"Johnson's Holiday Skin Body Lotion" vs "Dove Summer Glow"

  • 7 288
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
Ползвала съм този на Джонсън и въпреки че съм доста светла за една седмица придобих много приятен и равномерен тен, но задължително преди всяко нанясане си правих пилинг на цялото тяло. На петна станах когато спрях да мажа и почна да се изтърква. Не ми е цапал дрехи, но пък кожата ми миришеше наистина странно, незнам какво слагат вътре?? Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 4 493
Ползвала съм този на Джонсън и въпреки че съм доста светла за една седмица придобих много приятен и равномерен тен, но задължително преди всяко нанясане си правих пилинг на цялото тяло. На петна станах когато спрях да мажа и почна да се изтърква. Не ми е цапал дрехи, но пък кожата ми миришеше наистина странно, незнам какво слагат вътре?? Thinking
А кога се мажеше - сутрин или вечер и по колко време след това не си обличаш дрехите за да не се боядисат???

# 17
  • Мнения: 11 007
Ползвала съм на Johnson's и съм доволна.
Не цапа дрехите, обличах се веднага след намазване.

# 18
  • Мнения: 6 958
опция 3  Peace

# 19
  • Мнения: 211
Аз имам първото за по-светла кожа. Тялото става хубаво, макар че аз го ползвах доста кратко, защото ръцете ми станаха на петна. По-точно между пръстите  в сгъвките стана жълтеникаво . И никак не ми хареса. Първо се изхитрих и карах мъжа ми да ме маже , но нещо ме домързя . Ако някой знае как да се избегне този "ефект" моля споделете!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 294
Препоръ4вали сами на Дав.
Не съм ги ползвала, но са ми препоръчали  ДАВ

# 21
  • Мнения: 2 677
Dove Summer Glow. Козметиката на Johnson не ми допада никак.

# 22
Нито едно от двете Naughty
Ползвала съм ги и изобщо не съм доволна Crossing Arms

# 23
# 24
  • Мнения: 134
dioni, мажех се един път на ден след пилинг и къпане - вечер, за да мога след това да си постоя както майка ме е родила, не смеех да рискувам да се облека. Изчаквах да попие /4-5 минути/ преди да си сложа бельото и пижамата. Стана наистина много равномерен, все пак се контех за сватбата  Blush  Миризмата си заслужаваше, на снимките изглеждам така, все едно съм се върнала от Карибите  hahaha /иска ми се!/

tanitka, в началото и на мен ми се цапаха много ръцете, изглеждах като да съм белила орехи  Grinning  Оказа се, че ръцете трябва да се измиват веднага след като се намажеш, иначе няма изчистване в продължение на няколко дни.

# 25
  • Мнения: 1 236
Аз ползвам този на Нивея за по-тъмен "загар",доволна съм много,а и не мирише така неприятно като Джонсъна...

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
А новите които има на ГАРНИЕ????
Някой ползвал ли ги е???
Има ли мнения за тях???

# 27
  • София
  • Мнения: 4 493
Четох реклама и на НИВЕЯ - някой ползвал ли го е - рекламата е че хем стяга кожата, хем чернееш  newsm78
Много добре звучи, ама истина ли е  Rolling Eyes
Споделете???

# 28
  • Мнения: 3 447
Миналата година ползвах Dove, доволна съм.

# 29
  • Мнения: 14 493
и мен ме интересува за Гарние, сори че не е по темата но на гарние има и крем за лице, а тези нямат. тялото ти черно пък лицето бяло?!?

Общи условия

Активация на акаунт