Дайте впечатления от Априлци(и Чифлик), моля

  • 11 167
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 202
Хотел Априлци
гр. Априлци
кв. Ново село ул. Чуклата 7 п.к. 5641
тел.: +359 6958 2191
факс: +359 6958 2181
моб: +359 888 343434

Имаха хубав сайт, но напоследък не работи  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 5 622
Благодаря. От Априлци ми казаха, че сега цените са следните(за който се интересува) обикновена двойна стая 48 лв, реновирана 64  Peace

# 17
  • Мнения: 4 202
Благодаря. От Априлци ми казаха, че сега цените са следните(за който се интересува) обикновена двойна стая 48 лв, реновирана 64  Peace

Ако ще ходите там не се лъжете с обикновена стая,кофти са, реновираните са супер, то и по цената си личи де.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
И дума няма за сравнение между реновираните и старите стаи. Това за най-удобното легло за новите стаи ставаше въпрос. Laughing
Аз си мислех, че вече всичките са ги ремонтирали newsm78
Малко офф- след като бяхме в х-л Априлци, отпътувахме за Рибарица. Там има хотел Рибарица, който е на същите собственици, поради което и се натресохме. Настанихме се и тръгнахме по табелите да търсим Открит басейн с бар. Е, няма го и го няма. Питахме на рецепцията - А, да, табели има (още на рекламата на пътя), но още не сме почнали да копаем Shocked Стаята ни беше точно върху механата, тя работи до 23 ч. Такъв купон ни тресе до към 4-5 сутринта #Crazy
Така че приятно изкарване в Априлци, но гледайте да не се объркате за Рибарица, ако решите да шавнете из региона Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 622
Имате ли представа дали за хотел Априлци искат предварително да се плати или да им се преведе капаро?И не само за Априлци питам, ами и за хотел Дива в Чифлик, също....  Thinking

Който е ходил, моля да сподели  Praynig

# 20
  • Мнения: 2 108
Имате ли представа дали за хотел Априлци искат предварително да се плати или да им се преведе капаро?И не само за Априлци питам, ами и за хотел Дива в Чифлик, също....  Thinking

Който е ходил, моля да сподели  Praynig
За Априлци незнам. В Дива, когато правих резервация искаха предварително плащане на 1 нощувка.
Вчера се върнахме от Чифлик. Имам хубави впечатления. Бяхме във  Веника Палас. Работеха и вътрешния и външния басейн. Около 33-34 градуса е водата и в двата. Страхотна кухня в ресторанта-разнообразно меню, бързо и любезно обслужване. Двойните стаи са много големи и хубави. Апартаментите също. Има някой недовършени неща по хотела-паркинг, част от двора и т.н.,но като цяло е много хубаво. Препоръчвам ви го.

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 13:41 от Наоми

# 21
  • Мнения: 1 101
Чувала съм много добри отзиви за хотел "Панорама" http://www.balkania.org/bg/adds/hotels/hotel5.html
Не ти препоръчвам хотел "Мара Гидик" в Априлци.  Направиха ми много лошо впечатление с това, че предлагат единствено пакет от 3 нощувки, освен това трябваше да им преведем половината сума по банков път. Навихме се на тоя вариант и направихме резервация в хотела месец по-рано. След като преведохме парите, след няколко дни се наложи да откажем резервацията, тъй като мъжът ми трябваше да замине в командировка. В продължение на няколко дни се опитвахме да се свържем с хотела, за да ни върнат парите. Те, от своя страна или не ни вдигаха телефона, като се налагаше да звъним от други номера, или пък ако се свържехме с тях, нямаше нито счетоводител, нито управител, който да ни разреши проблема. Както и да е, най-накрая ни върнаха парите, като си удържаха 20 лв. за превода  #2gunfire
 

# 22
  • Мнения: 5 622
На мен от сайтовете в нета, най-ми хареса хотел Априлци(обновените стаи)..дано наистина е читаво..
А можете ли да ми кажете къде по тези места да се/да не се храним?

Някакви препоръки?


Относно Чифлик и хотел Веника палас, на мен ми се иска да сме там, но в момента стаите са по 80 лв, а тогава ще са около 100, вече твърде скъпо ми идва  Stop  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 793
Препоръчвам хотел Панорама в Априлци има детски кът и място за игра  PeaceСтаите с нищо не се отличават от хотел Априлци и са по- евтини. Разликата между двата/ освен басейна, които доколкото съм запозната ще има и в Панорама,започнали са да го правят/ е в кухнята. В х-л Априлци е по- богато менюто и през уикенда, правят чеверме   chef и в двата хотела храната е много вкусна. Гледката от Панорама обаче е несравнима  Peace За местата за ядене в Априлци в средната махала една кръчма на центъра, всичко става много бързо и е вкусно. Ако ще обикаляте препоръчвам с две ръце кръчмата на Черни Осъм на центъра, там където е природонаучния музей има страхотни работи там Peace 

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Защо не проверите как са цените в х-л Веника (не Веника Палас). Той е точно до новия хотел Веника Палас. На същите собственици е. Има и външен басейн с топла минерална вода. Цените при всички положения ще са по-ниски отколкото във Веника Палас.
Ние бяхме там декември месец, стаите са хубави, кухнята в ресторанта беше добра, а цените мисля, че са прилични.  Peace

# 25
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
В 2-те Веники са еднакви, но и аз препоръчвам единствено там - кухня-перфектна, хотел-супер, басейн-нямам думи.в новия има малко повечко неща в менюто- аз съм пробвала доста от нещата-не отивам на друго място!да не отидете в новия х-л Балкан/зад веника/ - самия х-л е хубав, но от кухнята още ми се повдига.Впечатленията ми са от току-що отминалите празници. Май и около 24 май ще пробваме да отидем, щото с местата е проблем.х-л Чифлик също е много хубав като леглова база. ресторанта не струва, но веника е на 50 метра...Цената на нощувката там е 50 лв. Ние бяхме с малко дете, което спа м/у нас и сложиха + легло за баткото без доплащане.превежда се навсякъде поне една трета от сумата.

# 26
  • Мнения: 2 768
И аз препоръчвам х-л Панорама, останах приятно изненадана празниците по 1 май.
Стаите са хубави, персонала много любезен, в ресторанта готвят вкусно. Е, само обслужването куца, ама то по този край е така, 2 сервитьорки за целия ресторант. Но пък не вярвам когато сте вие да е навалица, така че няма да имате проблем!

Преимуществото на Панорама пред Априлци е в къта за деца - красива сенчеста полянка с люлки, пързалка и пейки. Четеш си книжката а децата играят... разкош! Няма никакви опасни места, както е в х-л Априлци. Басейна е изнесен на друго място, така, че нямаш грижи постоянно да дебнеш да не се пльосне детето. Нямам представа, обаче, дали юни ще е завършен?

# 27
  • Мнения: 5 622
Обадих се и в хотел Панорама, но и там не си знаят още цените за юни, защото очакват да отворят басейна тогава и предполагат, че цените ще се променят  Rolling Eyes


Кажете ми нещо за хотел Дива, в Чифлик.....

Двойна стая в коя част да резервирам?Има ли там нови и по-хубави стаи и къде са те? Посъветвайте ме нещо..Тези дни се надявам да има повече яснота по въпроса с цените и да мога да направя резервации и на двете места- Чифлик и Априлци  Peace

# 28
  • Мнения: 5 622
Последно инфо за Панорама- сега двойна стая е 50 лв, юни ще е 60. В Априлци цените сега на реновираните 64 лв, през юни цените започват от 80 лв за през седмицата...

Ясно е, че ще сме в Панорама. НЯмам излишни пари  Crossing Arms

Ако някой има нещо да добави или да посъветва, да заповяда  Peace

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
Аз също препоръчвам Панорама.Много е удобен,обещаха да завършат басейна за юли месец.Гледката е по-добра от Мара Гидик,защото Панорама е над него.Ако сте решили да посетите Троянския манастир горещо препоръчвам да продължите до Бели Осъм.Там,в центъра се намира механа Колибито.Е те такова иедене нема!!! WinkТова е най-прекрасната кръчма на света!!!Колкото народ е отишъл,все доволен е оставал.

Общи условия

Активация на акаунт