"Дневникът 11" - да отслабнем всички заедно

  • 16 277
  • 583
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 099
Цитат
Добро утро и от мен   
 
мишленце Защо не оставиш фитнеса за по-нататък... Прави си кардио у вас и го остави този фитнес поне докато не станеш 57 кг.  Или поне се посъветвай с инструктур, който да ти изготви програма, която да следваш + съвети относно храненето ти.

Винаги когато съм се опитвала да отслабвам с помоща на фитнеса винаги наддавам с ненужна мускулна маса 
И при мен винаги действа така и свалям по-бавно.

# 496
  • Мнения: 910
Цитат
Добро утро и от мен  
 
мишленце Защо не оставиш фитнеса за по-нататък... Прави си кардио у вас и го остави този фитнес поне докато не станеш 57 кг.  Или поне се посъветвай с инструктур, който да ти изготви програма, която да следваш + съвети относно храненето ти.

Винаги когато съм се опитвала да отслабвам с помоща на фитнеса винаги наддавам с ненужна мускулна маса 
И при мен винаги действа така и свалям по-бавно.
и аз мисля че са прави Peace

Ася, честито и от мен  bouquet  bouquet  bouquet

# 497
  • Мнения: 365
Олеле, майко!!!!
Аз както винаги пак нещо неразбрала и недочула. Що тъй?! newsm78
Голямо ровичкане падна в "Красива мама", докато разбера    наааааай-накрая, че имало вече подфорум "Диети".
Голяма съм шматка ей! Blush
Айде най-после привет и от мен. Няма с какво да се похваля. Достатъчно радостна съм, че успях да ви намеря.  Joy Joy Joy

# 498
  • Мнения: 1 280
Мирандичка,да дам новите мерки и липсващите,днес съм си измерила вси4ко...имам намаления,много се радвам...та значи:
висо4ина 161
кг-  66, 5
талия-80
ханш-105
гърди- 98
прасец-39
бедро-57
ръка-30
целта ми е -55 кг

# 499
  • Мнения: 1 975
Здравейте на сладурани  Hug

Как сме днес Laughing Виждам продължаваме дружно да сваляме  newsm68 newsm44, което е страхотно, нали за това се подкрепяме Peace

Искам да пожелая на всички прекрасни почивни дни. Аз ще зачезвам пак и ако имам време ще влизам, но не се знае. Вие да не ме забравите, ей Whistling

Хайде целувки и мнооооооого минуси Laughing

# 500
  • Мнения: 1 424
Давам мерки,че току-що наруших диетата  Blush
Кг-53
бюст-92см   -1см
талия-71см  -1см
ханш- 93см  -1см
бедро-53см -1см
прасец- 32см
ръка- 28см   -1см

# 501
  • Мнения: 3 453
Ами след като не си прекалила с искушенията ...направо се чудя от къде може да е  Thinking

И аз това се чудя Sick
Правиш ли някаква диета в момента.?

Нищо конкретно, но се ограничавам, сутрин или хапвам кисело мляко или дояждам на децата попарата - 4-5 лъжици, на обяд гледам да хапна стабилно - месо плюс зеленчуци обикновено, вечер нещо леко - кисело мляко или плод. Пия по 1 кафе със захар дневно и понякога по 1 фреш.

2-3 пъти седмично спортувам и 2-3 пъти взимам по 2 часа целутрон.

Сутрин пия на гладно Инхуа, вечер като си лягам пия Зарсена на доктор Тошков. Мажа се с антицелулитен крем. Понякога след обяд пия и по 2 таблетки против целулит на доктор Тошков.

Инхуата първия ден я пих 2 пъти и през нощта получих разстройство плюс повръщане, така че я пия само веднъж дневно - сутрин, за да на ми се гади /ако е било от това/.



И при мен бе6е така като запо4нах да спортувам......споко 6те се оправят не6тата....просто организма се о6а6ква от на4алото и мускулите тежат пове4е от сланинките...ето при мен се нормализираха не6тата на третия или 4етвъртия ден след на4алото на спортуването Peace Peace

# 502
  • Мнения: 6 958
Здравейте мацки  Hug Как сте днес?   bouquet

Моля пращайте ми мерки и теглилки на лични, за по сигурно да не забравя някой измежду страниците на темата  Blush

А за покачването на теглото от фитнеса, абсолютно нормално си е... След време ще се нормализират нещата...  Peace

# 503
  • Мнения: 190
Здравейте,

Аз съм нова Simple Smile

Ето и моите мерки:

167 см.
65,8 кг.
бюст- 98 см.
талия - 81 см.
ханш- 99 см.

Целта ми е 60 кг. и да намаля обиколката на талията.  Не спазвам конкретна диета - старая се да ям полезни неща - салати, плодове, сурови ядки, овесени ядки, пълнозърнест хляб, мед, варени яйца, сирене. Месо много рядко. Не пия добавки, щото още кърмя. Правя упражнения за разтягане и 3х12 коремни преси и 2х12 пъти клякане. Та това е моят режим.

Весели празници на всички и успех в Борбата!

Упс, сега видях поста на Миранда. Embarassed Мерките вече само на ЛС ще пращам...

# 504
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
sisin4e мерси за думите. Окуражават ме Simple Smile Аз още не съм почнала, но и при мен ще е доста бавно.. Стига да има резултат(траен!!) за мен времето всъщност няма значение. Дано да ми помогне като при баща ти! Simple Smile Hug

# 505
  • Мнения: 684
Здравейте момичета Hug пожелавам ви на всички весели почивни дни с килограмите вече се справям успешно вече съм -5кг. Peace продължавам в същия дух и дано другата седмица имам прекрасни резултати Naughty не се отпускам даже си правя коремните преси и сутрин и вечер.....Успех на всички диетуващи  bouquet

# 506
  • Мнения: 1 817
Давам мерки,че току-що наруших диетата  Blush
Кг-53
бюст-92см   -1см
талия-71см  -1см
ханш- 93см  -1см
бедро-53см -1см
прасец- 32см
ръка- 28см   -1см

Ти с каква диета успя да отслабнеш толкова и за колко време? Видях, че си свалила 15кг! Браво на теб! bouquet

# 507
  • Мнения: 178
Привет момичета!
Днес застой на кантара, но като цяло съм доволна от резултатите тази седмица.
Тия почивни дни доста ме притесняват, особено като трябва да готвя на мъжо, а и на бебо.
Надявам се да си запазя поне кг. които постигнах до момента.
Хайде успех на всички и повече килограмчета в минус.

# 508
  • Мнения: 684
Привет момичета!
Днес застой на кантара, но като цяло съм доволна от резултатите тази седмица.
Тия почивни дни доста ме притесняват, особено като трябва да готвя на мъжо, а и на бебо.
Надявам се да си запазя поне кг. които постигнах до момента.
Хайде успех на всички и повече килограмчета в минус.
HugБлагодаря за пожеланията и аз същото викам другата седмица да сме с много минуси при Мирандичка в табличката  bouquetУспех bowuu

# 509
  • Мнения: 2 099
Днес мъжа ми иска да ходим на пицария "Верди" и се чудя как ще издържа да ги гледам тези пици, та искам да попитам дали някой е наясно с диетичните им пици, пише че в 100гр. съдържат 219Ккал, т.е. ако изям половината -200гр =438Ккал или излиза че половината пица ще ми е калорична колкото 2-те яйца по панагюрски без масло, които ям от няколко дни.
Да вярвам ли на това или по-добре да не се изкушавам и да хапна някоя салата?

Общи условия

Активация на акаунт