"Дневникът 11" - да отслабнем всички заедно

  • 16 275
  • 583
  •   1
Отговори
# 480
  • Universe
  • Мнения: 1 556
ЧЕСТИТО, АСЯ!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 481
  • Мнения: 3 336
Мацки, лоши новини Cry Върнах си началните килца и то от нищо оределено #Crazy Възможно ли е от яко натоварване във фитнеса за 1 ден да стана от 65,8 на 67 кила #Cussing out И да ги задържа 2 дни все толкова? Имам яка мускулна треска, но пък чак толкова да са ми набъбнали мускулите Stop Иначе не вечерям почти нищо, снощи една круша съм яла, по дяволите #2gunfire

Направо не знам какво да мисля Cry

# 482
  • Мнения: 6 461
Мацки, лоши новини Cry Върнах си началните килца и то от нищо оределено #Crazy Възможно ли е от яко натоварване във фитнеса за 1 ден да стана от 65,8 на 67 кила #Cussing out И да ги задържа 2 дни все толкова? Имам яка ..............................
Сигурна ли си ,
че кантара е в час? Thinking

# 483
  • Мнения: 3 336
Мацки, лоши новини Cry Върнах си началните килца и то от нищо оределено #Crazy Възможно ли е от яко натоварване във фитнеса за 1 ден да стана от 65,8 на 67 кила #Cussing out И да ги задържа 2 дни все толкова? Имам яка ..............................
Сигурна ли си ,
че кантара е в час? Thinking


Да, за съжаление Rolling Eyes От години все на него се меря и онзи ден си направих справка с този във фитнеса, показваха едно и също Cry

# 484
  • Мнения: 6 461
Мацки, лоши новини Cry Върнах си началните килца и то от нищо оределено #Crazy Възможно ли е от яко натоварване във фитнеса за 1 ден да стана от 65,8 на 67 кила #Cussing out И да ги задържа 2 дни все толкова? Имам яка ..............................
Сигурна ли си ,
че кантара е в час? Thinking


Да, за съжаление Rolling Eyes От години все на него се меря и онзи ден си направих справка с този във фитнеса, показваха едно и също Cry
Ами след като не си прекалила с искушенията ...направо се чудя от къде може да е  Thinking

# 485
  • Мнения: 3 336
Мацки, лоши новини Cry Върнах си началните килца и то от нищо оределено #Crazy Възможно ли е от яко натоварване във фитнеса за 1 ден да стана от 65,8 на 67 кила #Cussing out И да ги задържа 2 дни все толкова? Имам яка ..............................
Сигурна ли си ,
че кантара е в час? Thinking


Да, за съжаление Rolling Eyes От години все на него се меря и онзи ден си направих справка с този във фитнеса, показваха едно и също Cry
Ами след като не си прекалила с искушенията ...направо се чудя от къде може да е  Thinking

И аз това се чудя Sick

# 486
  • Мнения: 6 461
Ами след като не си прекалила с искушенията ...направо се чудя от къде може да е  Thinking

И аз това се чудя Sick
Правиш ли някаква диета в момента.?

# 487
  • Мнения: 1 416
добро утро милички сладурки не съм мръднала и грам от миналата седмица но продължавам на пред а така ми се иска кантара да мръдне на долу и да преместя линииката поне с 1 кило на долу желая усмихнат ден на всички и по малко килца утре в табличката newsm03 newsm03 newsm03 newsm03 newsm03 newsm03 newsm03

# 488
  • София
  • Мнения: 3 755
Привет момичета
Влизам да дам мерките, че утре може и да нямам време/нали имам рожден ден Rolling Eyes/
стари    нови
53кг      52кг
97см      96см - ханш  -1 Laughing
73см      73см - талия
79см      79см - бюст  Laughing
57см      56см - бедро -1 Laughing Laughing Laughing Laughing
Приятен ден на всички ви Hug
         

# 489
  • Мнения: 3 336
Ами след като не си прекалила с искушенията ...направо се чудя от къде може да е  Thinking

И аз това се чудя Sick
Правиш ли някаква диета в момента.?

Нищо конкретно, но се ограничавам, сутрин или хапвам кисело мляко или дояждам на децата попарата - 4-5 лъжици, на обяд гледам да хапна стабилно - месо плюс зеленчуци обикновено, вечер нещо леко - кисело мляко или плод. Пия по 1 кафе със захар дневно и понякога по 1 фреш.

2-3 пъти седмично спортувам и 2-3 пъти взимам по 2 часа целутрон.

Сутрин пия на гладно Инхуа, вечер като си лягам пия Зарсена на доктор Тошков. Мажа се с антицелулитен крем. Понякога след обяд пия и по 2 таблетки против целулит на доктор Тошков.

Инхуата първия ден я пих 2 пъти и през нощта получих разстройство плюс повръщане, така че я пия само веднъж дневно - сутрин, за да на ми се гади /ако е било от това/.

# 490
  • Мнения: 2 099
Добро утро на всички,
Аз закръглих на 60, още 1кг. и минавам към 5-ките. Grinning Joy Grinning   

# 491
  • Мнения: 3 336
Стари:
Бюст 91
Талия 82
Ханш 101
Бедро 54

Нови:
бюст 90 - 1 см
талия 81 - 1 см
ханш 99,5 - 1,5 см
бедро 58 + 4 см newsm78

Странна работа, уж се върнах на старите килца, а пък малка разлика все пак има, лошото е ,че съм качила на бедро ooooh!

# 492
  • Мнения: 1 424
Добро утро, дневничета  Hug
Тази сутрин отново съм 53кг... това постоянно 52-53кг ще ме побъркааа  #Crazy  Но пък мерките са ми трайно надолу  bowuu утре ще давам за таблицата, може утре да съм 52кг по някакво чудо  Crazy
Днес мисля да изкарам на ябълки, Активия и течности  Peace
mimival малко остава до 5-ките бравооо  Hug
mishlentze и аз не знам от какво се е получило това кг нагоре  newsm78 Може да е плаващо, като при мен  Peace  Но това с мерките,особено в бедро +4см  Shocked е необяснимо  Shocked Да не задържаш вода? ПМС?
vnd поздравления за минусите при мерките   bouquet
Ася,честито   bouquet   bouquet   bouquet

# 493
  • Мнения: 685
Здравейте момичета!   bouquet
Аз пак да отчета минус "- 800 гр." и заковах 82.0  Party клонящо към 81.9  Laughing важното е, че съм адски щастлива  Rolling Eyes

Отчет за вчера :
Закуска : Пършевица 0.5%
3в1
Обяд : Овчарска салата
Вечеря : Пършевица 3.5 % / нямаше друго Sad /
+ Чаша кока кола + 50гр. водка с наторален сок -> Рожден ден 20се годишнина нямаше начин   bouquet

# 494
  • Мнения: 1 339
Добро утро и от мен  Hug
 
мишленце Защо не оставиш фитнеса за по-нататък... Прави си кардио у вас и го остави този фитнес поне докато не станеш 57 кг.  Или поне се посъветвай с инструктур, който да ти изготви програма, която да следваш + съвети относно храненето ти.

Винаги когато съм се опитвала да отслабвам с помоща на фитнеса винаги наддавам с ненужна мускулна маса  #Cussing out 

Общи условия

Активация на акаунт