Чакаме интересни трикове, за да се появят бебчетата по-рано!

  • 24 868
  • 129
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Здравейте, момичета!  Hug

Много ми се искаше да пусна някоя оптимистична тема. Нека всички бъдещи майчета дадат идеи, които според тях са проработили в бебеправенето Peace

Това ще е един много слънчев месец и като добавим доза внушение, резултатът ще е  100% Wink

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 11:17 от diksis

# 1
  • Мнения: 560
Рецептата на Катя: smile3534

1.Трябва да сте сигурна,че нито вие,нито партньора ви имате някакви здравословни проблеми.Неща,като нередовен месечен цикъл,съмнителни болки и течения не са добър знак.Ако имате такива,вземете мерки  smile3543и след като нещата се нормализират,почнете да работите по въпроса.

2.Зарежете всякакви тестове за овулация и термометри.Науката е доказала,че бебе се прави със СЕКС luvbed,а не са разни уреди,които затормозяват съзнанието ви.

3.Правете СЕКС.Не е нужно да се почупвате,защото се знае,че при много секс спермата се разрежда.След секс никога не тичайте в банята.Ако е вечер просто къстосайте крака и заспивайте smile3524.Миенето оставете за сутринта.Чаршафите се перат.

4.Яжте много сладолед.Не знам помага ли за бързото правене на бебе,но е много вкусен и оправя настроението. smile3502

Успех от мен. newsm47

# 2
  • Мнения: 117
   Супер си, Кате!

Как си личи кой е отпускар  Wink Много свежарско звучиш  Hug

Хайде... чакаме още идейки за сполучливи рецепти  baby_neutral

# 3
  • София
  • Мнения: 1 524
Безумиците на Меги при бебеправенето:
 Heart Eyes  Секс всяка вечер - точно противно на това което е редно  Mr. Green
 Heart Eyes  Даже да е заспал бъдещия татко - милост няма - буди се!
 Heart Eyes  След солидната порция секс без задръжки - крата се вдигат високо на стената - смешна гледка, ама то човек като си внуши, че може да помогне...
 Heart Eyes Миене, къпане и взимане на душ - както Катето е казала - оставя се за сутринта.
 Страданията на бъдещия татко :
 * Буденето през нощта при неизпълниние на задълженията.
 * Задоволяване на желанията - като носене на вода, шоколад, плодове след изморителния труд.
 * Ходенето на пазар, тъй като аз не бих си и помислила да вдигна нещо по-тежко от два кг. - ами ако е станало ааа ????

И накрая ЗАБРАВЕТЕ ВСИЧКО И ПРОСТО ПРАВЕТЕ ЛЮБОВ!!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 639
аз като нова във форума ще спазвам всички предписания  smile3521

# 5
  • Мнения: 364
Чудесни съвети, момичета!  Joy Hug Hug Hug

Катееее, това със сладоледа наистина действа - вече съм в 6-ти постоянен от него!  261uu  Joy hahaha Joy hahaha
След като почупих няколко термометъра категорично се отказах да меря БТ!!!

meggyv , никаква милост за бъдещия татко!!! Така де, ще спи като остарее!  Joy hahaha Joy hahaha

diksis , чудесна тема!!! Поздравления!


  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • варна/виена
  • Мнения: 40
 Някъде бях чела ,че пъпеша бил много полезен за половите органи и нали сам лакомница всеки ден по един ,няма лято няма зима Embarassed
Не знам дали помогна,но определено не навреди Joy

# 7
  • Мнения: 186
Добро утро момичета! Много хубава тема.

meggyv съгласна съм с теб

Никакво миене и краката нагоре newsm10 Дано е станало вече, че пак ще се тормозя, имам една седмица до М. Дано да не дойде newsm17

# 8
  • Мнения: 477
Рецептата на Катя: smile3534

1.Трябва да сте сигурна,че нито вие,нито партньора ви имате някакви здравословни проблеми.Неща,като нередовен месечен цикъл,съмнителни болки и течения не са добър знак.Ако имате такива,вземете мерки  smile3543и след като нещата се нормализират,почнете да работите по въпроса.

2.Зарежете всякакви тестове за овулация и термометри.Науката е доказала,че бебе се прави със СЕКС luvbed,а не са разни уреди,които затормозяват съзнанието ви.

3.Правете СЕКС.Не е нужно да се почупвате,защото се знае,че при много секс спермата се разрежда.След секс никога не тичайте в банята.Ако е вечер просто къстосайте крака и заспивайте smile3524.Миенето оставете за сутринта.Чаршафите се перат.

4.Яжте много сладолед.Не знам помага ли за бързото правене на бебе,но е много вкусен и оправя настроението. smile3502

Успех от мен. newsm47
  202uuБраво Кате!

# 9
  • Мнения: 368
При нас помогна нестандартното място Simple Smile
Никога не съм мерила БТ
Никога не съм правила тестове за ову
Те само те шашкат

Правете секс, ама много секс - хем хубаво, хем ще захване  Peace

# 10
  • Видин
  • Мнения: 961
Безумиците на Меги при бебеправенето:
 Heart Eyes  Секс всяка вечер - точно противно на това което е редно  Mr. Green
 Heart Eyes  Даже да е заспал бъдещия татко - милост няма - буди се!
 Heart Eyes  След солидната порция секс без задръжки - крата се вдигат високо на стената - смешна гледка, ама то човек като си внуши, че може да помогне...
 Heart Eyes Миене, къпане и взимане на душ - както Катето е казала - оставя се за сутринта.
 Страданията на бъдещия татко :
 * Буденето през нощта при неизпълниние на задълженията.
 * Задоволяване на желанията - като носене на вода, шоколад, плодове след изморителния труд.
 * Ходенето на пазар, тъй като аз не бих си и помислила да вдигна нещо по-тежко от два кг. - ами ако е станало ааа ????

И накрая ЗАБРАВЕТЕ ВСИЧКО И ПРОСТО ПРАВЕТЕ ЛЮБОВ!!!!


И аз като Меги newsm10 smile3501

# 11
  • Мнения: 2 751
Много яка тема  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За сладоледа-веднага приемам всякакви съвети за ядене на сладолед, пък дори и да не помогнат за бебеправене  Mr. Green

за правененто на секс без да мисля за бебеправенето....ама хич не го умея това. Все гледам в ОВУ ли съм, не съм ли...все мисля станало ли е, не е ли  Rolling Eyes  Sick
Следващия месец започваме на нов глас и ще се постарая да ви послушам  Whistling

# 12
  • Мнения: 117
И при мен е така,  kalli Wink

Пълен абсурд да правим секс и да не мислим " дали сега ще стане...  newsm78Mr. Green

Добре, че и двамата с таткото сме на една вълна  Peace

С толкова вкусни съвети няма как да не изкушим малките лакомници   baby_neutral



# 13
  • Мнения: 106
Много яка тема  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За сладоледа-веднага приемам всякакви съвети за ядене на сладолед, пък дори и да не помогнат за бебеправене  Mr. Green

И аз много го обичам и сега си го ям, без да съм гузна пред себе си.

Цитат
Хапването на сладолед или консумирането на чаша пълномаслено мляко поне веднъж дневно повишават вероятността за зачеване, показва ново проучване.

В продължение на осем години екипът на д-р Чаваро от Харвардския медицински университет в Бостън оценява диетата на 18555 омъжени жени, които се опитвали да забременеят, информира БГНЕС.

По време на проучването 2165 от тях са били изследвани за стерилитет. При 438 от тях се установило, че безплодието се дължи на липсата на овулация.

Станало ясно също, че жените, които консумират два или повече нискомаслени млечни продукта дневно са с повишен риск от стерилитет поради смущения в овулацията.

И обратно - консумиращите поне по едно пълномаслено млечно ястие дневно са с намален риска от стерилитет.

При анализа на "специфичните храни" учените установили, че дамите, които хапват сладолед два или повече пъти седмично, имат с 40% по-нисък риск от овулационносвързан стерилитет в сравнение с жените, които консумират сладолед по-малко от един път седмично.

Ръководителят на проучването д-р Чаваро съветва желаещите да заченат да заменят нискомаслените млечни продукти с по-високомаслени. В същото време е добре да не променят калорийния прием и да поддържат доброто си здравословно състояние.

Непосредствено след зачеването бъдещите майки отново могат да преминат на нискомаслени млечни продукти, съветват специалистите.

И това -

Цитат
Консумацията на сладолед, сметана и други млечни продукти с висока масленост повишава способността на жените да раждат, съобщи в. "Индипендънт", като се позова на резултатите от изследване на американски учени от Харвардския институт по обществено здравеопазване в Бостън.

Липсата на богати на мазнини млечни продукти в менюто на жените намалява с 85% шансовете им да заченат дете в сравнение със средностатистическите показатели. Редовната консумация на сладолед и сметана от своя страна ги увеличава с 27 %, твърдят американските специалисти.

Изследването е обхванало 18 555 жени на възраст от 24 до 42 години и е правено в периода 1991 - 1999 г., съобщи Ройтерс.

Според учените от Харвардския институт по обществено здравеопазване най-ефикасен в този смисъл е сладоледът, който е не само изключително полезен, но и много приятен, особено в по-топло време.

# 14
  • Мнения: 340

 Heart Eyes  След солидната порция секс без задръжки - крата се вдигат високо на стената - смешна гледка, ама то човек като си внуши, че може да помогне...

А-а-а, моя мъж след едно такова вдигане на краката ми рече ей тъй, че съм 'обърквала и възпрепатствала естествения подбор' и веднага не само ги клюмнах, ами и не повторих...  Laughing Rolling Eyes Колко сме податливи към всякакви идеи в този деликатен период от живота  Laughing

# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
То затова моят хладилник винаги е зареден със сладолед  Mr. Green Де да можеше да става само с ядене на сладолед  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 792
аз ви чета и си клюпам сладоледче даже Mr. Green
ако стане ще черпя да знайте Hug

# 17
  • Мнения: 2 751
Охоооо...сладолед, значи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Любимото ми изкушение  Heart Eyes
От утре почвам.
Ама с диетата не знам какво ще правя  Thinking

# 18
  • Мнения: 186
В името на каузата диетата да почака, все пак бебето е по-важно нали  smile3521 newsm17
Ох много обичам сладолед и аз почвам да ям newsm10 newsm44

# 19
  • Мнения: 2 751
В името на каузата диетата да почака, все пак бебето е по-важно нали  smile3521 newsm17
Ох много обичам сладолед и аз почвам да ям newsm10 newsm44
Абе, гледам, че и ти си на диета, не ме баламосвай  hahaha Joy
Аз имам още 10 от проклетите противозачатъчни, та се възползвам през това време да пия чай за отслабване и да не ям много-много, че като ги спра... почваме отново smile3508 luvbed
Поне гадните кисти ги няма вече.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 186
kalli  когато имаш кисти ги лекувай с билки, ако не ги знае аз ще ти ги кажа, така махнах моите

А да на диета съм, използвам докато стане бебчо, че после няма да оставям и него feeding на диета

Имам още една седмица и почвам да се моля да не ми дойде М. newsm17

# 21
  • Мнения: 2 751
kalli  когато имаш кисти ги лекувай с билки, ако не ги знае аз ще ти ги кажа, така махнах моите

А да на диета съм, използвам докато стане бебчо, че после няма да оставям и него feeding на диета

Имам още една седмица и почвам да се моля да не ми дойде М. newsm17

Кои билки?
Успех, дано не ти дойде! Hug

# 22
  • Мнения: 186
kalli специално за теб и други, които имат кисти

Невен, Турта, Полски хвощ, Рани лист, Котешка стъпка се смесват

В 700 гр. вода като кипне се слагат 3 с.л. от тези селските по-големите лъжици, ако нямате такава се равняват на 5 с.л. Врят 4 мин. и се вадят от огъня. Това количество се дели на 3 части и се изпива за един ден сътрин, обед и вечер 1 час преди ядене. Желателно е да се пият половин година

# 23
  • Мнения: 106
Ама с диетата не знам какво ще правя  Thinking
Хах, е това е въпроса.
При мен е по-сложно.
Хем отказвам цигарите и заради тях все трябва да дъвча нещо, като морковите вече ми писнаха, ще пооранжевея, хем съм на диета и се чудя да не ям ли, да не пуша ли.... ми какво да правя... Хем си мисля, добре де ква диета като уж мисля за бебе, то сега да ги сваля със зор и после да се нашишкам за няколко месеца, има ли смиъл сега да се тормозя, ама ако пък не забременея скоро, идва лято, няма да се излагам я, абе я по-добре да си пуша пак, ама пък ако забременея, после пак как ще ги отказвам ....

Crazy Crazy Crazy

# 24
  • Мнения: 280
При нас проработи точнпто планиране и смятане коге  ще ми е уволлацият-запазих хотел /Двореца Велинград и 3 дена го правихне в началото и с удовоствие но после с упоритост, като за мен никакви басейни освен сауна с дигнатинкрака. Изследванията ни бяха отлични прединтова, ноооооооо сие работа това сътворяване при нас.

Сега беб е в осмия месец и отскачам при вас че имам заявка за сестриче Joy
Стискайте палци, че ме чакат преглди пъ рво/със секцио съм/
Успех Peace
о пропуснах-заченах в ден в който саматааз съм родена а съвпадението е от значение Naughty

# 25
  • Мнения: 2 751
Alm@, щом действате за бебче или откажи цигарите, или ги намали до МИНИМУМ.
Защото след спирането на цигарите, отровата се отлага в организма известно време и това е много вредно за бебето.
Дори някои д-ри препоръчват на големите пушачки да не ги спират от раз, като разберат, че са бременни, но на мен ми е много гадно като гледам бременна да пуши.  Confused
Най-добре ги откажи.
За диета имаш време.
Знам какво е лятото да не ти става нищо, ама бебчо е най-важен  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 106
Alm@, щом действате за бебче или откажи цигарите, или ги намали до МИНИМУМ.
Защото след спирането на цигарите, отровата се отлага в организма известно време и това е много вредно за бебето.
Дори някои д-ри препоръчват на големите пушачки да не ги спират от раз, като разберат, че са бременни, но на мен ми е много гадно като гледам бременна да пуши.  Confused
Най-добре ги откажи.
За диета имаш време.
Знам какво е лятото да не ти става нищо, ама бебчо е най-важен  Heart Eyes
kalli точно си запалих цигара и реших да видя какво си ми написала  Sick
Аз реших да ги откажа точно като прочетох тук, че така намалям с цели! 50% шанса за забременяване. Ама не мога ... намалих ги много де, а съм повече от убедена, че забременея ли ще ги спра категорично та ако ще и кризи да правя, иначе знам че не е хубаво като си бременна от раз да ги оставяш, една моя приятелка така колабира.
Оф, бебчо е по-важен ама знам ли го моето може да е решило чак след година да се появи например, вчера бяхме на лекар, та така ни казаха, една година да чакам и тогава да се попритесня....
И се чудя да взимам ли мерки, да си чакам ли кротко.... То нито да си небрежна в това отношение нито да го мислиш много и да се побъркаш....
Има ли златна среда?

Изивнявам се много, че сменихме темата.

# 27
  • Мнения: 2 751
Alma, аз не съм от тея, дето чакат, да ти кажа.
С първото се борихме около година и няколко месеца, но за тоя период толкова неща преживях, толкова процедури и операция даже преживях, че ако бях чакала, сигурно още щях да чакам. ooooh! Ако тръгна да ти разправям, няма да ми стигне един час писане. Изтормозих се, но не съжалявам за нищо, защото борбата ми се оправда с успех  Heart Eyes
Съветвам те най-горещо като човек, много разочарован от гинеколози, да смениш д-ра, който ти е казал да чакаш.
Впрочем...колко време не става вече при вас?  newsm78

А за цигарите-не е вредно за теб да ги спреш, ако забременееш, вредно е МНОГО, ама МНОГО за бебето.
Ограничи ги най-много до 5.   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 209
Рецептата на Катя: smile3534

1.Трябва да сте сигурна,че нито вие,нито партньора ви имате някакви здравословни проблеми.Неща,като нередовен месечен цикъл,съмнителни болки и течения не са добър знак.Ако имате такива,вземете мерки  smile3543и след като нещата се нормализират,почнете да работите по въпроса.

2.Зарежете всякакви тестове за овулация и термометри.Науката е доказала,че бебе се прави със СЕКС luvbed,а не са разни уреди,които затормозяват съзнанието ви.

3.Правете СЕКС.Не е нужно да се почупвате,защото се знае,че при много секс спермата се разрежда.След секс никога не тичайте в банята.Ако е вечер просто къстосайте крака и заспивайте smile3524.Миенето оставете за сутринта.Чаршафите се перат.

4.Яжте много сладолед.Не знам помага ли за бързото правене на бебе,но е много вкусен и оправя настроението. smile3502

Успех от мен. newsm47

Ето това е истината... Кате страхотна си!!!  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 1 626
Рецептата на Катето е вярна.  Peace

Само ще добавя - въобще не мислете за това.
При нас се получи от втория месец опити. Първият път като видях едната черта на теста се почувствах много зле. Следващия път въобще не мислех какво ще видя - и така  EFP

# 30
  • Мнения: 2 751
Само ще добавя - въобще не мислете за това.
Не го умея това, каквото и да става, колкото и да се опитвам  newsm78

# 31
  • Мнения: 8 951
Май спокойствие ни е нужно на тези времена, СПОКОЙСТВИЕ... Поне на мен, де.
А просто не виждам как мога да си го осигуря.  newsm78  Работата ми е много напрегната, много отговорна, непрекъснато ми текат разни срокове, не зная в следващия момент с какво ще ме ангажират.
Първата ми бременност се получи съвсем бързо някъде на 2-3 месец опити  Wink А сега вече цяла година - нищо.
Ето на - отново очаквам М до ден-два.  Сигурна съм, че и този път няма да ми се размине...  Cry 

Успех на всички! Дано всеки намери за себе си правилната рецепта!!!

# 32
  • Мнения: 606
При нас проработи точнпто планиране и смятане коге  ще ми е уволлацият-запазих хотел /Двореца Велинград и 3 дена го правихне в началото и с удовоствие но после с упоритост, като за мен никакви басейни освен сауна с дигнатинкрака. Изследванията ни бяха отлични прединтова, ноооооооо сие работа това сътворяване при нас.

Сега беб е в осмия месец и отскачам при вас че имам заявка за сестриче Joy
Стискайте палци, че ме чакат преглди пъ рво/със секцио съм/
Успех Peace
о пропуснах-заченах в ден в който саматааз съм родена а съвпадението е от значение Naughty
А защо не се ходи на басеин?Аз доста често посещавам басен.Пречи ли на бебеправенето?!

# 33
  • Мнения: 862
Андония мисля, че на басейн не се ходи заради опасността от инфекции. От прословутите басейни се хващат от гъбички до хламидии. Предполагам че е заради това.

# 34
  • Мнения: 186
Вярно е, по басейните ходят всякакви хора. Имах една приятелка, като ходеше на море с всяко влизане във водата си слагаше тампон, за да не влиза вода там newsm03

# 35
  • София
  • Мнения: 3 789
Вярно е, по басейните ходят всякакви хора. Имах една приятелка, като ходеше на море с всяко влизане във водата си слагаше тампон, за да не влиза вода там newsm03
Лидиа, дано само тази твоята приятелка след всяко излизане от водата да го е вадела този тампон, че каква инфекцийка може да си спретне.......бедна й е фантазията!
Аз лично имам познати, които след всяко море лекуват я някоя инфекция, я някои гъбички.....на такива "масовки" си е опасно....

# 36
  • Мнения: 980
миии  Thinking
ние отидохме на кино, хапнахме сладолед и после в първите часове на петък 13 си спретнахме един тест с две 4ерти4ки  Crossing Arms който ни се представи днес  Peace Peace

иначе съм чела след цикъл се секси преz ден до десети ден, до 16 ден е всеки ден и после пак преz ден...
и се слага въzглавничка под дупарата, че плувците да се гмуркали еи тъй със zасилка и кат се хърzулнат и да й вляzат на скорост на яйцеклетката и да й пробият zащитата  Crazy Joy

# 37
  • Мнения: 186

иначе съм чела след цикъл се секси преz ден до десети ден, до 16 ден е всеки ден и после пак преz ден...
и се слага въzглавничка под дупарата, че плувците да се гмуркали еи тъй със zасилка и кат се хърzулнат и да й вляzат на скорост на яйцеклетката и да й пробият zащитата  Crazy Joy

След толкова много секс няма начин да не стане smile3532

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 260
Момичета и аз четох,че цигарите пречат на бебеправенето. Пуших по 2 кутии на ден, но ги спрях (tabex).
Чувала съм, че се слагат кърпи, за да не изтече сп. Не съм го правила, звучи ми малко  Outta Joint
А що се отнася за сладоледа ... уха уха уха.
Ако знаете още някой вкусен начин Wink казвайте.
Ако не стане бебчето, че стане дупето!!  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 106
Въобще нищо интересно няма в това, нито е някакъв трик, но....
реших да ви го споделя пък поне да ви развеселя-
Купих си бисквитки, с моркови, бадеми и фолиева.
 Whistling
Мда и това има вече за изперкали като мен.
Хруп-хруп....

# 40
  • Мнения: 674


иначе съм чела след цикъл се секси преz ден до десети ден, до 16 ден е всеки ден и после пак преz ден...
и се слага въzглавничка под дупарата, че плувците да се гмуркали еи тъй със zасилка и кат се хърzулнат и да й вляzат на скорост на яйцеклетката и да й пробият zащитата  Crazy Joy

и аз знам за тази програма,САМО ЧЕ ,девойките с обърнати матки (аз съм така) е по добре да се сексат в кучешката поза и след това да лежат по корем,а не да вдигат краката.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 104
след почти година опити и изследвания един лекар каза на мъжа ми да яде мед
за един месец изяде 1 кг Crazy , но резултатът беше налице още следващия месец
сега пак съм му подготвила големия буркан хихи пък да видим какво ще стане  smile3520

# 42
  • Мнения: 2 422
От сладолед дупе ще стане със сигурност Joy Mr. Green Laughing

# 43
  • Мнения: 1 446
Намерих рецептата на Валката78, цитирам:

Този месец малко побутнах нещата защото усещах, че трябва да направя нещо след една неуспешна година бебеправене и искам да споделя с вас методите си, които могат да са от полза и на някое друго момиче. Значи от първия ден на М до овулацията пиех Герикапс като същевременно давах и на мъжлето да пие за да има по-добри плувци. Пиех по 1-2 чая от мента на ден, но вече не помня за какво точно помагаше и най-интересното е, че след като прочетох една статия за сладоледа и че спомагал забременяването започнах да ям всеки ден по един сладолед. Не знам кое от тези неща ми помогна, но е факт, че системата проработи

# 44
  • Мнения: 2 751
Намерих рецептата на Валката78, цитирам:

Този месец малко побутнах нещата защото усещах, че трябва да направя нещо след една неуспешна година бебеправене и искам да споделя с вас методите си, които могат да са от полза и на някое друго момиче. Значи от първия ден на М до овулацията пиех Герикапс като същевременно давах и на мъжлето да пие за да има по-добри плувци. Пиех по 1-2 чая от мента на ден, но вече не помня за какво точно помагаше и най-интересното е, че след като прочетох една статия за сладоледа и че спомагал забременяването започнах да ям всеки ден по един сладолед. Не знам кое от тези неща ми помогна, но е факт, че системата проработи

Ох, май и аз трябва да почвам с тея неща.
Ама от Герикапса не се ли пълнее  Shocked

# 45
  • Мнения: 225
Намерих рецептата на Валката78, цитирам:

Този месец малко побутнах нещата защото усещах, че трябва да направя нещо след една неуспешна година бебеправене и искам да споделя с вас методите си, които могат да са от полза и на някое друго момиче. Значи от първия ден на М до овулацията пиех Герикапс като същевременно давах и на мъжлето да пие за да има по-добри плувци. Пиех по 1-2 чая от мента на ден, но вече не помня за какво точно помагаше и най-интересното е, че след като прочетох една статия за сладоледа и че спомагал забременяването започнах да ям всеки ден по един сладолед. Не знам кое от тези неща ми помогна, но е факт, че системата проработи

Ох, май и аз трябва да почвам с тея неща.
Ама от Герикапса не се ли пълнее  Shocked
Герикапса не са ли витамини А и Е - и от тях ли се пълнее вече ooooh!

# 46
  • Мнения: 117
Не се пълнее, няма страшно  Simple Smile
А и Герикапс се пие за много кратко- от началото на мензиса до овулация и стоп  Stop

# 47
  • Мнения: 2 751
Герикапса не са ли витамини А и Е - и от тях ли се пълнее вече ooooh!
Ааа, не знам, затова попитах  Wink

# 48
  • Мнения: 1 446
Герикапс е Витамин А+Е. Някои други съфорумки споменават и Геритамин Нео.
Този месец го пих за първи път от М до О. Не съм напълняла. По принцип трябва да се внимава, защото витамин А може да се предозира, но поне спряха да ми кървят венците.

В нета има много информация за този витамин.

# 49
  • Мнения: 2 751
Герикапс е Витамин А+Е. Някои други съфорумки споменават и Геритамин Нео.
Този месец го пих за първи път от М до О. Не съм напълняла. По принцип трябва да се внимава, защото витамин А може да се предозира, но поне спряха да ми кървят венците.

В нета има много информация за този витамин.

А дали може да се пие само вит. Е  newsm78

# 50
  • Мнения: 862
Кали за приемът на Вит Е четох доста из интернет. Определено го препоръчват при безплодие. Някой казват, че от както го приемат имат много добри графики, други че облекчава ПМС, трети като мен - не намират разлика  Simple Smile Аз миналият месец пих до ову Герикапс и след ову почнах с Вит Е и го пих до преди 3-4 дена. Обаче спирам хаповете вече, омръзна ми да се тъпча с кво ли не и въпреки всичко да не става.  А и от както го пия, вече не усещам гърдите си чувствителни изобщо. Незнам дали на него се дължи, но е факт.

# 51
  • Мнения: 7 716
На мен любима ми е рецептата със зеле и мляко.

За четвърта година висене из форумите  по-голяма глупост не съм срещала. Joy hahaha Laughing

# 52
  • Мнения: 1 436
На мен любима ми е рецептата със зеле и мляко.
За четвърта година висене из форумите  по-голяма глупост не съм срещала. Joy hahaha Laughing

Ееее, не  rotfImbo rotfImbo. Само ми е интересно, след като жената е обула два чифта бабешки гащи с тежък мирис на зеле, как мъжът й не я е изхвърлил от леглото cry  Thinking #Silly

# 53
  • Мнения: 268
Lali  rotfImbo Момичета, досега манията беше Герикапс и сладолед, но мисля че новата мода сред бебеправещите ще са зелевите гащи  Mr. Green Призовавам всички да се възползват докато е лято и няма нужда да бръмчите навсякъде с кола... Но понеже вечер е по-хладничко все пак си обувайте вълнени бабешки гащи!  Joy Някой сериозно ли го вярва това нещо  Shocked

# 54
  • Мнения: 226
Момичето се притеснява да не настинете  Laughing. Освен това споменава за душ след процедурата. Така че гащите няма да са зелеви. Е най-много да станат хамсийкини, като се препоти няколко пъти в тях   hahaha
 Но в затоплянето може и да има нещо, защото аз правих парафинови компреси. Поставят се две парчета плат, натопени в разтопен парафин, на корема в областа на яйчниците.Кожата задължително трябва да е суха, защото може да се получот сериозни изгаряния. Иначе процедурата е много приятна. Не ми помогна на мен, но и незнаехме какъв е проблема тогава. Казват, че било добро за тръбите и ми го препоръча една позната мед. сесстра.

# 55
  • Мнения: 268
iri_is за процедурата която ти описваш, наистина може и да има логика, но за зелето - моля ви момичета, не правете това у дома! Вие представяте ли си след такова запарване да обуеш вълнени гащи  Shocked Идеалната среда за развитие на гъбички, които просто обожават топли влажни местенца, в които започват да се размножават на воля. Иначе затоплянето /подобна процедура описана от ири ис/ по принцип има отпускащ и разширяващ ефект, което може би е причината да се препоръчва  Peace

# 56
  • Мнения: 1 436
Казват, че било добро за тръбите и ми го препоръча една позната мед. сесстра.

Не знам за тръбите, но аз си правя топли компреси ако ме боли много при М и определено помага  Peace

# 57
  • Мнения: 106
Значи от първия ден на М до овулацията пиех Герикапс като същевременно давах и на мъжлето да пие за да има по-добри плувци. Пиех по 1-2 чая от мента на ден, но вече не помня за какво точно помагаше и най-интересното е, че след като прочетох една статия за сладоледа и че спомагал забременяването започнах да ям всеки ден по един сладолед. Не знам кое от тези неща ми помогна, но е факт, че системата проработи

За ментата знам, че по 2 чаши дневно се пие за регулиране на тестостерона.

За сладоледа и високомаслените продукти писах в началото на темата -
"Жените, които консумират два или повече нискомаслени млечни продукта дневно са с повишен риск от стерилитет поради смущения в овулацията.
И обратно - консумиращите поне по едно пълномаслено млечно ястие дневно са с намален риска от стерилитет.
При анализа на "специфичните храни" учените установили, че дамите, които хапват сладолед два или повече пъти седмично, имат с 40% по-нисък риск от овулационносвързан стерилитет в сравнение с жените, които консумират сладолед по-малко от един път седмично. "

За витамине вече всеки знае.
Ако знате за проблем с тестостерона или овулацията ... опитайте.
А и чаят и сладоледа са много приятни ако не друго.  Wink
Желая успех на всички.

# 58
  • Мнения: 186
Добро утро мили момичета  Hug
май трябва да започвам със сладоледа и високомасленото мляко  Laughing
когато човек иска нещо толкова силно е готов на всичко за да го постигне, та така и ние трябва да пробваме. От днес започвам със сладоледа   bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 2 104
малеееееееееее
смяла съм се с глас
а може ли зелката да е кисела
  superuu

# 60
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ето и при нас как стана:
 - една година бебеправене
 - 6 месеца мерене на БТ
 - 6 месеца прием на ФК
 - вдигане на крака
 - спане в неудобни пози...
 И все пак стана:
 - когато забременях не мерих БТ
 - не си вирих краката
 - спах на възглавница под дупето
 - КЕКС всеки ден нон-стоп 10 дена
 - пиех Герикапс и ФК
 И благодарение на Лали  Hug разбрах много преди да ми дойде, че съм бременна
 
 

# 61
  • Мнения: 7 716
Има и една рецепта със сезалче на кръста, ама тя бледнее в сравнение с тази за зелето. Laughing

# 62
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Има и една рецепта със сезалче на кръста, ама тя бледнее в сравнение с тази за зелето. Laughing

А къде остана клеченето над къртичината?  newsm78 Laughing Laughing

# 63
  • Мнения: 7 716
Е, това съм го изпуснала. Wink

# 64
  • Мнения: 375
а това за сладеоледа май наистина е вярно,моята снаха е чела преди няколко месеца  за сладоледа и яла ежедневно и сега резултата е налице.

# 65
  • Мнения: 11
иначе съм чела след цикъл се секси преz ден до десети ден, до 16 ден е всеки ден и после пак преz ден...
и се слага въzглавничка под дупарата, че плувците да се гмуркали еи тъй със zасилка и кат се хърzулнат и да й вляzат на скорост на яйцеклетката и да й пробият zащитата.

ЗДР И ОТ МЕН.ТАЗИ РЕЦЕПТА НЯКОЙ ИЗПРОБВАЛИЯ? И ИМА ЛИ РЕЗУЛТАТ? И АЗ ВЕЧЕ ВЗЕХ ДА ЯМ СЛАДОЛЕД ВСЕКИ ДЕН И ЩЕ ВИДИМ РЕЗУЛТАТА НАКРАЯ КАКАВ ЩЕ Е. ХАИДЕ АКО ИМА НЯКОИ ПРОБВАЛ ТАЗИ РЕЦЕПТА ДА ПИШЕ!

# 66
  • Мнения: 2 751
Ох, тоя сладолед  Shocked
аз пък обожавам сладолед и откато знам, че трябва да го ям, хич не ми се яде Rolling Eyes Какъв е тоя мой вътрешен инат, не знам.
И се тъпча насила.
А преди ядях всеки ден  Confused

# 67
  • Мнения: 153
иначе съм чела след цикъл се секси преz ден до десети ден, до 16 ден е всеки ден и после пак преz ден...
и се слага въzглавничка под дупарата, че плувците да се гмуркали еи тъй със zасилка и кат се хърzулнат и да й вляzат на скорост на яйцеклетката и да й пробият zащитата.

ЗДР И ОТ МЕН.ТАЗИ РЕЦЕПТА НЯКОЙ ИЗПРОБВАЛИЯ? И ИМА ЛИ РЕЗУЛТАТ? И АЗ ВЕЧЕ ВЗЕХ ДА ЯМ СЛАДОЛЕД ВСЕКИ ДЕН И ЩЕ ВИДИМ РЕЗУЛТАТА НАКРАЯ КАКАВ ЩЕ Е. ХАИДЕ АКО ИМА НЯКОИ ПРОБВАЛ ТАЗИ РЕЦЕПТА ДА ПИШЕ!

При нас тази рецепта проработи Simple Smile С тази разлика, че до овулацията не сме правили секс точно през ден, а само когато имахме желание. Аз ползвах тестове за ову, така че практически около ову-то правехме секс всеки ден, т.е. 5 дни поред. И понеже съм с обърната матка накрая си слагах възглавница под мен, но лягах върху нея по корем. Този метод проработи на втория месец, иначе преди това бяхме пробвали 5 месеца без да засичаме ову и без да правя акробатични изпълнения, но не стана.

Успех момичета   bouquet

# 68
и аз да споделя какво научих тия дни, не че е кой знае какво, но моя приятелка твърди, че при тях е проработило 100%. та: след като си отидат гостите- пълно въздържание 10 дни и след това цяла нощ  luvbed luvbed... и след месец  EFP... семейни приятели им споделили, така че има поне две двойки, които са убедени, че методът работи. друг е въпросът дали ще издържите 10 дни, плюс тия от цикъла  smile3505....

# 69
Здравейте момичета, аз от доста време ви чета, но едва сега реших да се включа за да попитам нещо.С моя приятел от една година правим опити за бебе, но досега уви няма резултат.Този месец съм решила да отида да си направя изследвания.Спермограма правихме и според лекарката ми няма проблем,макар че аз прочетох в една статия, че количеството е малко 1мг.Та въпроса ми е знаете ли какви изследвания трябва да си направя и дали здравната каса ги поема или трябва да си ги плащам.
Благодаря ви предварително и се извинявам ако мястото за този въпрос не е тук. 

# 70
  • Мнения: 862
Стеф, като за начало за теб направи цитонамазка, микробиология, хламидии и проследяване на овулация при гинеколог.

# 71
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Стеф, като за начало за теб направи цитонамазка, микробиология, хламидии и проследяване на овулация при гинеколог.

Също и спермограмата е препоръчително да е направена в клиника по стерилитет.  Peace

# 72
  • Мнения: 1 919
На мен любима ми е рецептата със зеле и мляко.

За четвърта година висене из форумите  по-голяма глупост не съм срещала. Joy hahaha Laughing
верно е голяма глупост, ама понякога сигурно стават и чудеса????

# 73
  • Мнения: 7 716
Вярно, че стават, ама ако зелето е кисело. Joy

Вярвам в чудесата, но те се случват именно защото вярваме в тях.
Нека има бебета за всички. Laughing

# 74
  • Мнения: 11
здравей те. имам един въпрос: ние с моя мъж правим опити за бебе,когато правим секс аз след това си дигам краката нагоре и под дупето си слагам възглавница но,когато тои свърши аз стоя поне така 15-20 мин.искам да ви попитам дали жсичката сперма трябва да изезе или да остане всичко вътре? защото имам чуството че излиза ама да ли е така незнам. newsm78ако някой знае пишете!ще чакам вашите отговори. Praynig

# 75
  • Мнения: 1 792
здравей те. имам един въпрос: ние с моя мъж правим опити за бебе,когато правим секс аз след това си дигам краката нагоре и под дупето си слагам възглавница но,когато тои свърши аз стоя поне така 15-20 мин.искам да ви попитам дали жсичката сперма трябва да изезе или да остане всичко вътре? защото имам чуството че излиза ама да ли е така незнам. newsm78ако някой знае пишете!ще чакам вашите отговори. Praynig
квото трябва остава,а останалото излиза

# 76
  • Мнения: 186
 Ох и аз съм подкарала този сладолед всеки ден  Crazy
Тази седмица ловувам, дано проработи тази схема  Hug

# 77
  • Мнения: 1 446
здравей те. имам един въпрос: ние с моя мъж правим опити за бебе,когато правим секс аз след това си дигам краката нагоре и под дупето си слагам възглавница но,когато тои свърши аз стоя поне така 15-20 мин.искам да ви попитам дали жсичката сперма трябва да изезе или да остане всичко вътре? защото имам чуството че излиза ама да ли е така незнам. newsm78ако някой знае пишете!ще чакам вашите отговори. Praynig

Подкрепям Муши, че каквото трябва - остава. Природата си знае работа, ти с възглавничката й помагаш, не се притеснявай. Хубаво е, ако не ходиш до тоалетна или не се миеш след това. Най-добре заспивай, тоалетът ще го оправиш на следващата сутрин, а чаршафите се перат! Пожелавам ти скоро да се похвалиш с успех!

# 78
  • Мнения: 13 805
Здравейте мили майчета.
Това за зелето и млякото е стара рецепта, знам че моята леля я е правила преди може би 30-тина години и без особен успех, но когато човек се надява прави какви ли не глупости...
Ще ви кажа нещо, което бях чела преди време в сайта зачатие.орг- една много хубава статия , която за съжаление махнаха - беше точно за такива "хитринки". Ще ви пиша по памет ....Та някъде в началото на мензиса започвате да пиете сироп за кашлица и то точно такъв, които да "втърдява" секрета - а не да го втечнява. Този сироп действал на всички секрети и течности отделяни от жената и по този начин се увеличавали шансовете при бебеправененто малките плувци да не бъдат лесно изхвърляни със отделените секрети.
Не съм медик та да твърдя че е истина, но кой знае... опитайте...
Simple Smile

# 79
  • Мнения: 674
Здравейте мили майчета.
Това за зелето и млякото е стара рецепта, знам че моята леля я е правила преди може би 30-тина години и без особен успех, но когато човек се надява прави какви ли не глупости...
Ще ви кажа нещо, което бях чела преди време в сайта зачатие.орг- една много хубава статия , която за съжаление махнаха - беше точно за такива "хитринки". Ще ви пиша по памет ....Та някъде в началото на мензиса започвате да пиете сироп за кашлица и то точно такъв, които да "втърдява" секрета - а не да го втечнява. Този сироп действал на всички секрети и течности отделяни от жената и по този начин се увеличавали шансовете при бебеправененто малките плувци да не бъдат лесно изхвърляни със отделените секрети.
Не съм медик та да твърдя че е истина, но кой знае... опитайте...
Simple Smile
И аз съм чела нещо такова,обаче си спомням че трябва да ВТЕЧНЯВА.и както втечнява бронхиалния секрет,така втечнява и  цервикалната слуз и плувците по-лесно преминавали.трябваше да се пие около Ову.

# 80
  • Мнения: 56
Здравейте моми4ета.
Савсем бях забравила...кое ми помогна да забременея с първото ми дете....след 6 месеца неуспех един дядо билкар ме посаветва да ям сутрин по една лажица мед.....и още на на парвия месец забременях и то само с 2 дни гушкане него месец.
Та аз отсега зареждам меда за утре сутринта
 и сладолед  с папеш4е за ве4ерта.....
пак с риск да стана сто кила....
не си ли заслужава да си дебелана ама мама....
 smile3521 smile3521 smile3521

# 81
  • Мнения: 2 336
Аз и двата пъти хванах от първия път, така че не съм много компетентна по този въпрос. Едно обаче знам - спокойствие му е майката. Ама как да не се вълнуваш и да не се стресираш... newsm78
Хапвайте си сладолед и шоколад на воля. Не са чак толкова вредни.

# 82
  • Мнения: 2 309
Хм Thinking всичко от храната ли зависи newsm78

# 83
  • Мнения: 364
Ето една рецепта:
По едно прахче ACC - 200 всяка вечер, около овулацията, два часа преди полов акт. Втечнява цервикалната слуз. При 28 дневен цикъл се пие от 12 до 15 ден включително. Разбира се, най-добре е да се засича овулацията.

# 84
  • Мнения: 4 700
Сега Ще ви кажа zа какво помага сладоледът. Мислех си и аz, че е някаква глупост обаче преди време прочетох в две сериоzни списания обяснението. Правени са даже проучвания по темата.  Laughing

Обяснявам и аz по памет, че аz четох преди няколко месеца и списанията вече отдавна са ги преработили в нова хартия.  Mr. Green

"Винивно" е високото съдържание на маzнини. Те по някакъв начин влияели на естрогените, които пък били "виновниците" zа втечняването на цервикалната слуz. ОбЩо вzето ефектът е съЩият като на сиропа zа каШлица. Само дето сладоледът е малко по вкусен. ПиШеШе и че се препоръчват пълномаслените продукти. Естествено не е хубаво да се прекалява.  Peace

# 85
  • Мнения: 11
здравей те  на всички от форума. аз сам наскоро тук в този форум, а с моя мъж правим опити да си направим бебе и даже тук намерих някой съвети.Всяка вечер хапвам сладолед и когато го правим си слагам под дупата възглавница и не бягам до банята да се капя а си стоя така чак на сутринта ходия в банята. И дано да има някакав резултат,трябва да ми дойде цикала на 11 юли но дано да ми закаснее и да има нещо и то БЕБЕ.много го искам.ако има нещо ще ви се похваля стискай те ми палци. Praynig PraynigДА СИ ИМАМ  baby_neutral БЕБЧЕ!

# 86
  • Мнения: 6 713
Ето една рецепта:
По едно прахче ACC - 200 всяка вечер, около овулацията, два часа преди полов акт. Втечнява цервикалната слуз. При 28 дневен цикъл се пие от 12 до 15 ден включително. Разбира се, най-добре е да се засича овулацията.

Може би ми е глупав въпроса, но какво е АСС?  newsm78
 Embarassed Embarassed

# 87
  • Мнения: 36
Лурдес, АЦЦ е едно прахче, което го изписват при кашлица  Wink 

# 88
  • София
  • Мнения: 2 104
не зная дали може да се нарече трик, но според мен, за да забременееш е необходимо пълно психическо освобождаване, да не мислиш нон стоп за бебе, а просто да си живееш живота и да се наслаждаваш пълноценно на секса с любимия човек. преди първото забременяване лекарката ми беше казала, че колкото повече го мисля и °истерясвам° всеки месец преди да ми дойде, толкова по-бавно ще стане  Tired

# 89
  • Мнения: 186
И на мен ми казват да не ми8сля за това, но как да стане Rolling Eyes
Нали това ни е мечтата Crazy

# 90
  • Мнения: 364
Ето една рецепта:
По едно прахче ACC - 200 всяка вечер, около овулацията, два часа преди полов акт. Втечнява цервикалната слуз. При 28 дневен цикъл се пие от 12 до 15 ден включително. Разбира се, най-добре е да се засича овулацията.

Може би ми е глупав въпроса, но какво е АСС?  newsm78
 Embarassed Embarassed

АCC-200 това са едни прахчета, които се разтварят във вода и се пият. Втечняват бронхиалния секрет, но...не само - втечняват и цервикалната слуз. По този начин тя става по-благоприятна и сперматозоидите живеят по-дълго! Peace
Лично на мен гинекологът ми ги изписа, след като го попитах, дали да не си купя Мукосолван. Той каза, че ACC-то е по-добро.
Успех!  bouquet

# 91
  • Мнения: 940
Здравейте момичета
реших да драсна и аз някой съвет ,та ако мога да спомогна за превръщането ви на мечтите в реалност

*сиропите или прахчетата за кашлица наистина имат такъв ефект-и особенно ако сте забелязали че цервикалната ви слуз е доста гъста-защото ако Е сперматозоидите ще се забият и заплетат и много трудно ще стигнат целта си
*за увеличаване на цервикалната слуз по време на овулация,което е много важно защото тази слуз защитава сперматозоидите от алкалната и киселинна среда на влагалището
-пийте зелен чай до 3 пъти на ден (без кофеин) -изпитано от мен и то много пъти
-яжте много моркови
*за скъсяване на цикъла -витамин В6 , но трябва да се взима с витамин В комплекс за да може да се приеме от организма

>това е една само малка част от нещата които научих докато се опитвах да забременея,имам  и записки и на билки които помагат но трябва да ги намеря ,всички тези билки и храни просто подпомагат забременяването в смисъл че не трябва разбира се да има сериозни пречки за забременяването - подпомагат до толкова че правят достъпа на сперматозоидите по лесен и запазват тяхното качество и брой за по дълго във влагалището ,също подпомагат ежемесечната овулация ,спомагат овулацията да настъпва възможно най бързо в цикъла което само по себе си дава повече шансове,а и не на последно място спомагат за образуването на здраво и качествено яйце,.
Пояснявам за хората които се чудят как така храните имат влияние на забременяването!!!

Успех на всички очакващи да се случи чудото!

# 92
  • Мнения: 940
здравей те. имам един въпрос: ние с моя мъж правим опити за бебе,когато правим секс аз след това си дигам краката нагоре и под дупето си слагам възглавница но,когато тои свърши аз стоя поне така 15-20 мин.искам да ви попитам дали жсичката сперма трябва да изезе или да остане всичко вътре? защото имам чуството че излиза ама да ли е така незнам. newsm78ако някой знае пишете!ще чакам вашите отговори. Praynig

Подкрепям Муши, че каквото трябва - остава. Природата си знае работа, ти с възглавничката й помагаш, не се притеснявай. Хубаво е, ако не ходиш до тоалетна или не се миеш след това. Най-добре заспивай, тоалетът ще го оправиш на следващата сутрин, а чаршафите се перат! Пожелавам ти скоро да се похвалиш с успех!
Не забравяйте че в спермата има семенна течност + сперматозоиди .Семенната течност при всички положения трябва да изтече,тя не е нужна !!! А особенно след стоене 15-20 мин на горе с краката какво изтича не трябва да те притеснява,то важното е отишло където трябва почти веднага -сперматозоидчетата са страшно бързи не се притеснявай.
А колкото до тоалета ,моля ви правете си ,най вече пишкайте след секс ,да не си довлечете някой цистит -  смятам че 5 мин са достатъчно след това си се мийте на воля. Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 2 104
на мен не ми е комфортно, ако не се измия след секс. е, лежа примерно 4-5 минути, няма да рипна веднага към банята Laughing и считам, че това време е напълно достатъчно да си стигнат сперматозоидите, където трябва Mr. Green

# 94
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Аз пък, откакто правим опити за бебе, не се мия след секс  Crossing Arms Или поне не веднага. Случва се да заспя. Понякога ставам 2-3 часа след акта до тоалетна и тогава правя тоалет. Общо взето, най- често оставям това за сутринта. Но... резултат все още няма, след една година опити  Tired

# 95
  • Мнения: 2 591
А колкото до тоалета ,моля ви правете си ,най вече пишкайте след секс ,да не си довлечете някой цистит -  смятам че 5 мин са достатъчно след това си се мийте на воля. Peace

и аз съм чела, че трябва да се ходи до тоалетна след полов акт, а и на мен така или иначе ми се ходи  Rolling Eyes, а без тоалет някакси не мога да заспя, даже не съм пробвала  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 364
Ето какво ни посъветва гинекологът ми:
След секс, гушнете се и си пожелайте лека нощ! Peace
Така и правим. Приготвям си тъничка превръзка и се мия чак сутринта. Вярно, неприятно е, но се свиква! Всичко за каузата, все пак! Wink
Имайте предвид, че семенната течност се втечнява за около 5 - 30мин. Възможни са и отклониния, т.е, след повече от 30 мин. Затова, за по-сигурно, полежете си минимум 1 час. Не е толкова много! Peace
Успех на всички!  bouquet

# 97
  • Мнения: 1 446
Хм Thinking всичко от храната ли зависи newsm78


М-да. Налага се да избираме: бебе или диета.  Hug

Ние откакто бебеправихме, голяма мърла станах. Къпане - само през зимата, добре, че е кратка, има-няма 3-4 месеца. С последното изречение се шегувах...

Ами да се похваля, този месец си имам няколко положителни тестчета вече, а ми беше 1-ви месец с Герикапс и много сладолед.

# 98
  • Мнения: 15
 
Здравейте момичета
реших да драсна и аз някой съвет ,та ако мога да спомогна за превръщането ви на мечтите в реалност

*сиропите или прахчетата за кашлица наистина имат такъв ефект-и особенно ако сте забелязали че цервикалната ви слуз е доста гъста-защото ако Е сперматозоидите ще се забият и заплетат и много трудно ще стигнат целта си
*за увеличаване на цервикалната слуз по време на овулация,което е много важно защото тази слуз защитава сперматозоидите от алкалната и киселинна среда на влагалището
-пийте зелен чай до 3 пъти на ден (без кофеин) -изпитано от мен и то много пъти
-яжте много моркови
*за скъсяване на цикъла -витамин В6 , но трябва да се взима с витамин В комплекс за да може да се приеме от организма

>това е една само малка част от нещата които научих докато се опитвах да забременея,имам  и записки и на билки които помагат но трябва да ги намеря ,всички тези билки и храни просто подпомагат забременяването в смисъл че не трябва разбира се да има сериозни пречки за забременяването - подпомагат до толкова че правят достъпа на сперматозоидите по лесен и запазват тяхното качество и брой за по дълго във влагалището ,също подпомагат ежемесечната овулация ,спомагат овулацията да настъпва възможно най бързо в цикъла което само по себе си дава повече шансове,а и не на последно място спомагат за образуването на здраво и качествено яйце,.
Пояснявам за хората които се чудят как така храните имат влияние на забременяването!!!

Успех на всички очакващи да се случи чудото!
[/color][/size] victoria,тъи като и аз сам отскоро в USA и още не ми се е налагало да купувам лекарства(за щастие),можеш ли да ми кажеш какъв сироп или прахче за кашлица да си взема за втечняване на цервикалната слуз и наи-вече дали мога да си ги купя свободно т.е без рецепта.Благодаря предварително Simple Smile

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 23:20 от donito

# 99
  • София
  • Мнения: 2 104
според мен хапче/сироп/прах за кашлица трябва да се приема, ако лекуваш кашлица
какво е това— за забременяване
извинявам се, ама меко казано смехотворно ми звучи
всеки медикамент си има точно предназначение Peace

# 100
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
според мен хапче/сироп/прах за кашлица трябва да се приема, ако лекуваш кашлица
какво е това— за забременяване
извинявам се, ама меко казано смехотворно ми звучи
всеки медикамент си има точно предназначение Peace

абсолютно  Peace На мен също ми звучи меко казано странно да пия сиропи за кашлица  ooooh!

# 101
Рецептата на Катя: smile3534

1.Трябва да сте сигурна,че нито вие,нито партньора ви имате някакви здравословни проблеми.Неща,като нередовен месечен цикъл,съмнителни болки и течения не са добър знак.Ако имате такива,вземете мерки  smile3543и след като нещата се нормализират,почнете да работите по въпроса.

2.Зарежете всякакви тестове за овулация и термометри.Науката е доказала,че бебе се прави със СЕКС luvbed,а не са разни уреди,които затормозяват съзнанието ви.

3.Правете СЕКС.Не е нужно да се почупвате,защото се знае,че при много секс спермата се разрежда.След секс никога не тичайте в банята.Ако е вечер просто къстосайте крака и заспивайте smile3524.Миенето оставете за сутринта.Чаршафите се перат.

4.Яжте много сладолед.Не знам помага ли за бързото правене на бебе,но е много вкусен и оправя настроението. smile3502



Съгласна съм с Катя.Браво. Само така се прави бебе. luvbedНе се затормозявайте , защото това пречи. Хайде успех на всички 1crib

# 102
  • Мнения: 364
според мен хапче/сироп/прах за кашлица трябва да се приема, ако лекуваш кашлица
какво е това— за забременяване
извинявам се, ама меко казано смехотворно ми звучи
всеки медикамент си има точно предназначение Peace

абсолютно  Peace На мен също ми звучи меко казано странно да пия сиропи за кашлица  ooooh!

На мен гинеколог ми изписа ACC-200 - прахчета, които се изписват при кашлица, защото втечняват бронхиалния секрет, т.е, имат отхрачващ ефект. Всички подобни препарати влияят на секрецията в целия организъм. Тъй като цервикалната слуз  е секрет, то ACC-то подпомага втечняването и. Така се създава по-благоприятна среда за сперматозоидите.
Доказано е. Това не са наши измислици!

Прочетете малко тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=2741.0

# 103
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Мерси за инфото, но все пак лично аз не го приемам  Peace

# 104
  • Мнения: 364
Мерси за инфото, но все пак лично аз не го приемам  Peace

Охххх, и отрова ще пия, само и само да забременея! Joy hahaha Joy
Този месец ще опитам с ACC-то, няма да ми навреди! Peace Ако има резултат, ще ви информирам! Wink

# 105
  • Мнения: 117
На мен гинеколог ми изписа ACC-200 - прахчета, които се изписват при кашлица, защото втечняват бронхиалния секрет, т.е, имат отхрачващ ефект. Всички подобни препарати влияят на секрецията в целия организъм. Тъй като цервикалната слуз  е секрет, то ACC-то подпомага втечняването и. Така се създава по-благоприятна среда за сперматозоидите.
Доказано е. Това не са наши измислици!

Аз също смятам да заложа на тези прахчета! Има доста резон в идеята и затова ще пробвам. Няма да навреди, може само да помогне на милите сперматозоидчета  thumbsup А и всъщност идеята не е да се пият за забременяване, а за втечняване! Ще пробваме естествено, иска ли питане  smile3508

# 106
  • София
  • Мнения: 2 104
Мерси за инфото, но все пак лично аз не го приемам  Peace
mdaamm Thinking

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 260
Една приятелка  ме посъветва след секса да си слагам тампон, при нея има ефект Simple Smile

# 108
  • Мнения: 364
Една приятелка  ме посъветва след секса да си слагам тампон, при нея има ефект Simple Smile

 newsm78
Чудно ми е, как си го поставя?! Нали за да го поставиш, трябва да заемеш подходяща стойка, а при това положение на тялото, почти всичко изтича навън! newsm78
Малко ми е странно, да не би да са се пошегували с теб?

# 109
  • Мнения: 940
 
Здравейте момичета
реших да драсна и аз някой съвет ,та ако мога да спомогна за превръщането ви на мечтите в реалност

*сиропите или прахчетата за кашлица наистина имат такъв ефект-и особенно ако сте забелязали че цервикалната ви слуз е доста гъста-защото ако Е сперматозоидите ще се забият и заплетат и много трудно ще стигнат целта си
*за увеличаване на цервикалната слуз по време на овулация,което е много важно защото тази слуз защитава сперматозоидите от алкалната и киселинна среда на влагалището
-пийте зелен чай до 3 пъти на ден (без кофеин) -изпитано от мен и то много пъти
-яжте много моркови
*за скъсяване на цикъла -витамин В6 , но трябва да се взима с витамин В комплекс за да може да се приеме от организма

>това е една само малка част от нещата които научих докато се опитвах да забременея,имам  и записки и на билки които помагат но трябва да ги намеря ,всички тези билки и храни просто подпомагат забременяването в смисъл че не трябва разбира се да има сериозни пречки за забременяването - подпомагат до толкова че правят достъпа на сперматозоидите по лесен и запазват тяхното качество и брой за по дълго във влагалището ,също подпомагат ежемесечната овулация ,спомагат овулацията да настъпва възможно най бързо в цикъла което само по себе си дава повече шансове,а и не на последно място спомагат за образуването на здраво и качествено яйце,.
Пояснявам за хората които се чудят как така храните имат влияние на забременяването!!!

Успех на всички очакващи да се случи чудото!
[/color][/size] victoria,тъи като и аз сам отскоро в USA и още не ми се е налагало да купувам лекарства(за щастие),можеш ли да ми кажеш какъв сироп или прахче за кашлица да си взема за втечняване на цервикалната слуз и наи-вече дали мога да си ги купя свободно т.е без рецепта.Благодаря предварително Simple Smile


Извинявай забавих се  с отговора .Купи си Robitussin !Купуваш го от аптеката без рецепта!Успех!

За тези които са скептици - имате това право,тези методи са изпитани и най вече не са опасни за здавето, ако не се доверявате ,просто не прибягвайте към тях.

# 110
  • Мнения: 11 607
Незнам дали е трик...Но искам да го споделя с вас, пък дано помогне на някой.......

От момиче имам проблеми с цикъла...Т.е. с неговата липса. Имало е случай,в който само 2 пъти ми бе дошла лелката....не се майтапя....1993г...нея година лежах и в Майчин дом, в отделението по стерилитет.......Не можеха да разберат защо нямам цикъл,а и е без овулация......

Това мое положение с проблемния цикъл продължава до ден днешен! кога го има, кога не! Но какво ми направи впечатление в последните месеци.....

Бях получила течение и си правих парни бани със смрадлика...От тогава ми идва цикъла без проблеми през 2 месеца(но ми идва редовно през такъв интервал и за мен това е голям напредък!)Та какво установих.....

Ако редовно със слушалката на душа всеки път като си правя тоалета си топля влагалището с  вода,колкото мога да изтърпя възтопла, не ми мърда да ми дойде лелката! Не знам до колко мога да помогна на някой с този мой съвет да си топлите с възтопла вода влагалището(дори и 1 мин),но пък може да помогне - знам ли????факт е,че така ми идва лелката, без лекарства, без лечение, без нищо! А с лекарствата не винаги ми идва......Може и да ви помогне, но бъдете настоятелни и постоянни! Може и нещо там, в половата система, да не е наред точно от студено и простинало...А и калните бани,които се правят в Кюстендил действат точно с топлината,която идва от калта. Опитайте!Не струва пари или нещо по-специално, или да е трудно! Напротив - много е приятно и полезно! Водата освен всичко останало и има свойството да лекува! Дано помогне! Praynig Praynig

# 111
  • Мнения: 4 700
Мама Цоцоланка, не съм иzпробвала тоzи метод. Но пък zнам, че който иска да си zабави zикъла трябва да се топне в много студена вода. Това го правиха няколко момичета на наШата абитуриентска и при някои имаШе ефект. Така че съм склонна да вярвам, че топлата вода има обратен ефект. Човек никога не zнае от къде Ще иzкочи zайчето.


П.П. Виждам че си бременна. Желая ти сладко и пухкаво бебче.   bouquet

# 112
  • Мнения: 11 607
П.П. Виждам че си бременна. Желая ти сладко и пухкаво бебче.   bouquet

Това за студената вода не го знаех,но ми звучи ужасно!

п.п. не е моя лентичката...А на най-добрата ми приятелка! Нея я чувствам повече от сестра и бременея, макар и морално заедно с нея!

Желанието ми е да бременея и с всички вас, момичета от Искам бебе! Praynig Praynig Praynigза скорошни 2 чертички!

# 113
  • Мнения: 2 422


Желанието ми е да бременея и с всички вас, момичета от Искам бебе! Praynig Praynig Praynigза скорошни 2 чертички!

 Praynig дано  bouquet

# 114
  • София
  • Мнения: 2 104
Една приятелка  ме посъветва след секса да си слагам тампон, при нея има ефект Simple Smile
тампонът се използва при менструация и то през деня
за нощно време се препоръчва използването на дамска превръзка
строго противопоказан е престой на тампон във влагалището, освен ако не си неразположена
надявам се си чувала за токсичния шок, който може да бъде предизвикан
изобщо не мога да си представя как тампонът може да спомогне за забременяване Naughty
това звучи нелепо

# 115
  • Мнения: 534
Това с тампона не е чиста монета,според мен  Naughty
иначе с две ръце гласувам за меда,сладоледа и Герикапса  Peace
още сега отивам да купувам

# 116
  • Мнения: 2 309
Една приятелка  ме посъветва след секса да си слагам тампон, при нея има ефект Simple Smile
То по тази логика,изобщо да не ти го вади,докато не минат 14 дни ooooh!
Не вярвам на това...Тампон при сухо влагалище,най-много беля да направи
И ти слагаш ли!?

# 117
  • Мнения: 1 209
Една приятелка  ме посъветва след секса да си слагам тампон, при нея има ефект Simple Smile
То по тази логика,изобщо да не ти го вади,докато не минат 14 дни ooooh!
Не вярвам на това...Тампон при сухо влагалище,най-много беля да направи
И ти слагаш ли!?


 newsm62 newsm62 newsm62

# 118
  • Мнения: 15
victoria,благодаря за отговора,ще го пробвам,дано има резултат  bouquet

# 119
  • Мнения: 940
Ако оставим настрана това че Тампона наистина може да ти довлече големи непроятности - Тампона попива ,не виждам дори и малка връзка как това може някак да допринесе за забременяване!!!

donito...няма защо ,радвам се да помогна Peace

# 120
  • Мнения: 364
Ако оставим настрана това че Тампона наистина може да ти довлече големи непроятности - Тампона попива ,не виждам дори и малка връзка как това може някак да допринесе за забременяване!!!

donito...няма защо ,радвам се да помогна Peace

 Peace

Няма начин! Ще си висим като прилепи и това си е! Joy hahaha Joy

# 121
  • Мнения: 558
ц. слуз става по-течна и след пиене на мн вода...подкрепям идеята и за чая от мента newsm10
сега ми хрумва:струва ми се,че спермата също има различна консистенция - при някои мъже е по-гъста(и бяла), а при други по-рядка(и сякаш прозрачна).....това има ли значение за подвижността на сперматозоидите newsm78

# 122
  • Мнения: 940
това как изглежда семенната течност не е от значение и не дава идея дали сперматозоидите са здрави ,дали са нужното количество за забременяване и т..н.. обаче ако изглежда жълта , червеникава  или прекалено водниста означава че има някакъв здавословен проблем или полово преносимо заболяване!
-ако имате проблем при забременяване,задължително накарайте 1во половинката да се провери-по лесно е и по бързо

искам да добавя само че съм чувала за трик който кара сперматозоидчетата да се движат по бързо -накарайте половинката да изпие една чаша кофеинова напитка ,каквато и да е ,точно преди бебеправенето Wink

# 123
  • Мнения: 1 369
Прочетох темата и ме хвърлихте в размисъл с това АЦЦ. Миналата година,точно когато съм забременяла,кашлях ужасно, бях много зле и наистина леля ми,която е д-рка,ми каза да пия АЦЦ. Пила съм го точно в дните,когато сме направили бебето. После го спрях,понеже върху кашлицата ми нямаше никакъв ефект... А аз не можех да забременея повече от две години, даже и след 6 месеца стимулации с Клостилбегит. Сега ще вземе да излезе,че може да ми е помогнало едно отхрачващо прахче след купищата хормони и 8 качени килограма от тях??? Ще взема пак да пробвам...

# 124
  • Мнения: 701
Спокойствие,любоффффф и див секс около датата на Ову-то!
Аз вдигах и краката и по корем лежах / обърната матка / ама незнам дали това помогна или факта че за първи път от доста време се наслаждавах истински на секса и правих секс,а не бебе и в главата ми не се луташе мисълта :"Този път вече ще стане!"
Другото за което си давам сметка сега е,че нецеленасочено бях спряла диетите за известно време и около месец-два си хапвах от всичко,което преди си забранявах.

# 125
  • Мнения: 939
Много рядко влизам в този подфорум, но сега се зачетох в тази тема (не я бях отваряла преди) и това мнение доста ме шокира:
Ако редовно със слушалката на душа всеки път като си правя тоалета си топля влагалището с  вода,колкото мога да изтърпя възтопла, не ми мърда да ми дойде лелката! Не знам до колко мога да помогна на някой с този мой съвет да си топлите с възтопла вода влагалището(дори и 1 мин),но пък може да помогне - знам ли????факт е,че така ми идва лелката, без лекарства, без лечение, без нищо! А с лекарствата не винаги ми идва......Може и да ви помогне, но бъдете настоятелни и постоянни! Може и нещо там, в половата система, да не е наред точно от студено и простинало...А и калните бани,които се правят в Кюстендил действат точно с топлината,която идва от калта. Опитайте!Не струва пари или нещо по-специално, или да е трудно! Напротив - много е приятно и полезно! Водата освен всичко останало и има свойството да лекува! Дано помогне! Praynig Praynig
Искам да си изясня - водата я "приемаш" външно или вътрешно? Щото, ако е външно - ОК, но вътрешно - зная, че не е много полезно, защото така се нарушава микрофлората и фауната. А за този трик с водата зная, че ако си в цикъл и още първия ден вземеш много горещ и продължителен душ, след това неприятниите дни се скъсяват.

Малко се изнесох извън основната идея, но ми стана много чудно и не се стърпях да се включа...

# 126
  • Мнения: 2 673
1. Спрях цигарите месеци преди да реша да забременея.
2. Почнах фолиева киселина.
3. НЕ СЕ прави секс ВСЕКИ ден, оптимално е на два дни.
4. Мисионерска поза, без да ставаш след това.
5. Примирение, че може и да не стане...
    КОгато се примирих, че може и да не стане - СТАНА.

Може да се форсират нещата и със стимулация на овулацията. Ама при мен имаше обратен ефект.
...сетих се още нещо-..Една приятелка сума ти години не можа да забременее, купи си от някаква билкова аптека в ПРЕСЕЧКА на МАРИЯ ЛУИЗА - смес за забременяване. И след едномесечно пиене на чай- тя и мъжа и - забременя...

Една приятелка е доволна от д-р Механджиев ...той и помогна по-бързо да се появи бебо и сега е във втори месец бременна\не от доктора, де Mr. Green\..а преди това три години опитваха с мъжо...леле егати изказа  имам

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 12:58 от Кaril

# 127
  • Мнения: 11 607

Не знам какво толкова те шокира.....Просто се натоплям....А какво и как унищожава - незнам, но е факт,че паренето ми спря и започна да ми идва чат пат редовно МЦ! Имах и бяло течение,което с парни бани от тетра,също изчезна! Споделям опит! А и сапуна също унищожава голяма част от нещата......На мен топлите бани ми помогат да се чувствам по-добре физически и това е!

# 128
  • София
  • Мнения: 18 679
искам да добавя само че съм чувала за трик който кара сперматозоидчетата да се движат по бързо -накарайте половинката да изпие една чаша кофеинова напитка ,каквато и да е ,точно преди бебеправенето Wink
А, супер Sunglasses За първи път съм доволна, че мъжа ми изпива по един литър кока-кола на ден Laughing

# 129
  • София
  • Мнения: 2 104
искам да добавя само че съм чувала за трик който кара сперматозоидчетата да се движат по бързо -накарайте половинката да изпие една чаша кофеинова напитка ,каквато и да е ,точно преди бебеправенето Wink
А, супер Sunglasses За първи път съм доволна, че мъжа ми изпива по един литър кока-кола на ден Laughing
моят по 2л +5 кафета
по тази логика трябва да съм си постоянно бременна Laughing

Общи условия

Активация на акаунт