peace
Кремена да си ходи. Малка е още. Mr. Green

И на мен той ми е фаворитът, но и на Красимира харесвам гласа.

Другите: За мен без ред трябва да си отидат Илияна и Преслава
След това ако ги последват Невена, Кремена и Пламен ще съм много доволна Wink
Достойни за финалисти за мен са Теодор, Стефан /макар и малко още трябва да поработят над фейса/ и Красимира.

# 28
# 29
  • Мнения: 1 735
Теодор ми е фаворит за айдъл. Hug

Аз пуснах авторското му парче. - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180714.340

Общи условия

Активация на акаунт