ДВЕ ДЕЦА - ЕДНА СЪДБА!!! МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕТЕ!!!!!

  • 25 721
  • 195
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 409
4РД МИЛА СЕВДЕ!пОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО 6ТАСТИЕ КАСМЕТ И ЛУБОВ!пРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ТЕБ И ТВОЯТА ВСЕОДАИНОСТ Hug.дНЕСКА ГЛЕДАХ ФИЛМ4ЕТО И ПЛАКАХ И ВИ СЕ РАДВАХ ЗА6ТОТО СТЕ ЕДНО ПРЕКРАСНО СЕМЕИСТВО Hug.цЕЛУВКИ НА ДВАМАТА СЛАДУРИ HugАко знаех за тази исторя 6тяхме да се видим за6тото лятото си бях в Русе,а ина4е в момента жвея в Испания.Не6то ако мога да помогна сам насре6та Hug

# 166
Толкова съм щастлива  като чета  всички ваши пожелания!
никога  през живота  си не съм срещала такава всеотдайност  и съпричастност!
 Hug Hug Hug
Благодаря  ви! Наистина сте супер!  bouquet  bouquet  bouquet

# 167
  • Мнения: 3 504
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СЕВДЕ!

ПОЖЕЛАВАМ ТИ, ТВОЯТА МЪКА ДА ИМА КРАЙ!

ПРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ТВОЯТА СИЛА И ВОЛЯ, ТВОЯТА БОРБЕНОСТ!


ОБИЧАМЕ ТЕ!

# 168
Честит Рожден ден, Севди! Пожелавам ти цялата обич на света!

# 169
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Честит Рожден Ден и от мен, мило майче!   bouquet

# 170
  • Мнения: 249
Здравейте!
За първи път влизам тук и ще се радвам и аз да помогна.
ЧРД на Севди и от мен на патерици.Поздрави на прекрасното и семейство.
 newsm51

# 171
Прекланям се пред смелостта на тези родители.Току що гледах клипчето и гордо мога да заявя,че им се възхищавам.Много съжалявам че немога да помогна финансово,тъй като и аз имам болно детенце на което му предстои операция и сме в заеми-но ги подкрепям морално.Дано има много такива като тях,защото да си призная аз не съм-поддадох се на провокациите на докторите че няма да мога да се грижа в домашна обстановка за моето слънчице и го дадохме в дом за доотглеждане за което много ми тежи.Но сега,когато видях това страхотно семейство разбирам че моите кахъри ще им се видят нищожни.С най-голямо уважение!Моля се и над  вашият дом пълен с любов(от което си личи само като се види клипчето)да изгреят слънчеви лъчи на надежда.Искрено Ви го желая от все сърце!!!

# 172
Благодаря  ви  отново за всички  топли пожелания!
 Heart Eyes Hug  bouquet

# 173
Мила anastasiq_vn  прочетох  това което си написала  -  незнам  точно   какво  е  било състоянието  на твоето детенце   но  съм чувала   че  при някои  заболявания  детенцето  не може да се отглежда  в домашна  обстановка  .  Такива  дечица   трябва да са под  постоянно  лекарско  наблюдение.   
Но наистина  си права за това   че  повечето  лекари   и други хора  в България  подтикват  майките  да си изоставят  дечицата  които  се раждат  с някакво увреждане.   Изкарват  те  че си неспособен  да се грижиш за собственото  си дете.   Не  ми се коментира   отношението  и мисленето   на   такива хора.
Пиши  ми  какво  става  с това твое  първо детенце.  Понеже  разбирам  че  второто  ти детенце   се нуждае от операция.  След време  ще   можеш  ли да си го вземеш  при себе  си ?
И  не се чувствай  виновна  -  самият  факт     че мислиш  за него  показва  майчиното  ти сърце! Heart Eyes Hug
С  много любов  - Севди! Heart Eyes

# 174
Много благодаря за утешителните думи Севди!За мен те значат много.Радвам се и че ми отговори,защото да си призная не съм очаквала.Немога дори и за миг да си представя колко си заангажирана с двете си страхотни слънчица,а и с куп други женски дела и въпреки всичко отдели време за мен.Признателна съм ти!Просто съм много развълнувана и немога да намеря подходящите думи.А относно въпроса ти за голямото ми момиченце-то слава богу е добре.На 5год.е,много ми е палава,голяма хубавица и вече сме сменили няколко гаджета(пиша ти подробно да те развеселя)-честно казано,добре че е тя-защото незнам...А втората ми хубавица се роди преждевременно в края на 6месец(на рожденният ден на кака си-дар от бога),вследствие на инфекция причинена от токсоплазмоза от което впоследствие откриха атрофирало мозъче с вродена вътрешна хидроцефалия.Казаха ни,ей така-че нямаме никакъв шанс,но въпреки всичко аз силно вярвам че това не е краят и надежда винаги има-защото тя умира последна.Решихме да опитаме с клапа(макар че ще е с увреждане)-сигурно съм егоестична,но искам детето ми да живее и сега ни предстои операция за която ни мотаят от доста време.Но не искам да се предавам,а и не трябва.Ще направя всичко и живот и здраве след време да си я вземем.В дома е(а той е точно до нас)до навършване на килограми.Извинявай ако съм те натоварила и с моите грижи,но аз просто излях душата си.Още веднъж големи благодарности.Бих се радвала ако някой ден се запозная със страхотното ви семейство!!!

# 175
ние също бихме  се радвали да се запознаем с вас!
Много ми е мъчно  че  ти се е случило  това  с  второто  ти момиченце.    Наистина  не се предавай!  А и мисля  че не си егоистична   поради това  че искаш  да се бориш за живота й.  Животът  е дар  и трябва да се цени!   
Искам да ти кажа  това-   Емко го родих   в края на осмия месец   като  ми предизвикаха  раждането .  Роди  се  1800  грама.   И  задължително  беше  след  родилния  да  го  заведат  в  Дом  майка и дете  в Русе  да навакса нужните  килограми-  2500  грама.   И  около  месец  остана  там   -   но  аз  имах  право да  остана  в  Дома  . И  така  след  месец  чак се прибрахме вкъши.   
От  разказа  ти разбрах  че малката  се е родила  доста  мъничка  -  наистина  е по-добре  да бъде под лекарски контрол!
А и мисля  че никой няма право да те обвинява  и да те съди!
Пиши  ми  има  ли  вече нещо конкретно  за тази операция .  Знае  ли се кога  ще се състои   -   колко ще струва  и къде ще се прави!
Много целувки  на това малко слънчице   и  на каката  разбира  се! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много  усмивки и от  нас!
И не се притеснявай  не  си ме натоварила  с нищо!  bouquet  bouquet  bouquet

# 176
  • Мнения: 3 674
Мила anastasiq_vn...Изинявам се че се намесвам,но много се натъжих като четох поста ти. Cry
Много съжалявам за момиченцето ти Sad Но тя е в надеждни ръце все пак....нали!    bouquet Но не губи надежда! Както ти  хубаво го каза..тя умира последна!
 Моля се за теб и за малката скоро да сте пак заедно!!!  Praynig Praynig Praynig И дай Боже да се осъществи тази дългоочаквана операция...и да премине успешно...и твоето момичнце да си бъде в къщи със семейството си! 
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Бог да е с вас,да ви пази и зкариля!!!  Praynig Praynig Praynig

# 177
  • Мнения: 2 149
Понеже нямам време да прочета темата, може ли някоя добра майка/татко да ми пусне ЛС от какво имат нужда децата, дори да е най-общо и на каква вързаст са/р-р за дрехи/, за да видя какво мога да сторя.
Благодаря предварително!

# 178
Благодаря на "roza66"за подкрепата.А на теб Севди-още нищо не се знае за операцията.Вчера се срещнахме с доктора,който ще оперира.Опитвахме се да уредим операцията да се състои във кв.Виница-Евроболница за да не се налага да транспортираме малката,но не успяхме.Понеже е частна болница и вслучай че станело нещо-не желаят да поемат отговорност.С две думи се застраховат,тъй като операцията е много рискова-в нашият случай.Разбрахме се да се чуем тази вечер.Надявам се на повече информация-за София.А относно парите-не в сайта.Отново много ти благодаря Севди затова,че въпреки всички грижи намираш време време да ме утешиш.Благодаря!Благодаря!Целувки на вашите слънчица Емко и Радостинка от леля им Деси

# 179
  • Мнения: 144
Първо: Помогнато ли е напълно на децата или не?
Второ: Някои обсъждал ли е с тях възможността да потърсят помощ освен от вас и от хората от www.save-darina.org?

Общи условия

Активация на акаунт